Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Lora 0720397997

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
112 raspunsuri in acest thread

#81 >jrs<

jrs

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 512 Postari:
  • Inscris la:
    22 mei 2013
  • Reputatie: 426

Postat 07 maart 2019 - 01:22

Sunat si facut programare desi era sambata seata; am ajuns la ea in 20 min; Mi-a explicat foarte clar cum ajung la ea.

Ma astepta in ceva body negru; facut dus – obligatoriu; geluri, papuci, prosop;

A inchis lumina ca se vedea de afara;

Ma pune pe burta si ma tachineaza incet; sarutari pe spate, atingeri cu sanii – foarte senzual.

Incepe cu un oral; multa atentie la oute; poate prea multa; Dupa un timp o trag peste mine si ma joc si eu cu pusilica epilata;  apoi punem prezervativ si incepem cu ea deasupra; pot sa o vad mai in voie; sanii lasati si moi dar pe mine nu m-a deranjat; De remarcat ca la intrare m-a intrebat daca vreau sa raman, daca imi convine de ea.

Note

Locatie: 9 locuri de parcare; usor de ajuns, apartament frumos; dau 9 ca se uita vecinii si as vrea sa o vad doar eu

Oral: 10 - atentie la zone adiacente, ruperi de ritm, diverse pozitii

Normal: 10 -pentru mine a fost foarte bine.

Tarif 200/ora

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#82 ipod

ipod

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 24 Postari:
    • Inscris la:
      20 april 2012
  • Reputatie: 54

Postat 08 maart 2019 - 01:07

Salut, am fost si eu astazi la Lora pe la ora 17. Baieti tot ce pot sa spun ii ca este un milf superb. M-a primit intr-o lenjerie neagra sexy, am stat la o tigara, i-am povestit in acest timp despre serviciul meu, ea mi-a povestit despre calatoriile ei, dupa 10 minute petrecute cu ea la povesti aveam impresia ca stau de vorba cu o prietena cu care am pierdut legatura dar ne-am regasit recent si povestim despre ce s-a intamplat in viata noastra intre timp. Lora ii o persoana care ii place sa te faca sa razi si ii place si ei sa rada, priveste doar partea buna/amuzanta a persoanelor (aceasta a fost impresia care mi-a lasat-o mie). Dupa tigara si poveste am fost poftit la dus in care mi-a explicat foarte bine sa ma spal de la gat in jos(ceea ce am apreciat). Ajuns in camera mi-a spus sa ma intind in pat, pe burta si a inceput sa se frece de mine, la un moment dat si-a dat jos sutienul si l-a aruncat pe capul meu, i-am spus ca sutienul ei miroase foarte bine, dupa 2 minute si-a aruncat chiloteii tot pe capul meu si m-a intrebat daca miros la fel de bine (bineinteles ca miroseau la fel de bine) odata ce a facut chestia asta eram foarte excitat. A inceput sa se frece cu corpul de mine, sa ma linga pe spate, picioare, sa isi frece sanii de mine. Dupa un timp m-a rugat sa ma intorc pe spate si a inceput sa ma linga pe la oo. A fost superb, mi-a placut enorm, aveam o erectie atata de tare incat puteam sa tin o gantera de 2-3 kg pe penis :)). A inceput incet incet sa imi faca un oral nepretejat iar dupa un pic de timp am intrebat-o daca putem sa terecem la un 69. (are niste buze foarte moi, aici vorbind de cavitatea bucala) am intrebat-o daca si celelalte buze sunt la fel de moi si de placute la atingere, moment in care ea s-a ras si a spus sa ii zic eu. Ajuns in 69 mi-a facut un DP foarte tare, fara ajutor de mana, pur si simplu il lua pe tot in gura si tot repeta chestia asta odata la 20-30 de secunde. Intre timp in partea cealalta eu ma ocupam de pasarica ei. Are o pasarica foarte curata cu labii medii. Am inceput sa ma joc cu clitoris-ul si sa pun accent doar pe el moment in care a inceput sa geama din ce in ce mai puternic pana cand la un moment dat mi-a spus " Pai ce facem aici, ma termin eu inainte ta?" moment in care am ras amandoi ca 2 adolescenti :)). Pentru ca ma termin mai greu am zis sa trecem la un normal, dupa un LOT si un doggy, a zis sa trecem la un misionar/umeri craci. Cu putin ajutor a ajuns sa aiba si ea orgasm si m-am terminat si eu. A fost o priveliste superba sa ii vad expresia fetei cand a avut orgasm iar dupa aceea sa ma stranga in brate. Practic m-am simtit in bratele unei iubite desi o cunosteam doar de o ora.

Nu imi place sa dau note pentru sigurul fapt ca la toti ne place altceva intr-o femeie dar pentru mine Lora a fost femeia matura pe care mi-am dorit sa o am in pat si in acelasi timp adolescenta obraznica care mi-a adus aminte de liceu. 

Multumesc frumos Lora pentru o ora superba si sper sa ne intalnim din nou in Aprilie cand ai zis ca s-ar putea sa revii in Cluj. 

Te pup :* 

• 7

#83 >nairpic7<

nairpic7

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 530 Postari:
    • Inscris la:
      12 september 2016
  • Reputatie: 743

Postat 08 maart 2019 - 12:15

O noua intalnire fructuoasa cu minunata Lora. 

Sper ca m-am ridicat si eu putin la nivelul tau :) .

Nu mai detaliez actiunea, 10 pe linie. Pt mine e de facut abonament.

Te pup si La Multi Ani, inca odata pt aceasta zi speciala, dedicata voua femeilor.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#84 >x the impaler<

x the impaler

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 999 Postari:
    • Inscris la:
      02 september 2015
  • Reputatie: 1944

Postat 08 maart 2019 - 12:40

La Multi Ani!

Fisiere atasate

• 2

Eu sunt din țara lui Foaie-Verde,

Eu sunt din neamul lui Făt-Frumos,
    Urmele mele nu se pot pierde, 
    C-am străbătut veșnicia pe jos.
    (Paunescu... nu-s io :laugh2 )

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#85 cinik 80

cinik 80

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 35 Postari:
    • Inscris la:
      19 juli 2018
  • Reputatie: 0

Postat 17 maart 2019 - 09:02

La Multi Ani!

😘
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#86 >lora30<

lora30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 319 Postari:
    • Inscris la:
      16 oktober 2018
  • Reputatie: 523

Postat 30 maart 2019 - 02:25

o scurta intervenie
    motiv: vad doar recenzii absolut laudative (de 10 curat), dar dintr-un anumit unghi nu e de 10

De ce? Pozele o avantajeaza; personal din pozele vehiculate am dedus ca vorbim de o bunaciune de 30 si un pic de ani, cu o prestatie (cel putin oral+CIM) de exceptie.

Ei bine din asteptarile de mai sus, se confirma doar partea a doua, respectiv da, avem de a face cu o prestatie de exceptie la proba orala (10 clar), dar ambalajul l-as clasifica substandard. Substandard nu inseamna disgratios, inseamna corpul unei femei de 30++ cu defectele si minusurile aferente. Din poze, reiesea totusi ca avem de-a face cu un MILF interesant. Scriu asta, intrucat intre o tipa cu aspect de 7- si prestatie de 10 (aparent media 8,5-), si o alta tipa cu aspect si prestatie de 9, o prefer pe cea din urma.

In afara de aspect, in rest totul e impecabil: programare respectata, locatie curata, primitoare, fara graba, fara peste, o tipa isteata, o femeie normala, cu toate tiglele pe casa, conversatie ok - nimic de reprosat. Inclusiv un raport calitate/pret corect. 

Spor,

Carpe diem
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#87 dorian3

dorian3

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 199 Postari:
    • Inscris la:
      03 januari 2016
  • Reputatie: 46

Postat 30 maart 2019 - 06:51

Carpe diem

Da, in Cluj este o firma de pompe funerare cu acest nume:)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#88 >nairpic7<

nairpic7

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 530 Postari:
    • Inscris la:
      12 september 2016
  • Reputatie: 743

Postat 31 maart 2019 - 10:22

Pe când întoarcerea la Cluj, Lora?
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#89 imiplace_

imiplace_

VIP Member

• VIP Member
    • 1284 Postari:
    • Inscris la:
      16 december 2018
  • Reputatie: -98

Postat 31 maart 2019 - 10:42

Azi se intoare la Cluj impreuna cu Kim. :)
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#90 >lora30<

lora30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 319 Postari:
    • Inscris la:
      16 oktober 2018

Postat 01 april 2019 - 03:10

Pe când întoarcerea la Cluj, Lora?

Lora este aici, două săptămâni începând de astăzi și are si colegă
    • 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#91 >anymu_<

anymu_

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 283 Postari:
    • Inscris la:
      05 september 2018
  • Reputatie: 352

Postat 01 april 2019 - 03:15

Lora este aici, două săptămâni începând de astăzi și are si colegă

A treia oară trebuie să dau o cafea :)))
    • 4

#92 >lora30<

lora30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 319 Postari:
    • Inscris la:
      16 oktober 2018

Postat 02 april 2019 - 03:23

Salut, am fost si eu astazi la Lora pe la ora 17. Baieti tot ce pot sa spun ii ca este un milf superb. M-a primit intr-o lenjerie neagra sexy, am stat la o tigara, i-am povestit in acest timp despre serviciul meu, ea mi-a povestit despre calatoriile ei, dupa 10 minute petrecute cu ea la povesti aveam impresia ca stau de vorba cu o prietena cu care am pierdut legatura dar ne-am regasit recent si povestim despre ce s-a intamplat in viata noastra intre timp. Lora ii o persoana care ii place sa te faca sa razi si ii place si ei sa rada, priveste doar partea buna/amuzanta a persoanelor (aceasta a fost impresia care mi-a lasat-o mie). Dupa tigara si poveste am fost poftit la dus in care mi-a explicat foarte bine sa ma spal de la gat in jos(ceea ce am apreciat). Ajuns in camera mi-a spus sa ma intind in pat, pe burta si a inceput sa se frece de mine, la un moment dat si-a dat jos sutienul si l-a aruncat pe capul meu, i-am spus ca sutienul ei miroase foarte bine, dupa 2 minute si-a aruncat chiloteii tot pe capul meu si m-a intrebat daca miros la fel de bine (bineinteles ca miroseau la fel de bine) odata ce a facut chestia asta eram foarte excitat. A inceput sa se frece cu corpul de mine, sa ma linga pe spate, picioare, sa isi frece sanii de mine. Dupa un timp m-a rugat sa ma intorc pe spate si a inceput sa ma linga pe la oo. A fost superb, mi-a placut enorm, aveam o erectie atata de tare incat puteam sa tin o gantera de 2-3 kg pe penis :)). A inceput incet incet sa imi faca un oral nepretejat iar dupa un pic de timp am intrebat-o daca putem sa terecem la un 69. (are niste buze foarte moi, aici vorbind de cavitatea bucala) am intrebat-o daca si celelalte buze sunt la fel de moi si de placute la atingere, moment in care ea s-a ras si a spus sa ii zic eu. Ajuns in 69 mi-a facut un DP foarte tare, fara ajutor de mana, pur si simplu il lua pe tot in gura si tot repeta chestia asta odata la 20-30 de secunde. Intre timp in partea cealalta eu ma ocupam de pasarica ei. Are o pasarica foarte curata cu labii medii. Am inceput sa ma joc cu clitoris-ul si sa pun accent doar pe el moment in care a inceput sa geama din ce in ce mai puternic pana cand la un moment dat mi-a spus " Pai ce facem aici, ma termin eu inainte ta?" moment in care am ras amandoi ca 2 adolescenti :)). Pentru ca ma termin mai greu am zis sa trecem la un normal, dupa un LOT si un doggy, a zis sa trecem la un misionar/umeri craci. Cu putin ajutor a ajuns sa aiba si ea orgasm si m-am terminat si eu. A fost o priveliste superba sa ii vad expresia fetei cand a avut orgasm iar dupa aceea sa ma stranga in brate. Practic m-am simtit in bratele unei iubite desi o cunosteam doar de o ora.

Nu imi place sa dau note pentru sigurul fapt ca la toti ne place altceva intr-o femeie dar pentru mine Lora a fost femeia matura pe care mi-am dorit sa o am in pat si in acelasi timp adolescenta obraznica care mi-a adus aminte de liceu.

Multumesc frumos Lora pentru o ora superba si sper sa ne intalnim din nou in Aprilie cand ai zis ca s-ar putea sa revii in Cluj.

Te pup :*

Fiecare emoție pe care o simți este răspunsul direct al unui gând 😘
    PS este aprilie
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#93 lumpy2010

lumpy2010

serios contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 21 Postari:
    • Inscris la:
      22 november 2011
  • Reputatie: 65

Postat 02 april 2019 - 09:20

Salut Lora,

Poti te rog sa ne spui locatia si daca faci duo cu Kim ( si ce pret ).

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#94 pif2017

pif2017

Pay it Forward

• VIP Member
    • 2286 Postari:
    • Inscris la:
      22 september 2018
  • Reputatie: 2175

Postat 03 april 2019 - 10:21

Lora ...

Da! Astazi este despre .... Lora.

V-am povestit vreodata cum e sa-ti incepi ziua mai optimist si cu chef de viata ??

Ei bine Lora te bine dispune , oricum ai fi . Cand ajungi la ea starea ta se va schimba cu siguranta. Nu degeaba se spune : gaina "matura" face zamă bună . Apoi si zamă si varză a' la Cluj, sarmale tot ce vrei !!! Ei bine, Lora te impacheteaza ca pe sarmale sau te poate ravasi sa te faca varza .

Una peste alta nu scapi nemultumit de la ea.

Primeste note maxime la atitudine, prezenta de spirit, ON (10+++), OP, chiar şi la tandreţe...(oare asa-i spune??)

Cei care nu i-aţi trecut pragul încă, merită să încercaţi, cei care aţi facut-o stiti ce vorbesc.

Amenda nu o mentionez, DtD apr 40 min.

Happy Hunting !!

• 8

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#95 >lora30<

lora30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 319 Postari:
    • Inscris la:
      16 oktober 2018

Postat 03 april 2019 - 03:15

A treia oară trebuie să dau o cafea :)))

Cu drag să fie, nu cu trebuie 😂
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#96 >x the impaler<

x the impaler

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 999 Postari:
    • Inscris la:
      02 september 2015
  • Reputatie: 1944

Postat 03 april 2019 - 08:07

.

, chiar şi la tandreţe...(oare asa-i spune??)

Cei care nu i-aţi trecut pragul încă, merită să încercaţi, cei care aţi facut-o stiti ce vorbesc.!

Tandretea...  :slap2 :laugh2  asa m-a facut si pe mine abonat fidel de cursa lunga... Superba recenzie, foarte explicita din putine cuvinte Bravo !!! :clapp

• 3

Eu sunt din țara lui Foaie-Verde,

Eu sunt din neamul lui Făt-Frumos,
    Urmele mele nu se pot pierde, 
    C-am străbătut veșnicia pe jos.
    (Paunescu... nu-s io :laugh2 )

#97 >lora30<

lora30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 319 Postari:
    • Inscris la:
      16 oktober 2018

Postat 05 april 2019 - 10:18

Lora ...
    Da! Astazi este despre .... Lora.

V-am povestit vreodata cum e sa-ti incepi ziua mai optimist si cu chef de viata ??
    Ei bine Lora te bine dispune , oricum ai fi . Cand ajungi la ea starea ta se va schimba cu siguranta. Nu degeaba se spune : gaina "matura" face zamă bună . Apoi si zamă si varză a' la Cluj, sarmale tot ce vrei !!! Ei bine, Lora te impacheteaza ca pe sarmale sau te poate ravasi sa te faca varza .

Primeste note maxime la atitudine, prezenta de spirit, ON (10+++), OP, chiar şi la tandreţe...(oare asa-i spune??)
    Cei care nu i-aţi trecut pragul încă, merită să încercaţi, cei care aţi facut-o stiti ce vorbesc.
    Amenda nu o mentionez, DtD apr 40 min.

Happy Hunting !!

Uneori, cu un zâmbet poți săruta un suflet 💗
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#98 >lora30<

lora30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 319 Postari:
    • Inscris la:
      16 oktober 2018

Postat 07 april 2019 - 02:53

Din motive personale am lipsit două zile, îmi cer scuze celor care m-ați sunat și mi-ați dat mesaje, telefonul l-am uitat deschis la locație. M-am întors și mai sunt disponibilă până sâmbătă inclusiv. Mulțumesc pentru înțelegere
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#99 >olymp<

olymp

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 266 Postari:
    • Inscris la:
      19 december 2013
  • Reputatie: 310

Postat 09 april 2019 - 09:56

Revizitat-o pe Lora in locatia din Zorilor. Mai greu cu parcarea daca e plin la Lidl...
    Aceleasi servicii de calitate. Notele sunt in recenzia precedenta.
    Clar de Recomandat.
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#100 >lora30<

lora30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 319 Postari:
    • Inscris la:
      16 oktober 2018

Postat 10 april 2019 - 01:45

Sunat si facut programare desi era sambata seata; am ajuns la ea in 20 min; Mi-a explicat foarte clar cum ajung la ea.
    Ma astepta in ceva body negru; facut dus – obligatoriu; geluri, papuci, prosop;
    A inchis lumina ca se vedea de afara;
    Ma pune pe burta si ma tachineaza incet; sarutari pe spate, atingeri cu sanii – foarte senzual.
    Incepe cu un oral; multa atentie la oute; poate prea multa; Dupa un timp o trag peste mine si ma joc si eu cu pusilica epilata; apoi punem prezervativ si incepem cu ea deasupra; pot sa o vad mai in voie; sanii lasati si moi dar pe mine nu m-a deranjat; De remarcat ca la intrare m-a intrebat daca vreau sa raman, daca imi convine de ea.

Note
    Locatie: 9 locuri de parcare; usor de ajuns, apartament frumos; dau 9 ca se uita vecinii si as vrea sa o vad doar eu
    Oral: 10 - atentie la zone adiacente, ruperi de ritm, diverse pozitii
    Normal: 10 -pentru mine a fost foarte bine.

Tarif 200/ora

Sunt păcate pe care e păcat să nu le faci 😉
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi