Sari la conținut

Transexuala siliconata reala nu travestit cu peruci si sutien cu vata garantez pentru poze 0747207250


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-siliconata-reala-nu-travestit-cu-peruci-si-sutien-cu-vata-garantez-pentru-poze/f474e7d82h737h64e7hi42742d89h26h.html

 

Salut. Stiti ceva de ea? 

Am o chestie ca as vrea sa incerc cu o transexuala, dar piata pe oradea este foarte slaba.....

 

Ms mult

Link spre comentariu

Da ce draga dacă porți peruca nu mai ești persoana transgender?ce tâmpenie 😂 și mie îmi plac perucile.schimb culoarea și formele fără să îmi ard parul.care e faza cu descrieri din astea?nu mai știe lumea ce să își inventeze.poti simplu specifica că dai confirmare pe WhatsApp și că ai implante mamare.asta nu înseamnă că ești mai plus transgender decât alta persoana transgender.......a

Link spre comentariu

Da ce draga dacă porți peruca nu mai ești persoana transgender?ce tâmpenie și mie îmi plac perucile.schimb culoarea și formele fără să îmi ard parul.care e faza cu descrieri din astea?nu mai știe lumea ce să își inventeze.poti simplu specifica că dai confirmare pe WhatsApp și că ai implante mamare.asta nu înseamnă că ești mai plus transgender decât alta persoana transgender.......a

Draga mea au ramas tot la nivelu ala comunist din anii 90....sincer,multe travestite dau clasa altora...fara modestie.Sa nu uitam insa de unde plecam toti/toate.Pup Anto.

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Da ce draga dacă porți peruca nu mai ești persoana transgender?ce tâmpenie și mie îmi plac perucile.schimb culoarea și formele fără să îmi ard parul.care e faza cu descrieri din astea?nu mai știe lumea ce să își inventeze.poti simplu specifica că dai confirmare pe WhatsApp și că ai implante mamare.asta nu înseamnă că ești mai plus transgender decât alta persoana transgender.......a

...cum ele sunt niste inculte...iti dai seama Anto,nici nu are rost sa ne mai batem capu...nu ai cum sa fii de la mama natura femeie oricat de mult ti-ai dorii....te pup si felicitari pentru interventie. :iagree  :offtopic

Link spre comentariu

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-siliconata-reala-nu-travestit-cu-peruci-si-sutien-cu-vata-garantez-pentru-poze/f474e7d82h737h64e7hi42742d89h26h.html

 

Salut. Stiti ceva de ea? 

Am o chestie ca as vrea sa incerc cu o transexuala, dar piata pe oradea este foarte slaba.....

 

Ms mult

Inainte era o nemancata acum deh,nu mai are vata la sutien ,in schimb cand te duci la ea e cat dulapu meu de haine de mare si pocneste de grasime. :laugh2  :offtopic  :iagree

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...