Jump to content

Schizofrenia boala grea


Recommended Posts

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham
Posted

Clonele care ataca escortele si recenzorii sunt destule (multe sunt ale lui xoxo & company), nu am facut referire la tine inca. Nu ma refer doar la acest topic, dar sunt fete care apar pe "piata", au tarife mici si servicii foarte bune si deranjeaza pe 2,3 lake cu pedale de aici care incearca sa isi protejeze "marfa".

 

 

sa-ti moara ma-ta aia curva si pula aia de 25 moldovean prost ca am eu clone ? jura cu mana pe pula ca n-ai decat un cont, fgm da onanist care vorbeste singur de pe 3 conturi

 

 

mars ma ca nu protesti pe nimeni, cat de prost sa fii ma sa incerci sa bagi diversini alea de acum 3 luni cand te certai cu tine insuti de pe conturi diferite ? BAAA esti schizofrenic :slap2

 

 

sa faci boala slugo ?

 

 

Eu nu doresc boli nimanui, esti retardat ! Sa imi faci plinul la masina daca tot vorbim de slugi :))

 

 

de cand are sclavu ala 50 de conturi si vorbeste singur =))

 

 

esti bolnav BA, la Ines pe topic e dovada clara ca esti schizofrenic, te-ai injurat pe tine insuti de pe 2 conturi principale. Forumul ti-a mancat unicul neuron ramas, daca ai avut vreodata asa ceva :slap2

 

  • Like 1
Guest paul te vede dar tu nu-l vezi
Reputation: 0
Posted

Alta culoare nu ai gasit ?

Guest
Reputation: 0
Posted

Aveti paranoia legata de prea multa interactiune... cei ca voi trebuie sa stea separat.

El zice ca ai N clone, tu spui ca el ar fi si DMX...  :no2

Nu au nimic in comun.

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham
Posted

Aveti paranoia legata de prea multa interactiune... cei ca voi trebuie sa stea separat.

El zice ca ai N clone, tu spui ca el ar fi si DMX...  :no2

Nu au nimic in comun.

nu sunt singura persoana care are dovezi incontestabile ca el e. trust me !

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham
Posted

s-a dat singur de gol si mai mult zilele astea de cand altcineva a bagat batul in scorbura si a dat bine. Nu imi vine sa cred ca e asa de lake, problema lui ca e mai lent, si-a facut multi dusmani de cand strica topicele fetelor si injura lumea fara nici un motiv.

Guest
Reputation: 0
Posted

nu sunt singura persoana care are dovezi incontestabile ca el e. trust me !

 

s-a dat singur de gol si mai mult zilele astea de cand altcineva a bagat batul in scorbura si a dat bine. Nu imi vine sa cred ca e asa de lake, problema lui ca e mai lent, si-a facut multi dusmani de cand strica topicele fetelor si injura lumea fara nici un motiv.

Nu esti singura persoana care cauta clone, trust me, nu are nimic in comun. Dmx este un barbat, sare prin monitor fara sa vrea... Xoxo nu e. El ar vrea sa sara, dar nu are cu ce...

 
Nu mai editez, a trebuit sa vad ce ai postat...
In fine, nu este el doar pentru ca seamana la anumite lucruri... Daca ambii au fost nesimtiti, pentru asta avem majoritatea barbatilor, ne rezumam la doar 2? :)

 

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham
Posted

Iti scriu pe pm ce l-a dar de gol azi. Nu mai am nici un dubiu, el e. Ma lasa rece ca e schizofrenic, e viata lui dar e un forum virtual totusi si ia totul prea in serios. Eu fac caterinca :))


Posted

CE CATERINCA FACI MA SCLAVULE CAND AI ATATEA CONTURI ? VORBESTI SINGUR PE TOPICELE FETELOR =))) IN FIECARE ZI MA SUNA CATE O FATA SI RADEM DE TINE MOLDOVEAN PROST CARE ESTI HAHAHAHA

  • Minus 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.