Sari la conținut

Noutate 0747947434


bud_bundy

Postări Recomandate

  • Oras:vaslui
  • Oras:vaslui

Fiecare da cum/cat poate...dar dupa parerea mea 500 de lei e prea mult. 300 fiind 1h total. Daca vrei sa fii dragut poti sa.i lasi acolo un 50 in plus...sume din astea mai mari se dau la ocazii mai speciale gen deplasare la domiciliu/ locul de munca etc. Nu e indicat sa le invatam cu malai gros.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Salutare,

 

Am fost seara asta la ea, locatia in zona Palas, bloc nou. Mi-a raspuns politicos si mi-a insiruit serviciile si tarifele : oral ne/protejat cu CIM, normal protejat ( 100 nr si 200 ora ) si + 50 ron pentru anal.

 

Fiind dusat de acasa nu am mai vizitat baia ei desi parea curata ( am intat sa ma spal pe maini ), am trecut direct la actiune. Fara nici o introducere a luat soldatul in gura, la un moment dat ma intreaba daca vreau prezervativ, ii zic ca da si o rog sa vina ea deasupra....ceva miscare are dar nu exceleaza. Nefiind in forma si din cauza domnisoarei care nu a aprins nici o flacara in mine, am avut parte de o ejaculare trista in prezervativ.

 

Notele mele sunt :

 

- Locatie : 9 - zona Palas, bloc nou, accesibil, cam prost cu locurile de parcare, curata, fara miros de tigara ( am vazut ca s-a pomenit acest lucru in alte recenzii, nu suport fumul in locatii )

- GFE : 5 - cu exceptia unor schimburi de vorbe din oficiu, nu am avut nici un click cu ea, plictisita maxim si preocupata de telefoane pana m-am "evacuat" din apartamentul ei

- Fizic : 6 - fizic default, sani medii usor tuguiati, fund cam moale pentru gusturile mele, labii cam atarnatoare, la fata nu m-a dat pe spate dar nici urata nu e ( mecla comuna ), medie de statura

- Oral : 5 - nu stiu unde e oralul ala cu deep de care se pomenea pe aici dar eu n-an vazut nimic deosebit la el. Cu exceptia unor limbi imprastiate pe coaie si a unor tentative de deep, nu am avut parte decat de un oral anost cu ceva laba pe ici pe colo

- Normal : 7 - deasupra s-a miscat decent, a fost singura pozitie pe care am incercat-o

- Anal : nu am incercat si nici nu ma atrage sa incerc cu ea

 

Pentru mine ramane o varianta de urgenta doar pentru faptul ca ofera CIM. Oralul e departe de top, normalul e banal spre decent, anal nu am incercat si nici nu ma tenteaza cu ea. Voi reveni pentru un CIM cand voi fi in forma, de data asta m-am dus cam "muncit" pentru ca am avut ceva timp liber.

 

Un weekend linistit sa aveti.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Telefon: angrycrys
  • Oras:Iasiiiiiiiii
  • Telefon: angrycrys
  • Oras:Iasiiiiiiiii

Salutare,

 

Am fost seara asta la ea, locatia in zona Palas, bloc nou. Mi-a raspuns politicos si mi-a insiruit serviciile si tarifele : oral ne/protejat cu CIM, normal protejat ( 100 nr si 200 ora ) si + 50 ron pentru anal.

 

Fiind dusat de acasa nu am mai vizitat baia ei desi parea curata ( am intat sa ma spal pe maini ), am trecut direct la actiune. Fara nici o introducere a luat soldatul in gura, la un moment dat ma intreaba daca vreau prezervativ, ii zic ca da si o rog sa vina ea deasupra....ceva miscare are dar nu exceleaza. Nefiind in forma si din cauza domnisoarei care nu a aprins nici o flacara in mine, am avut parte de o ejaculare trista in prezervativ.

 

Notele mele sunt :

 

- Locatie : 9 - zona Palas, bloc nou, accesibil, cam prost cu locurile de parcare, curata, fara miros de tigara ( am vazut ca s-a pomenit acest lucru in alte recenzii, nu suport fumul in locatii )

- GFE : 5 - cu exceptia unor schimburi de vorbe din oficiu, nu am avut nici un click cu ea, plictisita maxim si preocupata de telefoane pana m-am "evacuat" din apartamentul ei

- Fizic : 6 - fizic default, sani medii usor tuguiati, fund cam moale pentru gusturile mele, labii cam atarnatoare, la fata nu m-a dat pe spate dar nici urata nu e ( mecla comuna ), medie de statura

- Oral : 5 - nu stiu unde e oralul ala cu deep de care se pomenea pe aici dar eu n-an vazut nimic deosebit la el. Cu exceptia unor limbi imprastiate pe coaie si a unor tentative de deep, nu am avut parte decat de un oral anost cu ceva laba pe ici pe colo

- Normal : 7 - deasupra s-a miscat decent, a fost singura pozitie pe care am incercat-o

- Anal : nu am incercat si nici nu ma atrage sa incerc cu ea

 

Pentru mine ramane o varianta de urgenta doar pentru faptul ca ofera CIM. Oralul e departe de top, normalul e banal spre decent, anal nu am incercat si nici nu ma tenteaza cu ea. Voi reveni pentru un CIM cand voi fi in forma, de data asta m-am dus cam "muncit" pentru ca am avut ceva timp liber.

 

Un weekend linistit sa aveti.

CLAR NU AI FACUT  CLICK :)

CU MINE ORALUL A FOST PESTE ANDREIA-- LA A DOUA VIZITA A PRESTAT SI RIMMING LA CERERE 

I-AM ZIS DE SITE SI ERA INTERESATA- A INCERCAT SA ISI FACA CONT DAR CEVA NU MERGE SI NU II POT DA PM LUI PISICUTS CA SA O AJUT

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In urma recenziilor dinaintea lu colegu coldfusion am mai incercat o data sa ajung la ea, am zis sa imi fac programare la ea cu 2 ore inainte si nu a vrut pe motiv ca si-a luat multe tepe si sa o sun cu 20jde minute inainte. O face ea treaba buna dar e cam neserioasa, risti sa o suni cu 20 min inainte sa ajungi la ea si sa nu iti mai raspunda cum a facut de multe ori...  

Link spre comentariu

Bifat domnișoară. Îmi explica locația am optat pentru o ora on np și ap. Am ajuns am făcut duș. La început fata timida a schimbat 3 vorba însă după ce ne-am cunoscut mai o gluma mai una mai alta tipa e chiar funny și sociabila. Acțiunea a început cu un oral neprotejat pe gustul meu sa zicem ca ar fi de un 9, face deep din proprie inițiativa.

Normal schimbat doua poziții lady on top și caprita și aici e de 9.

Numarul doi a fost doar oral și anal. La anal tipa duce este de 9.

Se vede ca e la început însă dacă va tine cont de sfaturi se poate sa fie o alternativa bună la cele de top în speță Andreea și Serena. Uitasem a acordat și atenție zonelor adiacente din proprie inițiativa eu nefiind neapărat fan la asa ceva.

Apartament curat, dus dotat singura problema e o ușă de la cabina care e rupta.

Gfe e cam de 8 fiind timida rău la început se vede ca e noua.

Spor la ciocane și sărbători binecuvântate!

  • Like 6
Link spre comentariu

Neatza,

Am fost si eu la domnisoara, saptamana trecuta.

Am optat pentru un numar.

O blonda inalta, si cu un corp f fain. A inceput cu un oral destul de bine facut, dapa care s-a urcat deasupra. La anal s-a cam plans , se vedea ca o durea dar a rezistat.

oral- 10

normal - 9

anal 10 pentru ca a strans din dinti :)

total 150 lei

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:vaslui
  • Oras:vaslui

Am sunat.o eu si am cerut cateva detalii de unde am dedus ca nu e ea. Pe nr. De tel vechi incerc sa dau de ea in fiecare zi...ultima data cand mi.a raspuns a fost acum 2 saptamani si mi.a spus ca nu.si gaseste locatie...de atunci nu mai stiu nimic de ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...