Sari la conținut

0725734147 masaj


quatar

Postări Recomandate

Cu permisiunea doamnei (intalnind-o mi-am dat seama ca ne cunoastem), fac o scurta recenzie.

Pe scurt: masaj, bine executat (doamna are studii si chiar se pricepe), cu atentie la zonele dureroase, pe indelete. La sfarsit o finalizare prin tehnici (exploziva din partea mea, eram ceva statut). Programul a durat o ora, cu tot cu dusurile de rigoare, nu m-am simtit deloc grabit.

Scorul este de 150 pe sedinta. Locatia este in zona bd. Burebista, iar modalitate de contact nr din titlu - 0725734147. Programul am inteles de dimineata (se poate chiar de la 5) pana seara, se pot face si programari.

Doamna are cam 40 si ceva de ani, plinuta, atragatoare dupa gusturile mele, sociabila si o presents placuta (am tot conversat pe timpul masajului).

O sa incerc sa postez si vreo doua poze pe care I le-am facut de aceasta data.post-236870-0-17453700-1543466890_thumb.jpgpost-236870-0-17453700-1543466890_thumb.jpgpost-236870-0-49718300-1543466905_thumb.jpgpost-236870-0-49718300-1543466905_thumb.jpgpost-236870-0-17453700-1543466890_thumb.jpgpost-236870-0-49718300-1543466905_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tartasesti
  • Oras:Tartasesti

Salut!

MIE MI.A PLACUT MASAJUL SI ISI MERITA BANII,

Am fost la multe doamne care fac masaj SI i.au 150 roNI pe sedinta (nu dau nume)si a fost oK la unele dar nu se dezbracAU sa ma ajute la finalizare SI la altele după 45 de minute eram duSat, uscat si in parcare..

Aici a fost MASAJUL cu finalizare o ora si fara graba si pt ca s.a dezbrăcat MI.a fost si MIE bine.

REPET SUNT DESTULE MASEUZE CU 150 CARE FAC MASAJ DE CALITATE,PE UNELE LE ATINGI PE ALTELE NU...ALTELE CER SI 175 SI LE MAI LASI SI UN TIPS CA LUCREAZA PT ALTII...DAR UNELE RESPECTA ORA ALTELE NU..ETC.

CUI II PLACE MASAJUL,CALDURA PT CA ESTE FOARTE CALD..O RECOMAND CU PLACERE.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ai dreptate, Alexandru. Am revenit ieri pentru o noua runda de masaj, la fel de bine executat si condimentat cu atingeri senzuale atat din partea ei cat si a mea.

Eu zic ca e de recomandat pentru o ora de relaxare si destresare, in conditii de igiena, discretie si bun simt. Restul, cum au spus si colegii mai sus, tine de gustul si preferintele fiecaruia.

Link spre comentariu
Vizitator notsecure
Reputație: 0

la cum arata, cred ca as prefera sa ramana imbracata... si neaparat sa se spele pe maini de fata cu mine. dupa atatea finalizari explozive nici nu vreau sa ma gandesc ce are pe maini. de fapt mai bine ii duc eu niste manusi.

Link spre comentariu

Salut!

Nu e singura care face finalizare prin tehnici!

Cred ca AR TREBUI SA va spălați amindoi:ea pe mîini si tu pe corp sa nu.i fie sila cînd maseaza.

Dar cu mănuși MASAJUL cred ca ar fi super pt ea sa nu ai vreo boala de piele si sa o ia.

Daca ai ceva cu ea iti descarci frustrarea pe aici.

NU e obligatoriu sa mergi la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Tartasesti
  • Oras:Tartasesti

HELLO,Asa ziceam si eu gusturile nu se discuta!nici culorile partidului ca ea e alba:româncă get beget (olteanca).

Si eu merg la masaj la ea cînd sunt in zona cu serviciu.

IN REST MERG LA MASEUZE CU MASA DE MASAJ PT RELAXARE.

PT MINE SUNT FEMEI:GRASE ,SLABEORICUM AR FI MASAJUL SA FIE OK.

FIECARE ARE STILUL EI DE A LUCRA IAR DACA MA MAI DUC INSEAMNA CA E OK.

NU MA INTERESEAZA PREA MULT CUM ARATA CA NU LE IAU DE NEVASTA NICI NU LE CUMPAR.

DE CE MA DUC LA EA?

CA MA TINE 3 SFERTURI DE ORA LA MASAJ.CA NU MA GRABESTE CU FINALIZAREA,CU DUSUL,CU PLECAREA,CU VBA.

CA MASAJUL E BUN.

 

E ADEVARAT CA ATUNCI CIND AM CUNOSCUTO ERA MAI SLABA,DAR E OM,E FEMEIE,E FEMININA,E MASEUZA.

 

I REST FIECARE FACE CE VREA.

UNDEVA AM DAT 175 DE RONI PT MASAJ CU FINALIZARE SI NU STIAM CUM E MASEUZA

AM INCERCAT MASAJUL.

SUNT MASEUZE CU 150 GRASE,SLABE..MERG SI LA ELE DEPINDE DE ZONA IN CARE MA AFLU.

SI,DA SUNT CURATE,AU SI SPIRT.

BOLILE NU STAU IN PALMA SI NU MERG LA JEGOASE.

BOLILE se iau si din aer.Nu sun ipohondtu sa deschid usile cu cotul.

CE POTI CITI PE AICI TE CRUCESTI!

 

SA SE SPELE IN FATA MEA PE MIINI!

TE DOARE CAPUL SULII DE RIS!CUM O ARATA ASTA?

AM VAZUT ODATA UNUL CARE FUSESE IN PUSCARIE SI ACUM II ERA SILA SA SE TINA DE BARA DE LA AUTOBUZ SA NU SE IMBOLNAVEASCA!

PE BUNE?!

Link spre comentariu

Salut,azi am trecut pe la Cristina.

Si.a schimbat pozele si pretul si nu.i mai găseam nr.

Si.a schimbat si modul de a lucra:100 de roni o jumatate de ora si 150 o ora.

Am intrebat.o de pasă si a zis ca da.

Nu am insistat dar din discuție am inteles ca e permisibila

Nu am insistat cu intrebarile ca,desi,am cumparat o ora..am stat mai putin pt ca.mi suna tel ca la gara.

Ce am inteles este ca dimineata pînă pe la orele 18 este in forma maxima.

I.am sugerat sa intre pe forum si sa raspunda ea la intrebari si mi.a zis ca asta încearcă sa faca dar nu reuseste sa se inscrie.

zicea ca nu primeste e.mailul de la nimfomane.

Cum ziceam nu am avut timp nici sa verific ce greseste cu înscrierea ca eram deja agitat cu timpul care zbura.

Masajul ca deobicei ok.

Finalizarea ok.

Nu dau note ca nu.i concurs.

Link spre comentariu

In sfarsit! Stiam ca am deschis topic, dar nu il mai gaseam. Am dat de anuntul fetei pe AT (vad ca acum are anunt, are si poze) si am recunoscut nr de telefon.

Avand chef de un masaj, dar si de ceva extra, ieri am luat la rasfoit AT impreuna cu un prieten, la o bere. Mi-a sarit in ochi anuntul si sunand mi-am dat seama ca am mai fost si a fost tare bine.

Stabilit intalnirea (se poate si programare, daca esti serios) si m-am prezentat in zona bd. Unirii, foarte aproape de rond.

Am cerut din prima o ora, m-am dus la baie (locatia foarte curata), apoi la peleul gol sus pe masa de masaj. Pret de vreo 30 minute masaj foarte bun, chiar relaxant, cu ulei. Intrucat eram si presat un pic de timp, am luat initiativa, am inceput sa o mangai si eu si i-am condus mana spre ce ma interesa.

Intreband-o, am aflat ca se poate si sex, asa ca nu am stat pe ganduri, ne-am mutat pe canapeaua de langa si am executat OP si NP timp de vreo 20 minute. Dupa o finalizare in timpul careia imi tremurau genunchii, m-am dus la baie pentru improspatare si am plecat, promitandu-mi ca o sa revin.

Concluzii: foarte ok pentru o ora de destresare totala, si la un pret (150 ora, platiti la inceput - mai e si varianta 100 pentru 30 minute) decent.

Pro: Comunicativa, mi s-a parut chiar inteligenta, curata, nu m-am simtit deloc grabit de ea. Singura in locatie, ingrijita, masaj foarte bun, Sexul la fel.

Femeia nu e o miss, e mai degraba plinuta, probabil in jur de 40 de primaveri, insa are trasaturi si forme frumoase (pentru iubitorii de mature plinute, repet).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...