Sari la conținut

0725734147 masaj


quatar

Postări Recomandate

  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Este cumva cea de langa rond alba, pe burebista, care facea anul trecut masaj pe 70lei/sedinta si oferea abonament de 500 lei / 9-10 sedinte, iar acum e 150 lei/sedinta (mai mult decat dublu)? Pfff...a crescut nivelul de trai :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Am fost si eu de cateva ori la ea in urma cu un an, dar doar pentru masaj. La un moment dat imi facuse o oferta cu servicii extra pentru un alt tarif, dar nu m-a interesat. Din ce observ are vocabular de maidan si unora le-a creat neplaceri cu nervozitatea ei, dar cu mine s-a purtat frumos de fiecare data, era chiar glumeata, chiar mi se parea ca-mi face ochi dulci. Dupa ce i-am zis ca lucrez in IT, a venit cu tot felul de oferte cu abonamente si nevoi de imprumuturi. M-a vazut baiat bun, a incercat si ea, sperand ca poate pic in plasa :))

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Este cumva cea de langa rond alba, pe burebista, care facea anul trecut masaj pe 70lei/sedinta si oferea abonament de 500 lei / 9-10 sedinte, iar acum e 150 lei/sedinta (mai mult decat dublu)? Pfff...a crescut nivelul de trai :slap2

e vorba de sedinta cu mai mult decat masaj.....

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Era 70 de roni Masajul si 150 cu finalizare pro tehnici.

Numai ca doar unul vroia masaj simplu restul cu finalizare dar nu aveau bani în buzunar decit 70.

Nu.i dădeAm jos de pe masa sa.mi dea restul de bani,din bun simt si luam teapa.

Asa ca am trecut pretul real care e pe piata 150 cu finalizare .

Din bun simt nu spuneam pretul si nici nu ceream banii innainte stiind ca se stiu preturile.Erau multi f ok .Dar altii nu.

atunci am invatat ca asta se cere si sa pun si pretul sa se stie.

Nu trebuie sa se supere nimeni.

Nici sa dea cu pietre.

Fiecare merge unde.i place si.l lasa buzunarul.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Sunt preturi si preturi pe piata reale si ne reale.

Te maseaza cel mult 30 de minute si apoi trece la finalizare.

Nu cred ca am tinut pe nimeni m.ai puti de o ora m.ai mult..oho..Da!

Dar nu e cazul sa contabiliza pe nimeni.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Sunt preturi si preturi pe piata reale si ne reale.

Te maseaza cel mult 30 de minute si apoi trece la finalizare.

Nu cred ca am tinut pe nimeni m.ai puti de o ora m.ai mult..oho..Da!

Dar nu e cazul sa contabiliza pe nimeni.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Nu cred ca mi.a călcat nimeni pragul si sa am vocabular de maidan.

E adevarat ca la tel suna multi domni dar si maidanezi:uneori vbesc pe limba lor si.mi cer scuze.

Dar in locație am vbit frumos si mi s.a vbit frumos.

us ca sunt relaxată cind vad omul respectiv.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Flory,nu.i baga in seama,probabil cind vin la masaj sunt mielusei si cind se vad in fata telefonului sau al calculatorului sa scrie pe nimfomane isi arata mușchii!

Ce poate face un bărbat decit sa se ascundă sub o identitate si sa faca pe desteptul!

Sunt de principiul ca daca.mi ace ce mi se ofera ma duc daca nu...in alta parte.

Ce mirlani sunt unii dintre noi!

La multi ani ,Flory!

Sa faci rau si sa arunci cu pietre e usor si tremura carnea pe voi de placere.

Un La multi Ani,va cade mina.

M.am uitat si la alte recenzii:aceiasi frustrați!cu coana Flori de la Obor in frunte.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eram Flory si ma îmbrăcăm după sedinta de masaj.

A raspuns la telefon si se auzea ce intrebari i se punea si ce răspundea ea.

Frate,ma gîndeam,ala ori e imbecil ori face glume proaste cu ea.

Pai ,daca asa va purtați si la telefon...s.o fi saturat de atîta creiere retardate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Flory,nu.i baga in seama,probabil cind vin la masaj sunt mielusei si cind se vad in fata telefonului sau al calculatorului sa scrie pe nimfomane isi arata mușchii!

Ce poate face un bărbat decit sa se ascundă sub o identitate si sa faca pe desteptul!

Sunt de principiul ca daca.mi ace ce mi se ofera ma duc daca nu...in alta parte.

Ce mirlani sunt unii dintre noi!

La multi ani ,Flory!

Sa faci rau si sa arunci cu pietre e usor si tremura carnea pe voi de placere.

Un La multi Ani,va cade mina.

M.am uitat si la alte recenzii:aceiasi frustrați!cu coana Flori de la Obor in frunte.

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Nu cred ca mi.a călcat nimeni pragul si sa am vocabular de maidan.

E adevarat ca la tel suna multi domni dar si maidanezi:uneori vbesc pe limba lor si.mi cer scuze.

Dar in locație am vbit frumos si mi s.a vbit frumos.

us ca sunt relaxată cind vad omul respectiv.

Da, asa e, sunt si multi mitocani, dar nu trebuie sa te cobori la nivelul lor...

O doamna e doamna indiferent de situatie si provocari.

Cu mine ai vorbit mereu frumos, ca si eu m-am purtat elegant

Eu pe vremea aia nu stiam ca ai mai multe tipuri de masaj, cu tarife diferite, pentru ca spuneai clar "doar masaj!"

Veneam doar la masaj simplu de relaxare, atat ma interesa, pentru ca te descurcai binisor si-ti dadeai silinta

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Cine te impiedica sa vii la masaj?

Cine te impiedica sa suni si sa vbim la tel.?

Încă ceva,tu de unde stii ca vbesc ca pe maidan?

Repet ceea ce ti.am zis si m.ai sus eu nu m.am certat cu nimeni la mine in locație si nu am vbit ca pe maidan.

Daca nu esti persoana în cauza si vrei masaj ,si bănuiesc ca vrei la alt pret,trebuie sa ma ataca si sa ma critici asta e rezolvarea?

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Nu sunt bau-bai si nu mănînc oameni.Poate sunt m.ai dura la tel pt ca asa sunt eu la telefon si nici scenariile create la telefon nu.mi plac pt ca sunt doar scenarii.

Nici nu m.ai ma supăr daca scurtează cineva din ora .

La inceput mi se părea ca nu mi se apreciază munca.

Acum mi.e indiferent ce face fiecare cu banii lui.Sunr persoane care se plîng ca nu luli se face masaj suficient pe acolo pe unde se duc...si chiar si ei,după ce spun asta ..vor finalul.

Asta e...clientul nostru..banii si plăcerea lui.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Darking,te astept la masaj.

Vezi ca sunt mai libera dimineata.

Rar plec dimineata cind duc copilul la doctor.

SpiSpun toate astea sa nu nimereste intr.o zi ca asta si sa zici ca te refuz.

Cred ca stiu cine esti...Dar nu sunt sigura.

Zi buna.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Si încă ceva,daca tot am spus aici lucruri,va dă.ti seama ca sunt oameni care vor sa vina la masaj sau am si eu problemele mele si daca va promagamati si va razginditi de ce nu anuntati măcar cu un sms scurt.Ca mautoritatea sunteți persoane care lucrați cu oameni si aveti aceleasi asteptări .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Cine te impiedica sa vii la masaj?

Cine te impiedica sa suni si sa vbim la tel.?

Încă ceva,tu de unde stii ca vbesc ca pe maidan?

Repet ceea ce ti.am zis si m.ai sus eu nu m.am certat cu nimeni la mine in locație si nu am vbit ca pe maidan.

Daca nu esti persoana în cauza si vrei masaj ,si bănuiesc ca vrei la alt pret,trebuie sa ma ataca si sa ma critici asta e rezolvarea?

Eu ma refeream la discutiile de pe forum, ca au fost unele polemici, n-am stat sa le urmaresc atent, dar probabil am inteles gresit, ti-a spart cineva contul si a vorbit in numele tau?!  Nu intelegeam, ca in realitate esti chiar amabila.

Nu e problema de pret, pretul nu-l stabilesc eu, nici nu ma tocmesc, tu stii cat sa-ti evaluezi munca, tu prestezi serviciile, intentia n-a fost sa critic.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Daca citeau atent ce scrie Flori de la Obor si ce.mi face înțelegeau.

Ea încearcă sa arate lumii nr mele de telefon si ce fac eu.

Iar eu am aprobat.o si i.am confirmat repetînd după ea poate intelege ca mi.e indiferent ce zice si ce scrie si ii confirm.

Si ,hai sa fim seriosi!suntem pe nimfomane.

Te invit sa stai cu mine o zi cit răspund la telefon si sa vezi domnii cei sensibili la cuvintele mele..ce vorbesc,ce zic si ce întreabă la tel.

Mai sa fie dracu al dracu pisici sunteți si nu va place!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...