Sari la conținut

new* Lavinia - 0754863252


Postări Recomandate

Tocmai ce am plecat de la ea si o recomand.

Programare facuta pe whatsup , am avut noroc ca era libera.

Arata superb la fata si la corp.

Am servit doar un pahar de apa si o tigara de la ea pentru ca eu mi le uitasem in masina :)

Nu foarte comunicativa cum de altfel sunt si eu :)) trecut la dus , lasat cadoul pe noptiera din initiativa pentru o finalizare.

Atitudine - 9 parea putin plictisita

ON - 9(fara deep)

FK -10 +++

super sarutari

NP - 10

Finalizat in pozitia misionarului in balon destul de repede 😘

De revenit ? Clar da 😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Tocmai ce am plecat de la ea si o recomand.

Programare facuta pe whatsup , am avut noroc ca era libera.

Arata superb la fata si la corp.

Am servit doar un pahar de apa si o tigara de la ea pentru ca eu mi le uitasem in masina :)

Nu foarte comunicativa cum de altfel sunt si eu :)) trecut la dus , lasat cadoul pe noptiera din initiativa pentru o finalizare.

Atitudine - 9 parea putin plictisita

ON - 9(fara deep)

FK -10 +++

super sarutari

NP - 10

Finalizat in pozitia misionarului in balon destul de repede 😘

De revenit ? Clar da 😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

Ieri am reusit sa ajung la Lavinia si tot ce pot zice ca a fost cea mai buna alegere pe care puteam sa fac.

Modalitate de contact: A fost pe WhatsApp foarte usor, raspuns rapid si confirmare cu o ora inainte.

Locatia e usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. Apartament cu 2 camere, utilat si curat, baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati. Mai are si o colega.

Odata ajuns in apropiere am primit ultimele detalii, am urcat si am facut cunostinta cu Lavinia o fata frumoasa si actractiva. Ma asteptat in tinuta care am cerut-o, care a pus in evidenta corpul si fundul ei.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in camera unde am vorbit putin pana m-am desbracat. Dupa a urmat un scurt dus unde am primit un prosop mare si curat.

Odata ce am intrat in camera totul a decurs forte natural. Primul nr. a inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul dupa care a continuat cu un oral neprotejat superb chiar una dintre cele mai faine in ultima perioda, a fost soft insa fara deep. A fost atat de bun incat am lasat sa ma duca pana la final. Finalizarea a fost orala (CIM) foarte faina, a colectat tot :)

Intinsi pe pat am mai vorbit cateva minute dupa care la initiativa ei am inceput a doua parte, care a inceput similar ca prima cu saruturi, si un oral la fel de bun. Dupa am montat un prezervativ si a urmat maratonul :). Am inceput cu un LOT unde se misca bine fundul se simte bine in mana, dupa un doggy la care da niste contre de te baga in boala. Am mai schimbat cateva pozitii dar nu am reusit sa finalizez si a doua oara. La final amandoi eram epuizati ca dupa un maraton. :)

Un dus si la final, imbracat si placat cu promisiune de a reveni daca mai vine pe la Brasov.

Si acum notele ca recenzia sa fie completa

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 9, ai tot ce iti trebuie si e curata

Aspect: 9, E inalta, are un corp frumos bine proportianat (slim) cu un fund fain si sani putin lasati dar ok, draguta la față.

Oral Nep: 10, o face foarte bine, umed, + finalizare orala.

Normal: 10, accepta orice pozitie nu comenteaza, geme discret, participa la actiune.

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 8-9, putin retrasa la inceput dar dupa nu am mai simtit acest lucru, cu bun simt, atanta la cerintele tale.

Cadou: 300 ron/ora lasati inainte sa intru la dus.

De recomandat: da

De revenit: cu siguranta, daca mai vine pe la Brasov.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Salutare,

Ieri am reusit sa ajung la Lavinia si tot ce pot zice ca a fost cea mai buna alegere pe care puteam sa fac.

Modalitate de contact: A fost pe WhatsApp foarte usor, raspuns rapid si confirmare cu o ora inainte.

Locatia e usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. Apartament cu 2 camere, utilat si curat, baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati. Mai are si o colega.

Odata ajuns in apropiere am primit ultimele detalii, am urcat si am facut cunostinta cu Lavinia o fata frumoasa si actractiva. Ma asteptat in tinuta care am cerut-o, care a pus in evidenta corpul si fundul ei.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in camera unde am vorbit putin pana m-am desbracat. Dupa a urmat un scurt dus unde am primit un prosop mare si curat.

Odata ce am intrat in camera totul a decurs forte natural. Primul nr. a inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul dupa care a continuat cu un oral neprotejat superb chiar una dintre cele mai faine in ultima perioda, a fost soft insa fara deep. A fost atat de bun incat am lasat sa ma duca pana la final. Finalizarea a fost orala (CIM) foarte faina, a colectat tot :)

Intinsi pe pat am mai vorbit cateva minute dupa care la initiativa ei am inceput a doua parte, care a inceput similar ca prima cu saruturi, si un oral la fel de bun. Dupa am montat un prezervativ si a urmat maratonul :). Am inceput cu un LOT unde se misca bine fundul se simte bine in mana, dupa un doggy la care da niste contre de te baga in boala. Am mai schimbat cateva pozitii dar nu am reusit sa finalizez si a doua oara. La final amandoi eram epuizati ca dupa un maraton. :)

Un dus si la final, imbracat si placat cu promisiune de a reveni daca mai vine pe la Brasov.

Si acum notele ca recenzia sa fie completa

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 9, ai tot ce iti trebuie si e curata

Aspect: 9, E inalta, are un corp frumos bine proportianat (slim) cu un fund fain si sani putin lasati dar ok, draguta la față.

Oral Nep: 10, o face foarte bine, umed, + finalizare orala.

Normal: 10, accepta orice pozitie nu comenteaza, geme discret, participa la actiune.

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 8-9, putin retrasa la inceput dar dupa nu am mai simtit acest lucru, cu bun simt, atanta la cerintele tale.

Cadou: 300 ron/ora lasati inainte sa intru la dus.

De recomandat: da

De revenit: cu siguranta, daca mai vine pe la Brasov.

Felictari pentru recenzie! Colega are topic?

  • Like 2
Link spre comentariu

Tocmai ce am avut parte de o situatia total idioata din punctul meu de vedere :)) ! Si-a facut un "domn" programare , pentru ora 14:00 . Ajuns in fata blocului ( zice el ) , imi cere sa-i trimit 2 selfiuri ( nu unul ) , doua !, exact de acum facute ca altfel nu urca :))) , ii trimit selfie in rochita de piele pe care a cerut-o , nu e bine ca n am colanti sau strampeni ce vroia initial ( spunandu-i din prima ca nu am asa ceva ) . In final ma ameninta cu comentarii proaste si recenzii nu stiu de care . Ok , va rog sa nu va pierdeti timpul degeaba cu chestii de genul asta , pentru ca eu aici n-am deranjat pe nimeni niciodata :) . Nu am venit la brasov sa raman aici pe vecie , mai stau cateva zile si plec . Nu e nevoie sa incercati din rasputeri sa-mi stricati notele , pentru ca oricum cei care au fost la mine , mai mult de jumate din ei imi sunt clienti fideli :* Va pup FETELOR :*

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...