Sari la conținut

Bruneta pierceing buza sus, face total!


Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Am fost pana la urma, e mai naspa ca in.poze dar merge!

Aspect 7-8

Igena 10 si e foarte stricta

Face NP AP, oral np dar te pune sa faci dus chiar daca esti curat, un.lucru bun!

 

Am dat 150, am facut putin anal dar nu a fost cine stie ce, nu am simtit mirosuri!

Mi a zis de vreo 2 ori ca o finalizare e maxim 15 min dar m am favut ca nu aud, cred ca a durat 20 25.

 

Mai geme din cand in cand, oralul e bunicel!

 

Finalizare in prezervativ.sau contracost corporala parca

 

Nu recomand daca aveti altceva sigur, merge doar daca e pana si sunt numai naspete pe site!

 

Eu sigur nu mai revin!

 

Locatia vis a vis de castelu de apa, apartament curat, prosop proaspat, e ok.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bals
  • Oras:Bals

Mai baieti am fost eu la aceasta domnita anul trecu in decembrie, era pe la castelul de apa la mansarda. Grabita rau fata, ca cica pleca atunci, vrajeala ieftina.... in timp ce o sugea, I am pus mana la pizda si nu ma lasat ca NU e igienic ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜. Totul protejat a fost, 100lei..... are si copil, e din giurgiu fata, zona aia, are un tiganush cu ea ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜, in loc de o laba merge sa va duceti, dar nu o recomand,,,,,,

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bals
  • Oras:Bals

Mai baieti am fost eu la aceasta domnita anul trecu in decembrie, era pe la castelul de apa la mansarda. Grabita rau fata, ca cica pleca atunci, vrajeala ieftina.... in timp ce o sugea, I am pus mana la pizda si nu ma lasat ca NU e igienic ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜. Totul protejat a fost, 100lei..... are si copil, e din giurgiu fata, zona aia, are un tiganush cu ea ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜, in loc de o laba merge sa va duceti, dar nu o recomand,,,,,,

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...