Sari la conținut

(0752) 629 324


Postări Recomandate

Vizitator bob000
Reputație: 0

pai in primul rand se posteaza numarul asa :  0752629324 ,nu cum e in titlu, pentru ca daca dai search pe google la cum e scris in titlu nu gasesti nimic, si se gaseste si topicul deschis, deci, spor la cautari, si macar deschideti topicul conform regulamentului, poate  asa primiti si informatii utile.

Link spre comentariu

pai in primul rand se posteaza numarul asa :  0752629324 ,nu cum e in titlu, pentru ca daca dai search pe google la cum e scris in titlu nu gasesti nimic, si se gaseste si topicul deschis, deci, spor la cautari, si macar deschideti topicul conform regulamentului, poate  asa primiti si informatii utile.

sa iti bagi informatiile undeva ia da tu la cautari unde vrei tu si sa vezi daca iti aprare ceva legat de acest numar mai desteptule .

Nu am chef si nici timp pretios sa ma contrez cu tine dar concluzia este ca de prost esti prost un poc mai mult nu te dai inapoi nicicum .

Hai stai linistit cu drmonstratiile tale de mare expert in cautat numere ca altii isi fac treaba relaxati ca tie nu are cine sa iti spuna multumesc daca esti pus foar pe lauda si dat indicatii fara nici o valoare .

Iti urez ce e la gaurile fetelor in seara asta sa fie la gura ta tot anul viitor .

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

sa iti bagi informatiile undeva ia da tu la cautari unde vrei tu si sa vezi daca iti aprare ceva legat de acest numar mai desteptule .

Nu am chef si nici timp pretios sa ma contrez cu tine dar concluzia este ca de prost esti prost un poc mai mult nu te dai inapoi nicicum .

Hai stai linistit cu drmonstratiile tale de mare expert in cautat numere ca altii isi fac treaba relaxati ca tie nu are cine sa iti spuna multumesc daca esti pus foar pe lauda si dat indicatii fara nici o valoare .

Iti urez ce e la gaurile fetelor in seara asta sa fie la gura ta tot anul viitor .

Daca nu stii sa cauti, nu este vina lui @bob000

Uite link-ul https://nimfomane.com/forum/topic/110153-a-fost-cineva/

Gasit dupa numarul de telefon.

@bob000 are dreptate, s-au deschis o gramada de topice aiurea, fara a se folosi functia de "cautare". Bine va facea @colericul cand va injura de toti sfintii!!😃😃😃

  • Like 1
Link spre comentariu

Dar ce folos sa ne contrazicem daca mie la cautari imi apare doar acest topic ...

Nfine ce folos sa imi bat capu cu bobsi 3 de zerosau cu Altadata daca nu imi da rezultate .

Si pe acel topic adaugat de tina Altadata nu sunt spuse prea multe si nu pe brasov chiar daca nu ar conta dar nu vreau sa ne contram aici deoarece multi dintre voi se pare ca raspundeti mai mult ca sa fiti albastrii galbeni si alte culori in plm dar de ajutat nu ajutati pe nimeni cu nimic decat va sfaditi aiurea cu oamenii pe aici .

Pai ce rost mai are forumul ???

Are rostul de a va demonstra voi abilitatile de oameni plini de sictir sau sa ne ajutam intre noi cu informatii care sa ne fereasca de chestia aia cu am luat teapa sau a fost pe repede inainte sau alte chestii de genu .

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

@csaba8422 apropo de ajutor, ce contributie ai adus tu acestui forum?

Macar @bob000 scrie recenzii..

si eu din cand in cand 😃😃😃

In alta ordine de idei, multi intreaba si cer informatii dar foarte putini lasa recenzii, de aceea se iau tepe...

Dar cum am scris si mai sus, daca nu deachizi un topic corect, este destul de greu sa gasesti informatii deapre o anumita fata...

Nimeni nu are nimic cu tine, dar te aprinzi fara rost.

In momentul in care te-ai inscris pe forum, ti-ai asumat si regulile lui, iar una este functia cautare...

Sa ai o zi buna si spor la recenzii!

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Dar ce folos sa ne contrazicem daca mie la cautari imi apare doar acest topic ...

Nfine ce folos sa imi bat capu cu bobsi 3 de zerosau cu Altadata daca nu imi da rezultate .

Si pe acel topic adaugat de tina Altadata nu sunt spuse prea multe si nu pe brasov chiar daca nu ar conta dar nu vreau sa ne contram aici deoarece multi dintre voi se pare ca raspundeti mai mult ca sa fiti albastrii galbeni si alte culori in plm dar de ajutat nu ajutati pe nimeni cu nimic decat va sfaditi aiurea cu oamenii pe aici .

Pai ce rost mai are forumul ???

Are rostul de a va demonstra voi abilitatile de oameni plini de sictir sau sa ne ajutam intre noi cu informatii care sa ne fereasca de chestia aia cu am luat teapa sau a fost pe repede inainte sau alte chestii de genu .

 

   Dar tu ce contributie ai adus la forum? Varsa-ti frustarile in alta parte...

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Dar ce folos sa ne contrazicem daca mie la cautari imi apare doar acest topic ...

Nfine ce folos sa imi bat capu cu bobsi 3 de zerosau cu Altadata daca nu imi da rezultate .

Si pe acel topic adaugat de tina Altadata nu sunt spuse prea multe si nu pe brasov chiar daca nu ar conta dar nu vreau sa ne contram aici deoarece multi dintre voi se pare ca raspundeti mai mult ca sa fiti albastrii galbeni si alte culori in plm dar de ajutat nu ajutati pe nimeni cu nimic decat va sfaditi aiurea cu oamenii pe aici .

Pai ce rost mai are forumul ???

Are rostul de a va demonstra voi abilitatile de oameni plini de sictir sau sa ne ajutam intre noi cu informatii care sa ne fereasca de chestia aia cu am luat teapa sau a fost pe repede inainte sau alte chestii de genu .

dupa ce ca esti prost tare mai si semnalizezi, ti-ai si gasit cu cine sa faci comparatie intre postari si reputatie, mai bine taci din gura si inghite ca nu ai adus cine stie ce beneficiu, dar stii sa aduci insulte altora cand nu esti in stare sa faci o simpla cautare, eu am incercat sa il ajut cu ceva dar nu oferindu-i mura-n gura, pentru ca dupaia tot prost ramai ( si la ce nick name si-a pus, ce a mai zic, cum sa-l ajuti..) mai bine inveti ceva si singur, nu e in stare sa deschida un topic macar pe jumatate conform regulamentului, dar vrea detalii, informatii, hai ca o sun eu in locul lui, ce zici? merge? la mocangeala , tu si altii sunteti primii, daca vrei informatii, cat de cat ok, mai intai ofera si dupa ai sa primesti, nu ai de cat sa iei numa tepe frustratule, si stai linistit ca viata mea e mai mult decat decenta, si imi permit sa stau si pe forum daca am chef, nu te preocupa de asta, si de sarbatori iti urez sa ai parte numa-i de carne in frigider, de la toti utilizatorii forumului, si totusi sa ne o iei si in gura, asta e toata atentia mea pe care ti-o acord

Link spre comentariu

Tu ai ramas pe vremea aia cand era MIrc si nickname in plm si o arzi lejer dar prost rau ...

Ce treaba am eu cu nick-ul lui ???

Pai cu tine da am ca vad ca nu vezi recenziile mele dar vezi altceva .

 

Vezi pe naiba c intri doar ca sa te contrazici ca prostu ca atata te duce capul si doar aici in spatele falsei tale identitati poti fi si tu o data in viata cineva ...

Dar in viata reala cand ramai doar tu cu persoana ta frustrata cu fine mama masii te mai certi mai prietene ???

Uite tu in loc sa futi ai timp sa inveti regulamente pe de rost si sa comentezi aiurea raspunsuri la toti cum iti pica tie dar cand pe forum bu posteaza nimeni si nu ai bani de sexworkers ramai doar tu cu aceste comentarii.

Vezi ca esti un retard frustrat si singura scuza de care te legi este regulamentul pe care sper sa ti-l indesi in cur dar altceva nu mai ai de zis diar regulamentul si atat .

Ai mai vazut topicuri din Bucuresti cu atatea certuri ???

Surpriza ??? Nuuu ...

Ca nu sunt asa cacanari ca tine care isi afuc aportul acestui firum doar ca sa fie tratati asa de un lingepapuci .

Pai macar saca au fi tu fondator sau ceva al acestui site te intelegeam si pe tine si pe piticul celalalt dar sunteti niste pierde vara de nici voi nu stiti daca existati fu adevarat sau viata voastra e forumul asta .

Link spre comentariu

dupa ce ca esti prost tare mai si semnalizezi, ti-ai si gasit cu cine sa faci comparatie intre postari si reputatie, mai bine taci din gura si inghite ca nu ai adus cine stie ce beneficiu, dar stii sa aduci insulte altora cand nu esti in stare sa faci o simpla cautare, eu am incercat sa il ajut cu ceva dar nu oferindu-i mura-n gura, pentru ca dupaia tot prost ramai ( si la ce nick name si-a pus, ce a mai zic, cum sa-l ajuti..) mai bine inveti ceva si singur, nu e in stare sa deschida un topic macar pe jumatate conform regulamentului, dar vrea detalii, informatii, hai ca o sun eu in locul lui, ce zici? merge? la mocangeala , tu si altii sunteti primii, daca vrei informatii, cat de cat ok, mai intai ofera si dupa ai sa primesti, nu ai de cat sa iei numa tepe frustratule, si stai linistit ca viata mea e mai mult decat decenta, si imi permit sa stau si pe forum daca am chef, nu te preocupa de asta, si de sarbatori iti urez sa ai parte numa-i de carne in frigider, de la toti utilizatorii forumului, si totusi sa ne o iei si in gura, asta e toata atentia mea pe care ti-o acord

proaste e ma-ta
Link spre comentariu

sa iti bagi informatiile undeva ia da tu la cautari unde vrei tu si sa vezi daca iti aprare ceva legat de acest numar mai desteptule .

Nu am chef si nici timp pretios sa ma contrez cu tine dar concluzia este ca de prost esti prost un poc mai mult nu te dai inapoi nicicum .

Hai stai linistit cu drmonstratiile tale de mare expert in cautat numere ca altii isi fac treaba relaxati ca tie nu are cine sa iti spuna multumesc daca esti pus foar pe lauda si dat indicatii fara nici o valoare .

Iti urez ce e la gaurile fetelor in seara asta sa fie la gura ta tot anul viitor .

 

Dar ce folos sa ne contrazicem daca mie la cautari imi apare doar acest topic ...

Nfine ce folos sa imi bat capu cu bobsi 3 de zerosau cu Altadata daca nu imi da rezultate .

Si pe acel topic adaugat de tina Altadata nu sunt spuse prea multe si nu pe brasov chiar daca nu ar conta dar nu vreau sa ne contram aici deoarece multi dintre voi se pare ca raspundeti mai mult ca sa fiti albastrii galbeni si alte culori in plm dar de ajutat nu ajutati pe nimeni cu nimic decat va sfaditi aiurea cu oamenii pe aici .

Pai ce rost mai are forumul ???

Are rostul de a va demonstra voi abilitatile de oameni plini de sictir sau sa ne ajutam intre noi cu informatii care sa ne fereasca de chestia aia cu am luat teapa sau a fost pe repede inainte sau alte chestii de genu .

ca un handicapat scrii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...