Sari la conținut

Noemi 18 ani - bruneta slim - 0733812018


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Disponibilă până la ora 22:00 :*

Serviciile mele sunt:

Oral si normal 150/250 +mici fantezii(inclus masaj de relaxare ((doar la oră)) )

Oral neprotejat cu finalizare orală, corporală sau facială +50

Anal +50 (in funcție de marime) :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut,

Fiind la plaja in zona, vad mare acolo sus “Reynaâ€... zic sa mi cumpar putina afectiune si eu....ca merit. O aveam in lista pe Noemi in urma recenziilor citite, dar fiind si foarte atras de poze. O sun, raspunde si stabilim sa ne vedem in 20 min in zona f bine cunoscuta aici, pr forum. Noemi m a asteptat regulamentar, sa zic, pe tocuri si purtand un body, gen. Foarte misto fata, chiar misto si cu o atitudine destul de ok. Se scria mai sus pe aici ca ar fi tiganca...mmm...eu cred ca nu are nici o legatura cu etnia respectiva, iar daca are, a avantajat o maxim gena respectiva.Fata e extrem de misto din pct. meu de vedere, dar e vorba si de preferinte. Daca vrei o tipa bruneta, cu aspect mai exotic, nu are cum sa nu ti placa Noemi. M a servit cu niste apa, am fumat cate o tigara si ne am inteles cu privire la ce urma sa se intample. Am optat pt 1 ora, ON (cu happy end) si NP....nimic extraordinar si achitat 300. Am primit prosop curat, totul ok.

Actiunea...mmm.... destul de ok, primul nr. fiind doar oral, bine facut, slow-soft cu priviri misto si atentie prin “imprejurimiâ€. Multumit!

La pauza am stat si noi putin mai mult la barfa, despre viata si kkt-urile vietii, iar tipa mi s a parut destul de smart pt varsta ei. Ar avea un gfe destul de ridicat raportat la nevoile mele:).

In partea a doua a actiunii....inceput cu un ON la fel, misto, continuare cu un lady on top decent si terminat in 66.

Note:

Aspect- 9...ff frumoasa, dar.. tot timpul e loc de mai bine

Pasarica “camel toe†perfecta pt mine, sani mici-medii misto, craci si fund beton.

 

Gfe- 9 spre 10...f ok fata (cred ca tine si de client).Nu m a grabit...nu cu ochii pe ceas...ba chiar mi s a parut ca eu ma grabeam mai tare ca ea:))

ON- 9...mi a placut

NP- 9... satisfacut

La igiena, totul ok...Nu am simtit, mirosit, auzit:)) nimic.

Per total, o experienta misto, deci o RECOMAND! (Eu sigur o mai vizitez)

Spor!ðŸ»

  • Like 4
Link spre comentariu

Aprob pozitiv! Noemi este o fata dezinvolta, care se simte bine in pellea ei, spre deosebire de altele care par "prizoniere ale situatiei", de parca le violezi!😟

Atitudinea ei, pe langa fizic si prestatie, sunt de nota 10+.

Parca as recomanda-o la TOP! 😉

Reclamatii nu are pe topicul ei! Adica obiectii serioase...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salut,

Fiind la plaja in zona, vad mare acolo sus “Reyna”... zic sa mi cumpar putina afectiune si eu....ca merit. O aveam in lista pe Noemi in urma recenziilor citite, dar fiind si foarte atras de poze. O sun, raspunde si stabilim sa ne vedem in 20 min in zona f bine cunoscuta aici, pr forum. Noemi m a asteptat regulamentar, sa zic, pe tocuri si purtand un body, gen. Foarte misto fata, chiar misto si cu o atitudine destul de ok. Se scria mai sus pe aici ca ar fi tiganca...mmm...eu cred ca nu are nici o legatura cu etnia respectiva, iar daca are, a avantajat o maxim gena respectiva.Fata e extrem de misto din pct. meu de vedere, dar e vorba si de preferinte. Daca vrei o tipa bruneta, cu aspect mai exotic, nu are cum sa nu ti placa Noemi. M a servit cu niste apa, am fumat cate o tigara si ne am inteles cu privire la ce urma sa se intample. Am optat pt 1 ora, ON (cu happy end) si NP....nimic extraordinar si achitat 300. Am primit prosop curat, totul ok.

Actiunea...mmm.... destul de ok, primul nr. fiind doar oral, bine facut, slow-soft cu priviri misto si atentie prin “imprejurimi”. Multumit!

La pauza am stat si noi putin mai mult la barfa, despre viata si kkt-urile vietii, iar tipa mi s a parut destul de smart pt varsta ei. Ar avea un gfe destul de ridicat raportat la nevoile mele:).

In partea a doua a actiunii....inceput cu un ON la fel, misto, continuare cu un lady on top decent si terminat in 66.

Note:

Aspect- 9...ff frumoasa, dar.. tot timpul e loc de mai bine

Pasarica “camel toe” perfecta pt mine, sani mici-medii misto, craci si fund beton.

 

Gfe- 9 spre 10...f ok fata (cred ca tine si de client).Nu m a grabit...nu cu ochii pe ceas...ba chiar mi s a parut ca eu ma grabeam mai tare ca ea:))

ON- 9...mi a placut

NP- 9... satisfacut

La igiena, totul ok...Nu am simtit, mirosit, auzit:)) nimic.

Per total, o experienta misto, deci o RECOMAND! (Eu sigur o mai vizitez)

Spor!

Multumesc frumos pentru vizită, te pup si te mai astept cand doresti :*
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu domnisoara!

Locatie - 9 - bloc nou, apartament ok, curat

Aspect - 9 - frumusica, ten inchis , arata bine

Atitudine - 9 - amabila, vorbareata, dezinvolta, foarte ok

OP - 9

Masaj - 8

Pret - 250/h

 

La ce am vizitat pana acum pe aici cred ca merita un loc in top.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am vizitat si eu domnisoara!

Locatie - 9 - bloc nou, apartament ok, curat

Aspect - 9 - frumusica, ten inchis , arata bine

Atitudine - 9 - amabila, vorbareata, dezinvolta, foarte ok

OP - 9

Masaj - 8

Pret - 250/h

 

La ce am vizitat pana acum pe aici cred ca merita un loc in top.

Multumesc frumos, data viitoare promit sa fac un masaj mult mai bun :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Ieri saptamana, aveam o "cioaca" cu o vecina de-a mea blonda Milfetta! Cum pe la 17 m-a anuntat ca nu mai poate, ca n-are cu cine-si lasa copchii, am zis si eu sa ma reorientez spre preffferata mea Noemi, cea cu "vino-n coa"! Noemi este ffff receptiva, adica raspunde prompt, ca o profy girl!

Ne conversam putin cu replici si contrareplici siropoase si stabilim sa ne vedem la ora 19, pentru ceva mai special, adica o iesire la cina, ca preludiu elegant pentru inclestarea amoroasa care va urma!

  • Like 2
Link spre comentariu

Ma imbarc in decapotabila mea, V8 benzina, si zbor la firul ierbii spre barlogu' domnisoarei, care se pregatise de iesire intre timp. La19.05 trecute fix, opresc la blocul cu pricina, de unde cobora, plutind parca, zana ciocolatie cu farmec de nubila, cu nume originar din timpurile biblice.

Se aranjase casual, cu parul lasat liber, o bluzita fara umeri (tinuta sa nu cada de doua bretelute, o fustita mini de blugi, nici prea lunga, nici prea scurta, si sandalute cu barete negre, pentru piciorusele ei de zana.

Incantati reciproc de revedere, demaram spre "Marco Pula", pentru a pune in aplicare prima parte a intalnirii, respectiv Cina.

Ca in toate aspectele care o privesc, fata este fina si diafana si in conversatie si in felul de a se face placuta, iubibibila, dorita...; are acea caldura umana pe care o cautam si o gasim din ce in ce mai rar la Oameni!

Ajungand la restaurantul cu parcare inclusa, hostessa de la intrare ne preia si ne conduce la o masa pentru doua persoane din zona deschisa, unde se poate fuma.

Comandam o limonada si un Disarono, ne mai "intepam", ne mai conversam, mandra serveste paste cu fructe de mare, eu "atac" un snitel milanez cu cartofi copti si o bere mica neagra, ca scoica lu' Noemi, sau, cum le zicea Johnny_L..., lamius purpureum.

Iarasi ne mai tachinam, o mai fac "sa se rada", ne mai relaxam, mai schimbam o idee, mai geniala, mai din Scoala Vietii, mai de pe net, mai din carti... timpul trecea cu ea cu repeziciune (Einstein zicea ca-i relativ!)

Mai servim o prajitura, cu ciocolata, cu frisca, mai o "apitza plata", mai butonam la telefoane (a naibii tehnologie!) O privesc cu drag, imbatat de prezenta ei, chiar daca e profy girl in ale sexului, si imi vine in minte melodia din preistoria manelelor:

"Uita-te mandro, la mine/

Ca si eu ma uit la tine!/

Ce te faci ca nu ma vezi,/

Dar din ochi nu ma mai pierzi?"

Dupa ce ne tot degustam prajiturile unul altuia (la propriu, ca era loc public!😊), cer nota de plata, o cam achit, si, dupa ce vizitam toaletele pentru reimprospatare, ne aruncam in Mustang punand capcompas spre vizuina lu' creola mica de Noemi, gandindu-ma nerabdator la ce Va Urma!

  • Like 4
Link spre comentariu

Sami bag lindicu dak Nimfomane nosa se transforme intrun forum literar !!! :)

 

Osa aviem poeziie...proza...haiku...di tătiii !!! :))))))))))

Rog a se lasa spatiu pentru a-mi continua SagaErotica:RigaEugen&LaponaNoemi!

Nu mai am decat 10-12 episoade!

Ce sa-i faci daca fata a scos toata otrava din mine si a lasat doar ce-i mai bun!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

M-am molipsit de la tine, da' am o forma mai grava!

 

Da... la mine se tratează cu ... nevasta... pentru toate celelalte exista MasterCard ‍♂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...