Sari la conținut

Castigatoarele O$scarului 2018


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cel mai batjocorit pe banii lui : Miky 4acopeRISE, eu ti-am zis, nu m-ai crezut

 

 

 Miskine in mare ai dreptate si stii asta , ca am recunoscut . dar ptr. mine 300 de lei cheltuiti anul trecut anapoda nu reprezinta o mare suma . Stai linistit , au cheltuit altii si mai mult

 

Greseala mea ca nu i-am folosit la vremea respectiva in alte scopuri , decat sa curat o platforma banand 10 gusteri si plojnite clonate care atarna in infractiuni , faradelegi si acte de proxenetism , de ani de zile . Macar m-am amuzat de banii aceia vazandu-i cum tipa si se agita de la  niste amarate de puncte de reputatie

 

Am inteles ideea inca de atunci cand mi-ai urat "succes"  ca ....aveai dreptate si ma avant in ceva fara un real rezultat pozitiv pe care si l-ar dori de altfel multi useri corecti si neimplicati in asemenea infractiuni. Fiind mai vechi pe aici si cunoscandu-i , initial nu ti-am dat dreptate , ulterior m-am convins. Mi-am asumat nesabuit o chestie in locul altuia care trebuia sa faca aceasta curatenie . Deci te-am crezut , ca n-am mai cheltuit o letcaie ptr. a intretine si sponsoriza  balamucul unor Pisarciosi clonati  si bosorogi constipati , care defileaza zilnic pe aici cu fraze de gradinita

 

Culmea , la cat sunt de  tampiti si idioti , cu tot cu baragladinele lor afiliate spre promovare ,  inca mai cred ca  eu  stau mascat sub acele conturi SP care continua sa-si bata joc de ei si sa se jeleasca dupa puncte de  reputatie  .

 

Inca ceva , au fost banati , nu doar de mine , zeci , poate sute de useri , iar motanul le-a deblocat conturile banate si le-a oferit drept recompensa multora conturi verzi Premium timp de un an de zile . Cand le-a ridicat acest beneficiu  , unul (macar) n-a fost in stare sa plateasca si sa returneze 5 euro ptr. acest favor. Niste saracii care nu au stiut  nici sa multumeasca. Ce parere ai de asta ? A cui este teapa asta ?

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Cele mai proaste epigonii ale mele : Vanatorul cu incercarile lui penibile

 

Technically speaking, nu prea sună bine "cele mai proaste epigonii"... eventual, "cei mai proşti epigoni".

Pentru că automobile®, şi din seria "epigon, epigoni"... see dexonline for details (Google is your brother, o zâs într-o vreme unu' mai dăştept).

 

Cele bune ;)

Link spre comentariu

Technically speaking, nu prea sună bine "cele mai proaste epigonii"... eventual, "cei mai proşti epigoni".

Pentru că automobile®, şi din seria "epigon, epigoni"... see dexonline for details (Google is your brother, o zâs într-o vreme unu' mai dăştept).

 

Cele bune ;)

Cel mai rastignit si mai impartial prost cu atacuri semierectile : The Cat

 

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...