Sari la conținut

Benific masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Da,am fost eu.In primul rând,cam scump pt ceea ce face.150 juma ‘ de ora,cu un pic crema pe spate (ea spune ca știe sa facă masaj terapeutic 😂),un pic de așa zis mângâiere erotica,după care te freacă pe fata (pe sec)cu ceva crema,doar doar sa-ți dai drumul fără sa te facă un mumu sau un sex normal,iar dacă vrei sa treci la un sex normal,cam te tine sa nu cumva sa pătrunzi mai mult😂(eu am zis ca poate o doare,deși e destul de mare 😂).Sincer e prea “bătrânaâ€.Cu 100 ar mai merge,doar așa pt puțin erotism😂.De la mine 5

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Face, dar ai grijă, că la clienți! Păzește curu'! Nu sta pe burtă la masaj! Omule, sun-o! Sau măcar citește ce scrie pe aici! E simplu! Tot ne chestionezi ca la interogatoriu pe toate topicele. E suficient să citești!! Nu te înțeleg...ori nu vrei să fuți ori n-ai treabă! Vrei certitudini, să plătești puțin și să primești maxim. Și noi vrem asta! Dar noi mai și cheltuim, mai luăm și țeapă...c'asa-i în tenis. Totul de-a gata nu se poate!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

Am fost la ea ! Din punct de vedere al masajului...am avut o experiența zero ! Un masaj care numai masaj nu a fost ! Sexual pot oferi nota 2 !!! Bani aruncați pe fereastra ! Nu mai spun ca pe toată durata întâlnirii sa plâns la mine ca prietenul a fost la ea in locație, a luat banii și a plecat și acum nu are cu ce sa își hrănească copilul !!! Praf !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Am fost la ea ! Din punct de vedere al masajului...am avut o experiența zero ! Un masaj care numai masaj nu a fost ! Sexual pot oferi nota 2 !!! Bani aruncați pe fereastra ! Nu mai spun ca pe toată durata întâlnirii sa plâns la mine ca prietenul a fost la ea in locație, a luat banii și a plecat și acum nu are cu ce sa își hrănească copilul !!! Praf !!!

Acum 4 zile treceau la braț la Marelbo la prima oră a dimineții... O conducea la loca5ie .... Se.mpaca ei ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...