Sari la conținut

Benific masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Salutare tuturor, "Doamna" de mai sus a fost colega cu blonda care face rimming si are anunt pe publi cu Salirofilia podofilia rimming sau milf placere garantata, pe atunci cereau 250 ron pe ora, in timp blonda s-a adaptat la nivelul traiului romanesc lasand la 150 ron.

S-au despartit de ceva timp, cine stie de ce, dar eu cred ca blonda cerand bani mai putini avea clienti mai multi cea ce o deranja pe "Roberta" care dupa recenziile de mai sus se pare ca vrea bani multi pe nimic concret.

Zic asta pentru ca am fost la ele, aveau locatia in zona piata Moldovei langa un cabinet de stomatologie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Salutare tuturor, "Doamna" de mai sus a fost colega cu blonda care face rimming si are anunt pe publi cu Salirofilia podofilia rimming sau milf placere garantata, pe atunci cereau 250 ron pe ora, in timp blonda s-a adaptat la nivelul traiului romanesc lasand la 150 ron.

S-au despartit de ceva timp, cine stie de ce, dar eu cred ca blonda cerand bani mai putini avea clienti mai multi cea ce o deranja pe "Roberta" care dupa recenziile de mai sus se pare ca vrea bani multi pe nimic concret.

Zic asta pentru ca am fost la ele, aveau locatia in zona piata Moldovei langa un cabinet de stomatologie.

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Salutare tuturor, "Doamna" de mai sus a fost colega cu blonda care face rimming si are anunt pe publi cu Salirofilia podofilia rimming sau milf placere garantata, pe atunci cereau 250 ron pe ora, in timp blonda s-a adaptat la nivelul traiului romanesc lasand la 150 ron.

 

S-au despartit de ceva timp, cine stie de ce, dar eu cred ca blonda cerand bani mai putini avea clienti mai multi cea ce o deranja pe "Roberta" care dupa recenziile de mai sus se pare ca vrea bani multi pe nimic concret.

 

Zic asta pentru ca am fost la ele, aveau locatia in zona piata Moldovei langa un cabinet de stomatologie

 

 

Si blonda ce presteaza? Pare interesant anuntul ei de pe publi si parca nu am vazut nici o recenzie despre ea.

Am incercat de cateva ori sa ajung pe la ea dqr ori era ocupata, ori nu a raspuns la telefon

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Salutare tuturor, "Doamna" de mai sus a fost colega cu blonda care face rimming si are anunt pe publi cu Salirofilia podofilia rimming sau milf placere garantata, pe atunci cereau 250 ron pe ora, in timp blonda s-a adaptat la nivelul traiului romanesc lasand la 150 ron.

 

S-au despartit de ceva timp, cine stie de ce, dar eu cred ca blonda cerand bani mai putini avea clienti mai multi cea ce o deranja pe "Roberta" care dupa recenziile de mai sus se pare ca vrea bani multi pe nimic concret.

 

Zic asta pentru ca am fost la ele, aveau locatia in zona piata Moldovei langa un cabinet de stomatologie

 

 

Si blonda ce presteaza? Pare interesant anuntul ei de pe publi si parca nu am vazut nici o recenzie despre ea.

Am incercat de cateva ori sa ajung pe la ea dqr ori era ocupata, ori nu a raspuns la telefon.

Blonda avea un topic deschis pe Focsani, confirm ca e greu de ajuns la ea dar cred ca pana de Craciun ma duc sa ii mai fac o vizita...

Face rimming sau black kiss sau annilingus activ te pupa acolo jos de nu iti mai vine sa pleci de la ea.

Link spre comentariu

Putreface te rog frumos sa te abtii sa vorbesti în necunoștință de cauză. Da sunt blonda care din pacate sau din fericire cum vrei sa o iei ,nu am nici o legatura cu aceasta Roberta nici nu am fost vreodată colege asta pentru cultură ta generala. In rest ma abțin de la alte comentarii ca nu mi consum energia cu toti labagii ca asta esti. Lasa pe altii care vede macar pizda sa si dea cu parerea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Putreface te rog frumos sa te abtii sa vorbesti în necunoștință de cauză. Da sunt blonda care din pacate sau din fericire cum vrei sa o iei ,nu am nici o legatura cu aceasta Roberta nici nu am fost vreodată colege asta pentru cultură ta generala. In rest ma abțin de la alte comentarii ca nu mi consum energia cu toti labagii ca asta esti. Lasa pe altii care vede macar pizda sa si dea cu parerea.

Bine ai venit,sonias! Poate te prezin5i un pic pentru curioși. În rest e bine că nu dai curs discuțiilor neproductive.
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Putreface te rog frumos sa te abtii sa vorbesti în necunoștință de cauză. Da sunt blonda care din pacate sau din fericire cum vrei sa o iei ,nu am nici o legatura cu aceasta Roberta nici nu am fost vreodată colege asta pentru cultură ta generala. In rest ma abțin de la alte comentarii ca nu mi consum energia cu toti labagii ca asta esti. Lasa pe altii care vede macar pizda sa si dea cu parerea.

Bine ai venit,sonias! Poate te prezin5i un pic pentru curioși. În rest e bine că nu dai curs discuțiilor neproductive.
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Putreface te rog frumos sa te abtii sa vorbesti în necunoștință de cauză. Da sunt blonda care din pacate sau din fericire cum vrei sa o iei ,nu am nici o legatura cu aceasta Roberta nici nu am fost vreodată colege asta pentru cultură ta generala. In rest ma abțin de la alte comentarii ca nu mi consum energia cu toti labagii ca asta esti. Lasa pe altii care vede macar pizda sa si dea cu parerea.

Adevărul doare😂, abia aștept să imi faci annilingus.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

Putreface te rog frumos sa te abtii sa vorbesti în necunoștință de cauză. Da sunt blonda care din pacate sau din fericire cum vrei sa o iei ,nu am nici o legatura cu aceasta Roberta nici nu am fost vreodată colege asta pentru cultură ta generala. In rest ma abțin de la alte comentarii ca nu mi consum energia cu toti labagii ca asta esti. Lasa pe altii care vede macar pizda sa si dea cu parerea.

Buna Sonias!Ne poti da niste informatii despre tine,servicii,pret sau nr. de telefon?Multumesc anticipat!

Link spre comentariu

Salut! Aveti grija cu programarile la aceasta asa zisa doamna. Am facut programare venind din afara orasului si dupa ce mi-a dat adresa nu a mai raspuns la telefon vreo 20 de minute ca apoi tot ea sa vorbeasca pe un ton obraznic ca nu stiu ce accident a avut si a trebuit sa plece si cand am insistat ca sa vin atunci imi zice ca nu mai vrea. Am injurat o si nici ca mai calc in vezi la asemnea specimen. va dati seama ce servicii ofera

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...