Sari la conținut

Creatooo!!! Ma-ta e acas’?! Nu, dar sunt eu!!:))


Postări Recomandate

S-au scris si s-au spus multe cum ca nu ar fi ea, ca ba ar fi de etnie total neadevarat, ba ca are in spate pe nu stiu stiu cine(pot sa confirma ca nu are pe nimeni, nici un peÅŸte)

Am vizitat-o si eu pe domnisoara, este foarte frumoasa, parul cret, pozele corespund cu realitatea. Este foarte primitoare, stie sa se faca placuta, vorbareata.. nu te plictisesti in prezenta ei.

M-a asteptat intr-o rochita scurta mulata pe corpul ei sexxy

Am stat cateva minute sa ne cunoastem dupa care am mers la un duș si.. trecut la actiune. Am intrat in dormitor si am inceput cu atingeri, sarutari de o parte si de alta dupa care se lasa usor in jos si incepe cu un oral demential...Nu o sa dezvalui toata ora petrecuta in compania ei

 

Cand mai am ocazia o sa revin cu cea mai mare placere. Recomand cu incredere

 

PS. Multumesc pentru ora petrecuta alaturi de tine :* :*

multumesc😘
  • Like 1
Link spre comentariu

S-au scris si s-au spus multe cum ca nu ar fi ea, ca ba ar fi de etnie total neadevarat, ba ca are in spate pe nu stiu stiu cine(pot sa confirma ca nu are pe nimeni, nici un peşte)

Am vizitat-o si eu pe domnisoara, este foarte frumoasa, parul cret, pozele corespund cu realitatea. Este foarte primitoare, stie sa se faca placuta, vorbareata.. nu te plictisesti in prezenta ei.

M-a asteptat intr-o rochita scurta mulata pe corpul ei sexxy

Am stat cateva minute sa ne cunoastem dupa care am mers la un duș si.. trecut la actiune. Am intrat in dormitor si am inceput cu atingeri, sarutari de o parte si de alta dupa care se lasa usor in jos si incepe cu un oral demential...Nu o sa dezvalui toata ora petrecuta in compania ei

 

Cand mai am ocazia o sa revin cu cea mai mare placere. Recomand cu incredere

 

PS. Multumesc pentru ora petrecuta alaturi de tine :* :*

 

Tu esti si mai dobitoc ca ala din fata ta si puti la fel.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna! Hai sa te ciufulesc putin ! Daaa, pe tine.. cu tine vorbesc! :) ok..daca nu vrei, asta e.. dar sa stii ca mie imi place sa fiu trasa de par;) , ai observat ca este lung si cret? Hmmm. Si totusi te astept la mine😘😘😘

Te deplasezi la hotel?
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna! Hai sa te ciufulesc putin ! Daaa, pe tine.. cu tine vorbesc! :) ok..daca nu vrei, asta e.. dar sa stii ca mie imi place sa fiu trasa de par;) , ai observat ca este lung si cret? Hmmm. Si totusi te astept la mine😘😘😘

Palme la buci in timp ce esti fututa capra iti place?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Sunt de putin timp in bransa asta, dar imi place sa fac sex, asa ca nu-mi va fi greu. Asa ca te invit sa ma cauti pentru a-ti arata asta. Banuiesc ca esti interesat sa aflii cam ce se poate intampla cu mine in camera :) ei bine inchid usa si inghit cheia si nu numai:)) ..in primul rand te voi face sa te simti confortabil , iar atunci cand pleci sa fii multumit si sa-ti propui o noua intalnire cu mine. Cum te multumesc? Iti voi face sex oral deep , sex normal protejat, streptease, gfe ridicat , french kiss..te fericesc la tine sau la hote .. daca esti ok si imi esti client fidel se poate si la mine. Tel . ‭‭0731821377‬

cine e in poze ?

post-93385-0-14578400-1544734979_thumb.jpeg

post-93385-0-33541100-1544734987_thumb.jpeg

post-93385-0-51777900-1544734997_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...