Sari la conținut

Larisa servicii full si totale. A fost careva?


Postări Recomandate

Am fost ka ea, este cu 10 clase peste tot ce este în Reșița, fata este foarte frumoasă, curată și are o atitudine f profesionistă, tir timpul cu zâmbetul pe buze!

Cât despre Timișoara, probabil a fost concurenta, fata merită top 5!

da detalii ce servicii face pret locatie...

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere
Astea sunt poze vechi,eu din ce-am inteles fata e mai grasă acum si zicea lumea ca are un caracter infect.Nu stiu ce sa zic...
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Ea a mai fost prin Resita, am sunat si eu o data la ea. Dupa ce mi-a zis servicile i-am zis ca ajung intr-un sfert de ora la ea si am rugato sa nu ia pe altul. Ajung intr-un sfert de ora, sun si nu raspunde. Mai stau 5, 10, 15 min tot sun si nimic. Am plecat nervos.

  • Like 2
Link spre comentariu

-badmadafaka ok oare ce ce vb tu asa de mine daca nici nu ai foat la mine ca să te convingi oare nu esti tu vreun peștișor și nu prea mai face bani iubită, nevasta sau fraiera,dacă tot ai c...e in pantaloni și ai coloana vertebrală și wati un bărbat ai u. Gentleman adevărat uite suna ma pe watsap ca sa te convingi ca sunt eu 100% si ca nu am mai mult de 53 de kg asta pe pariu ai tio demonstrez in fata daca ai curajul sa vi la mine ca bărbați fata in fată ai dupaia poti vb ori ce ok uite nr de watsap 0741458801

Link spre comentariu

-badmadafaka ok oare ce ce vb tu asa de mine daca nici nu ai foat la mine ca să te convingi oare nu esti tu vreun peștișor și nu prea mai face bani iubită, nevasta sau fraiera,dacă tot ai c...e in pantaloni și ai coloana vertebrală și wati un bărbat ai u. Gentleman adevărat uite suna ma pe watsap ca sa te convingi ca sunt eu 100% si ca nu am mai mult de 53 de kg asta pe pariu ai tio demonstrez in fata daca ai curajul sa vi la mine ca bărbați fata in fată ai dupaia poti vb ori ce ok uite nr de watsap 0741458801

Link spre comentariu

Sa vad acuma ce mai comentati ca deja mi sa pus de voi astea ce tot scrieti de mine,si referitor la cel ce a scris de mine ca a venit ieri și a așteptat 5-10-15 minute eu imi cer mi de scuze dar puteai da mai insist cu niste apeluri,și eu aștept și am așteptat mulți care ma facut sa ma îmbrac sa ma pregătesc si in zadar dar eu nu am dreptul de vede asa numai voi,,

Link spre comentariu

150 din.oral in functie de igienă, normal in dif.poziti și anal normalu ai analu protejat ai 1 ora in compania mea 250 roni cu oral,normal ,anal sex intre sani 69 atingerii manghieriii sărutări corporale un dus împreună daca doriti.va astept cu drag,disponibilă maxim mai 3 zile va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

-badmadafaka ok oare ce ce vb tu asa de mine daca nici nu ai foat la mine ca să te convingi oare nu esti tu vreun peștișor și nu prea mai face bani iubită, nevasta sau fraiera,dacă tot ai c...e in pantaloni și ai coloana vertebrală și wati un bărbat ai u. Gentleman adevărat uite suna ma pe watsap ca sa te convingi ca sunt eu 100% si ca nu am mai mult de 53 de kg asta pe pariu ai tio demonstrez in fata daca ai curajul sa vi la mine ca bărbați fata in fată ai dupaia poti vb ori ce ok uite nr de watsap 0741458801

Ai foarte multe recenzii negative in Timisoara de la useri cu credibilitate.Din cauza asta nu te-aș vizita pt ca se pare ca nu stii sa te comporți cu clientii.Se vede asta si din replicile pe care le dai.

Link spre comentariu

Ok nici nu o sa mai ma ai in viață ta cs eu mai sunt disponibilă duar 3 zile si ma retrag cu totul din activitatea asta sa fi iubit si spor la laba incontinuare cum vrei să-ți vb daca tu nici nu ai fost la mine și numai de rau vb la adresa mea cum ai vrea să-ți vb frumosul te tine sa ma suni pe cameră sa ne vedem daca ai coaie

Link spre comentariu

Până la urmă mi am facut curaj si am fost la ea. Fie ce o fi :). Hai cu recenzia:

 

Am sunat, răspunde pe un ton destul de politicos dar cam grăbită. Îi zic că in 10 minute sunt acolo.

Locația este la blocul turn vis a vis de stadion. Ajung, sun, răspunde, imi zice sa sun la interfon, deschide, urc.

Apartament regim hotelier modern amenajat, tot ce trebuie.

Fata este foarte foarte frumoasă la față. Corp de brazilianca, șold subțire, cur bombat, silicoane, piele fină, epilata,curată.

Am intrat in cameră, am platit 250 pt o oră, oral normal si anal.

Fata are experienta dar sincer, am primit servicii mult mai de calitate de la fete care aveau 2 zile in acest domeniu.

Oralul neprotejat dar foarte slăbuț, îl ținea pe gigel cu 2 degete (chestie ce urăsc). După 2 minute zice hai sa trecem la normal. Am puso doggy, imaginea era incredibil de excitantă, din păcate este cam largă si nu prea era udă, i am dat așa vreo 10 min ca iepurii și am finalizat.

Fumat o țigară, stat un pic la vorba, apoi trecem cam la aceeași acțiune. Oral slăbuț și grăbit, iar doggy, apoi am încercat analul. Mă asteptam sa fie mai strâmt pe acolo dar de unde, e la fel de largă in cur ca și in pizda. Am făcut tot ce am putut dar nu am mai reușit sa termin al doilea numar.

 

În concluzie: fata e foarte frumoasă si foarte sexy dar e pusă doar să facă bani, nu o interesează să te simți si tu bine.

 

Note:

 

Locație: 9

Față: 10

Corp: 9

ON: 3

NP: 6

Anal: 5

Halatul: 250 lei o oră

 

De revenit?: poate doar pentru o finalizare rapida, nici decum pentru o oră sau mai mult.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...