Sari la conținut

Maia miniona sex total. 0732576803


Postări Recomandate

  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Buna , Maia!

 

Mai stii ceva de fostele tale colege din republica moldova ? Ma refer la Delia si Alina in primul rand. Am fost de foarte multe ori anul trecut pe la voi (peste 15 ori) cand stateati pe langa promenada. La un moment dat Delia isi schimbase locatia, iar de la Alina nu am mai dat la telefon. Mai lucreaza ?

 

Sper sa imi raspunzi.

Multumesc!

Link spre comentariu

Buna , Maia!

 

Mai stii ceva de fostele tale colege din republica moldova ? Ma refer la Delia si Alina in primul rand. Am fost de foarte multe ori anul trecut pe la voi (peste 15 ori) cand stateati pe langa promenada. La un moment dat Delia isi schimbase locatia, iar de la Alina nu am mai dat la telefon. Mai lucreaza ?

 

Sper sa imi raspunzi.

Multumesc!

 

 

Bună

 

O sa vie Delia prin iulie cred ,nustiu sigur

De Alina nustiu nimic

  • Like 1
Link spre comentariu

am fost. programare telefonica, respectata.

locatie - floreasca, adiacent ceaikovski, bloc mic, cu apartament curat, dus cu geluri barbatesti, prosop curat si uscat (cam mic), lipsa papuci. pat care scartaie de iti ia tot cheful. 8-9

ea - o fata cu corp frumusel, tate de senzatie 10, fund plat 7, talie, picioare dragute 8-9, fata destul de comuna (pe mine nu m-a impresionat) 7-8, o tipa de 8

prestatie, dupa dusul meu, a fost un 

OP, destul de bun, cu ceva atentie la oo, dar fiind prot... ii dau 8

NP cu ceva participare, accepta schimbari de pozitie, am pus-o la final deasupra ca sa ma termine si a dat cat a putut, reusind sa ma faca sa termin in balon. e destul de stramta. 8-9

face si anal, pt inca o 100, respectiv ON, dar fara finalizare.

halat 100 / 1 fin / 25 min

destul de ok, as putea reveni daca sunt in zona... 

corpul din poze m-a atras, figura ei si prestatia nu m-au impresionat...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit astazi pentru un numar, in noua locatie din Floreasca. De data aceasta a parut ca nu este in apele ei, dar cica si eu am fost prea....serios! :). Oral protejat bun chiar daca am cerut np (igiena mea este ok, dar mi a spus ca este racita si e mai bine asa🤔). Racita domnisoara, nu pasarica, da!! :). Chiar si protejat....se simte foarte misto, pune presiune, aproape dt, acorda atentie coaielor, e binee! Normalul a fost ok, am schimbat 3 pozitii si parea ca ii place. E stramta si sta bine'n pula! :). Notele...tot alea, doar un pct - la gfe pentru astazi. Dtd 25-30 min, 100 lei. Pula tare sa va fie!! Je

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Buna!

Maine esti de gasit!?

A plecat inainte de Paste spunand ca lipseste cateva zile si anunta aici cand revine. Si eu o astept, nu neaparat pentru calitatea serviciilor cat pentru zona in care activa. E pustiu rau in nord :(

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...