Sari la conținut

Maia miniona sex total. 0732576803


Postări Recomandate

  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

Mie mi a spus ca nu face Fk! Cine imi poate spune daca e frumoasa si cum are fundul?

 

E faina. Chiar mi-a placut cum arata la chip. Nu neaparat, wow, dar faina. Si sunt pretentios, crede-ma. Oricum, gusturile nu se discuta. Micuta si delicata, fundulet rotunjor, zglobiu, placut, nici prea prea, nici foarte foarte, pizdulice cu petale frumoase, ca un trandafir, vorbeste cu accent moldovenesc. Foarte excitant pentru mine. In rest, servicii decente, nimic spectaculos, dar pentru cine doreste neaparat o miniona draguta si e la prima incercare, merge. Curaj, colegu! Te asteapta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

1.Locatia - Pe langa spitalul de urgenta Floreasca, dar mai este ceva de mers de acolo, va indruma ea.

2.Modalitatea de contact. nr din titlu
3.Detalii Am sunat, m-am programat, programarea a fost respectata si apreciez asta. Maia arata foarte bine, sani voluptosi, fund micut, dar sexi. Fata este una comuna. Am avut "norocul" sa o prind pe Maia racita, mai precis cu o doza de irascibilitate si o lipsa de chef specifice acestei boli. Nu m-am simtit foarte bine primit, in orice pozitie o dureau toate alea, grimase peste grimase la afirmatii de genul "hai sa mai continuam putin cu oralul", iar din cand in cand isi tragea mucoasa pe nas in stilul "iti dau o flegma"(chiar daca nu cred c-ar fi facut asta vreodata). Nu stie ce inseamna misionar, mi-a spus ca nu a mai auzit asta pana acum. Au fost si parti bune, nu pot spune ca nu a incercat. As fi vrut sa-i fi spus asta intre patru ochi, dar nu cred ca as fi fost in stare sa fac un rezumat atat de rapid + (am mentionat si mai sus) nu prea ma simteam bine primit. Este doar parerea mea, dar daca nu te simti bine nu cred ca ar trebui sa tragi de tine si sa te comporti in modul asta. Stiu cum este sa fii racit, inteleg, dar nu este ok sa prestezi in astfel de conditii. Unii oameni isi pot controla starea, iar altii nu pot, este ok. Este ok, de asemenea sa refuzi oamenii care nu-ti sunt pe plac, daca a fost cazul. Pur si simplu nu raspunzi la usa si trimiti un mesaj cu scuzele de rigoare sau nu.    

4.Programul de lucru Isi face propriul program, nu are unul prestabilit.
5.Note Cu toate cele spuse mai sus prestatia a fost ok-ish, a incercat cat de cat. Oral 7, normal si alte pozitii 6-7. Atitudine, nu mai comentez.

6.Tarifare - 100/f, 200/h.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

1.Locatia - Pe langa spitalul de urgenta Floreasca, dar mai este ceva de mers de acolo, va indruma ea.

2.Modalitatea de contact. nr din titlu

3.Detalii Am sunat, m-am programat, programarea a fost respectata si apreciez asta. Maia arata foarte bine, sani voluptosi, fund micut, dar sexi. Fata este una comuna. Am avut "norocul" sa o prind pe Maia racita, mai precis cu o doza de irascibilitate si o lipsa de chef specifice acestei boli. Nu m-am simtit foarte bine primit, in orice pozitie o dureau toate alea, grimase peste grimase la afirmatii de genul "hai sa mai continuam putin cu oralul", iar din cand in cand isi tragea mucoasa pe nas in stilul "iti dau o flegma"(chiar daca nu cred c-ar fi facut asta vreodata). Nu stie ce inseamna misionar, mi-a spus ca nu a mai auzit asta pana acum. Au fost si parti bune, nu pot spune ca nu a incercat. As fi vrut sa-i fi spus asta intre patru ochi, dar nu cred ca as fi fost in stare sa fac un rezumat atat de rapid + (am mentionat si mai sus) nu prea ma simteam bine primit. Este doar parerea mea, dar daca nu te simti bine nu cred ca ar trebui sa tragi de tine si sa te comporti in modul asta. Stiu cum este sa fii racit, inteleg, dar nu este ok sa prestezi in astfel de conditii. Unii oameni isi pot controla starea, iar altii nu pot, este ok. Este ok, de asemenea sa refuzi oamenii care nu-ti sunt pe plac, daca a fost cazul. Pur si simplu nu raspunzi la usa si trimiti un mesaj cu scuzele de rigoare sau nu.    

4.Programul de lucru Isi face propriul program, nu are unul prestabilit.

5.Note Cu toate cele spuse mai sus prestatia a fost ok-ish, a incercat cat de cat. Oral 7, normal si alte pozitii 6-7. Atitudine, nu mai comentez.

6.Tarifare - 100/f, 200/h.

E si ea mica, mai are de invatat :)

Link spre comentariu

Am ajuns și eu la domnișoara acum o luna si ceva.

 

Locația este la câteva străduțe de la perla (parca pe str. Amman) la un bloc la care am mai fost de cel puțin 2 ori în trecut.

 

Trecând peste mirosul insuportabil de la parter (chiar răcit cobza tot îl simțeam) ajung la ea: o fată micuță, simpatică și zâmbitoare. Am fost la duș și m-a așteptat într-o camera frumos amenajata, cu o lumină difuză ce venea de la amenajările de Crăciun.

 

Într-o primă fază am încercat să o mai întreb dacă se poate și ON dar a rămas neclintită. La început a fost pasionala, pupături pe corp (parcă eu ii cerusem) după care a trecut la cel d jos. S-a străduit sa îl facă mai adânc (e de apreciat) și am trecut la normal. La acest capitol a stat ceva mai bine, a dat contre la caprița și am avut parte și de gemete. Înainte de asta am pupăcit-o și eu în special la sâni.

 

Locație: 10 nimic de reproșat, nu e luxos dar e ok

Aspect corp: 8-9 (foarte tonifianta carnea)

Aspect față: 8 dar simpatica

Atitudine: 9 am discutat multe după terminarea partidei și m-a servit cu suc când mi s-a făcut sete

Gfe: 8 asta fiindcă nu face fk decât pt extra

Oral: 8 (face portejat chiar dacă vrei sa plătești extra)

Normal: 8.5

Cotizatie: 200

De revenit din când în când

 

Să sperăm că nu va pleca curând.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, am fost si eu la Maia zilele trecute,m-a intampinat dezbrăcată mi s a parut foarte tare ideea. In apartament foarte cald, corpul ei m a excitat foarte tare, sanii tari, actiunea cu pupături pe sani,pe corp, oral din partea ei, am continuat cu LOT pana am finalizat. Pasarica foarte stramta, m a terminat repede. Note

Locatie 7

Fata 8

Normal 9

Gfe 8

Cadou 100 de lei

De revenit

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...