Sari la conținut

Maia miniona sex total. 0732576803


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am ajuns și eu la domnișoara acum o luna si ceva.

 

Locația este la câteva străduțe de la perla (parca pe str. Amman) la un bloc la care am mai fost de cel puțin 2 ori în trecut.

 

Trecând peste mirosul insuportabil de la parter (chiar răcit cobza tot îl simțeam) ajung la ea: o fată micuță, simpatică și zâmbitoare. Am fost la duș și m-a așteptat într-o camera frumos amenajata, cu o lumină difuză ce venea de la amenajările de Crăciun.

 

Într-o primă fază am încercat să o mai întreb dacă se poate și ON dar a rămas neclintită. La început a fost pasionala, pupături pe corp (parcă eu ii cerusem) după care a trecut la cel d jos. S-a străduit sa îl facă mai adânc (e de apreciat) și am trecut la normal. La acest capitol a stat ceva mai bine, a dat contre la caprița și am avut parte și de gemete. Înainte de asta am pupăcit-o și eu în special la sâni.

 

Locație: 10 nimic de reproșat, nu e luxos dar e ok

Aspect corp: 8-9 (foarte tonifianta carnea)

Aspect față: 8 dar simpatica

Atitudine: 9 am discutat multe după terminarea partidei și m-a servit cu suc când mi s-a făcut sete

Gfe: 8 asta fiindcă nu face fk decât pt extra

Oral: 8 (face portejat chiar dacă vrei sa plătești extra)

Normal: 8.5

Cotizatie: 200

De revenit din când în când

 

Să sperăm că nu va pleca curând.

Limbi in pizda ceva?

Link spre comentariu

Am fost la ea și pot spune ca nu a fost nașpa sau țeapă. Recenziile acela sunt oricum vechi deci se poate sa se mai fi schimbat. Fără sa ii fac reclama m-am simțit mai mult decât bine la prima întâlnire.

 

Limbi in pizda ceva?

Da, nu a zis nimic și n-am găsit nimic suspect.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost la ea și pot spune ca nu a fost nașpa sau țeapă. Recenziile acela sunt oricum vechi deci se poate sa se mai fi schimbat. Fără sa ii fac reclama m-am simțit mai mult decât bine la prima întâlnire.

 

 

Da, nu a zis nimic și n-am găsit nimic suspect.

 

A da, nu mai are atza aia sau ce dracu era fleica aia de carne de ai atarna din pizda?

Eu cand am fost la ea la inceputurile carierei sale de tarfa si am bagat botu la pizda ei, am vazut ceva gen o fleica care ii iesea din pizda un fel de atza specifica sindromului HPV

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...