Sari la conținut

Anabella/Patricia/‭0790384337!! Blonde Girl ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna băieți.

Numele meu este Anabella/Patricia și mi-as dori sa va mentionez ca nu sunt noua pe forum. Am mai activat in București cu câteva luni in urma.

O scurta descriere despre mine pentru cei ce nu ma cunosc sau vor sa ma cunoască :

 

•Sunt o femeie cu o personalitate autentică și atitudine de învingătoare.

•Sunt conștientă de feminitatea mea,o accept și ma bucura de toate beneficiile pe care mi le ofera viața.

•Eu ma caracterizez prin ceea ce fac, unde fac și cu cine fac :P

•Sunt o femeie puternica care încearcă sa obțină tot ceea ce își dorește și de asemenea sa dăruiască tot ceea ce i-se cere.

•Culoarea parului meu este blond, am 1,68m, am 22 de ani, pot sa zic ca încă sunt tânăra și ma pot bucura de ceea ce mi-se oferă.

•Încerc sa îmi dezvolt senzualitatea prin experiența pe care o dobândesc de 4 ani.

•Pot spune ca acum câteva luni nu eram pe placul tuturor,dar omul se mai și schimba între timp.

 

O sa atașez jos link-urile unde îmi puteți găsi recenzii bune/rele,poze.Ce a fost in trecut, rămâne in trecut. Acum tot ceea ce contează este faptul ca m-am schimbat și încerc sa fiu cât mai buna in ceea ce fac.

***As dori sa mentionez faptul ca nu mi-am făcut un nick-name nou pentru ca mi-am dorit sa par noua pe forum, nu, am vrut sa intru pe cel vechi dar nu îmi mai aduc aminte parola pe care o aveam la el și pisicuts nu a putut sa ma ajute pentru ca nici emailul nu era bun. Așa ca mi-am făcut unu nou. Va pup și va aștept cu drag!

 

 

https://nimfomane.co...770743093�👗🎀ðŸ’�/

https://nimfomane.co...ia#entry3170889

 

 

Serviciile mele sunt:

•sex normal(protejat) 🚫

 

•oral protejat(neprotejat in functie de igiena personală) :iagree

 

•masaj(erotic/relaxare) :masaje:

•footfetish 👠💃ðŸ¼

 

•footjob 👣

 

•GFE(fără FK) :*

 

•Locuiesc singura :o â¤ï¸

 

•striptease :D

 

•dominare soft ( tu pasiv ) :sado

 

•facesitting :P

 

•handjob ;)

 

•rollplay :girly

 

•69 ;)

 

•cunilligus, anilligus ( tu activ) :iagree

 

•limbaj vulgar (tu pasiv)😈💜 :iagree

 

‭•Uro(extracost/tu pasiv) ;)

 

Prețuri:

•250 RON/30 min

•400 RON/1h

 

Contact:

•PM :callyou

•‭(0730) 762 444‬

•SMS,apel :callyou

post-274281-0-70558800-1544361925_thumb.jpeg

post-274281-0-51496400-1544361946_thumb.jpeg

post-274281-0-79519500-1544361960_thumb.jpeg

post-274281-0-12238000-1544361977_thumb.jpeg

post-274281-0-90449700-1544362004_thumb.jpeg

post-274281-0-98810500-1544362034_thumb.jpeg

  • Like 20
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E recenzată de multi..Are Parnassus niste recenzii de pici jos!

Este Patty..blonda supremă!Pozele sunt reale dar cred ca sunt de anul trecut -stiu ca i-am împins si eu o vizită blondutei acum un an!

Bine ai revenit Patty!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

dar cat costa inainte ca nu mai tiu minte? parca mai putin, nu?

stiu ca fata arata bine, doar vocea aia de urs iesit din hibernare o strica si serviciile de fust fuck.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

vorbiti singuri ? asa de rau ati ajuns ? nu vedeti ca fata v-a trecut la ignore ? :slap2

 

nici macar intre noi nu mai vorbim, fiecare singur, suntem vai pula noastra, ne tinem banii in bitcoin ca ultimii fraieri.

pacat ca am dreptate.fata arata bine, in resti stii si tu futai ok, oral naspa, atitudine de printesa de-ale lui doctor partz.

Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

nici macar intre noi nu mai vorbim, fiecare singur, suntem vai pula noastra, ne tinem banii in bitcoin ca ultimii fraieri.

pacat ca am dreptate.fata arata bine, in resti stii si tu futai ok, oral naspa, atitudine de printesa de-ale lui doctor partz.

 

parca s-a discutat deja pe fostul topic https://nimfomane.com/forum/topic/98077-sexy-patricia-%F0%9F%94%9D%F0%9F%94%9D%F0%9F%94-0770743093/page-7?hl=patricia

Nu te-am vazut asa de activ la Betty pe topic care este tepara numarul 1 a acestui forum. Esti deranjat de prezenta fetei ?

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Nu ma deranjează. Dar pe tine cu ce te deranjează comentariul meu?

Cât despre betty, eu am fost unul dintre primii ei clienți, am scris de nașpa de atunci, dar cred și acum ca reacția unora a fost disproporționata în raport cu păcatele ei. Recunosc nu am urmărit îndeaproape, unele subiecte sunt obositoare și nu ma erijez într-un influencer al forumului.

Despre betty am scris de rău când abia apăruse de raluk de bine acum vreo 4 ani. Nu rămân setat pe un subiect niciodată.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...