Sari la conținut

Anabella/Patricia/‭0790384337!! Blonde Girl ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

Link spre comentariu

@altadata - multumesc!

 

Nu pot scrie PM. Numarul meu se termina cu 923. Nu aveam cu ce sa ne suparam si nici ce teoe sa ne dam...incepusei sa-mi turuiesti locatia si s-a intreeupt si s-a dus dulcea minune. Poate aveai doar o zi proasta, dar oricum nejustificata atitudinea asta per total...te cautam in legatura cu anuntul si serviciile tale, nu ca sa te deranjam!

 

Îmi pare rău dacă ți-am blocat tie numărul. Eu ii blochez numai pe cei care fac mișto de mine sau care îmi trag teapa. Probabil ca ma deranjat ceva anume la tine dacă ți-am blocat numărul. Dar dacă m-am înșelat și te-am blocat din greșeala, atunci scuza-ma. Scrie-mi pe PM ce număr ai si rezolvam problema. O seara buna! :*

Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

@altadata - multumesc!

 

Nu pot scrie PM. Numarul meu se termina cu 923. Nu aveam cu ce sa ne suparam si nici ce teoe sa ne dam...incepusei sa-mi turuiesti locatia si s-a intreeupt si s-a dus dulcea minune. Poate aveai doar o zi proasta, dar oricum nejustificata atitudinea asta per total...te cautam in legatura cu anuntul si serviciile tale, nu ca sa te deranjam!

 

Îmi pare rău pentru greșeala! Te-am deblocat sa sti. Te pup :*
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

post-274281-0-89563400-1548149373_thumb.jpeg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Patricia acum vreo 10 zile, experienta a fost prea misto sa nu o relatez din lipsa de timp sau comoditate...

Prima faza simpatica, in timp ce vorbeam la tel cu ea, zbrlll, cheia de la intrare zboara pe deasupra capului meu si aterizeaza in strada langa mine  :laugh2 Ea imi spusese ca o arunca dar am luat-o ca pe o gluma. Na, in era video-interfoanelor nu ma gandeam ca printesa din castel mai arunca cu cheia, ca in romanele adolescentei.

Am ajuns sus dupa ce am parcurs repede scara cam lugubra si puturoasa. Dar nu prea m-a intersat, m-a intampinat o blonda inalta si sexy, sa cad jos, nu altceva. Si mie imi plac brunetele  :laugh2

Am ras de incidentul cu cheia, ghiata s-a spart instantaneu, parca ne stiam de o viata. Foarte dezinvolta, glumeata si vesela, fata.

M-a asteptat de la dus goala in pat, am intors-o pe toate partile, am sarutat-o, i-am dat limbi la greu ( si nu prea obisnuiesc ) dar era prea buna si mirosea tare bine. Oral si ea, super, lins si dezmierdat coaie.  Am si futut-o, excelenta si aici, participa, te mangaie, te pupa, geme misto.

In concluzie, mai rar asa melanj de fizic superb cu personalitate extro delicioasa.

Note: Corp 10, Fata 8, oral 10, NP 10. 

200 o finalizare. Revin.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Am fost la Patricia acum vreo 10 zile, experienta a fost prea misto sa nu o relatez din lipsa de timp sau comoditate...

Prima faza simpatica, in timp ce vorbeam la tel cu ea, zbrlll, cheia de la intrare zboara pe deasupra capului meu si aterizeaza in strada langa mine  :laugh2 Ea imi spusese ca o arunca dar am luat-o ca pe o gluma. Na, in era video-interfoanelor nu ma gandeam ca printesa din castel mai arunca cu cheia, ca in romanele adolescentei.

Am ajuns sus dupa ce am parcurs repede scara cam lugubra si puturoasa. Dar nu prea m-a intersat, m-a intampinat o blonda inalta si sexy, sa cad jos, nu altceva. Si mie imi plac brunetele  :laugh2

Am ras de incidentul cu cheia, ghiata s-a spart instantaneu, parca ne stiam de o viata. Foarte dezinvolta, glumeata si vesela, fata.

M-a asteptat de la dus goala in pat, am intors-o pe toate partile, am sarutat-o, i-am dat limbi la greu ( si nu prea obisnuiesc ) dar era prea buna si mirosea tare bine. Oral si ea, super, lins si dezmierdat coaie.  Am si futut-o, excelenta si aici, participa, te mangaie, te pupa, geme misto.

In concluzie, mai rar asa melanj de fizic superb cu personalitate extro delicioasa.

Note: Corp 10, Fata 8, oral 10, NP 10. 

200 o finalizare. Revin.

ÃŽți mulțumesc dragule pentru recenzie 😃! Te pup dulce :*. Sa ai o zi frumoasa!🌞
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări de la ora 15:00 pana la ora 21:00 :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

As veni si io la tine dar nu am patine🤣😂😘.
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

 

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona pietei Kogălniceanu,detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Draga mea Ana, zâna mea suprema, azi am trăit combinația perfecta intre sublim si agonie. 

Iti sărut manuta, iar tu sa nu uiti de a mea. 

Oare voi mai revedea smaraldul ochilor tai? 

De ce e nevoie si de tristețe? 

 

"Of, of, bietul de mine" 

:no2  :blushing2  :flowers2  :138x  :(

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Draga mea Ana, zâna mea suprema, azi am trăit combinația perfecta intre sublim si agonie. 

Iti sărut manuta, iar tu sa nu uiti de a mea. 

Oare voi mai revedea smaraldul ochilor tai? 

De ce e nevoie si de tristețe? 

 

"Of, of, bietul de mine" 

:no2  :blushing2  :flowers2  :138x  :(

Îți mulțumesc pentru bucuria pe care mi-o oferi de fiecare data când ne vedem :D :x
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...