Sari la conținut

Anabella/Patricia/‭0790384337!! Blonde Girl ♥️


Postări Recomandate

Buna băieți.

Numele meu este Anabella/Patricia și mi-as dori sa va mentionez ca nu sunt noua pe forum. Am mai activat in București cu câteva luni in urma.

O scurta descriere despre mine pentru cei ce nu ma cunosc sau vor sa ma cunoască :

 

•Sunt o femeie cu o personalitate autentică și atitudine de învingătoare.

•Sunt conștientă de feminitatea mea,o accept și ma bucura de toate beneficiile pe care mi le ofera viața.

•Eu ma caracterizez prin ceea ce fac, unde fac și cu cine fac :P

•Sunt o femeie puternica care încearcă sa obțină tot ceea ce își dorește și de asemenea sa dăruiască tot ceea ce i-se cere.

•Culoarea parului meu este blond, am 1,68m, am 22 de ani, pot sa zic ca încă sunt tânăra și ma pot bucura de ceea ce mi-se oferă.

•Încerc sa îmi dezvolt senzualitatea prin experiența pe care o dobândesc de 4 ani.

•Pot spune ca acum câteva luni nu eram pe placul tuturor,dar omul se mai și schimba între timp.

 

O sa atașez jos link-urile unde îmi puteți găsi recenzii bune/rele,poze.Ce a fost in trecut, rămâne in trecut. Acum tot ceea ce contează este faptul ca m-am schimbat și încerc sa fiu cât mai buna in ceea ce fac.

***As dori sa mentionez faptul ca nu mi-am făcut un nick-name nou pentru ca mi-am dorit sa par noua pe forum, nu, am vrut sa intru pe cel vechi dar nu îmi mai aduc aminte parola pe care o aveam la el și pisicuts nu a putut sa ma ajute pentru ca nici emailul nu era bun. Așa ca mi-am făcut unu nou. Va pup și va aștept cu drag!

 

 

https://nimfomane.co...770743093/

https://nimfomane.co...ia#entry3170889

 

 

Serviciile mele sunt:

•sex normal(protejat)

 

•oral protejat(neprotejat in functie de igiena personală) :iagree

 

•masaj(erotic/relaxare) :masaje:

•footfetish

 

•footjob

 

•GFE(fără FK) :*

GFE fara FK e ca clatitele cu Nutella doar ca fara Nutella. Macar spune ca faci selectiv.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

GFE fara FK e ca clatitele cu Nutella doar ca fara Nutella. Macar spune ca faci selectiv.

Ziceau niste baieti mai acum cateva luni ca invingatoarea asta puternica si autentica are niste carii de isi fac soarecii casuta in ele. Cu wc in curte ca inca nu s-a tras canalizarea. Asa ca s-ar putea sa nu vrei.

Link spre comentariu

Ziceau niste baieti mai acum cateva luni ca invingatoarea asta puternica si autentica are niste carii de isi fac soarecii casuta in ele. Cu wc in curte ca inca nu s-a tras canalizarea. Asa ca s-ar putea sa nu vrei.

 

Tot ce e posibil. Oricum, n-o am pe lista. La multi bani ii doresc! Are balta peste.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca e Patricia la care am fost mai demult, ceea ce tin minte este ca era plina de viata, asa, mai nebunatica.

Futaiul, nu-mi mai amintesc, ca au fost zeci de fete dupa, cu experiente de tot felul, uneori mai bine, uneori mai rau, who the fuck cares, cum zice brexitaru'.

 

Cand revine Anabella / Patricia, am sa ii fac o vizita pentru un futai ce poate nu va fi memorabil, dar o intalnire cu o fata simpatica si zglobie

Asta imi amintesc eu de ea.

Fiecare cu piticii lui ....

 

Zise unu, Kurmurdar: "Barbatu' sarac, urat si cu pula mica."

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna tuturor! :D

Țin sa va anunț ca de mâine îmi voi relua activitatea in București, momentan nu știu in ce zona îmi voi găsi locația, dar o sa va scriu aici toate detaliile după ce ma voi instala. Programările voi începe sa le preiau doar in momentul când ma voi instala in locație. Va pupacesc și va aștept cu drag :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna tuturor! :D

Țin sa va anunț ca de mâine îmi voi relua activitatea in București, momentan nu știu in ce zona îmi voi găsi locația, dar o sa va scriu aici toate detaliile după ce ma voi instala. Programările voi începe sa le preiau doar in momentul când ma voi instala in locație. Va pupacesc și va aștept cu drag :*

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Buna tuturor! :D

Țin sa va anunț ca de mâine îmi voi relua activitatea in București, momentan nu știu in ce zona îmi voi găsi locația, dar o sa va scriu aici toate detaliile după ce ma voi instala. Programările voi începe sa le preiau doar in momentul când ma voi instala in locație. Va pupacesc și va aștept cu drag :*

Uraaaa! 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor! ðŸ˜

Sunt disponibilă pentru programări pana la ora 21:00 :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£6ï¸âƒ£2ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£4ï¸âƒ£ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMâ—ï¸Ma puteți găsi in zona magazinului cocoru, detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

post-274281-0-70788600-1546615440_thumb.jpeg

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Buna dragilor!

Sunt disponibilă pentru programări pana la ora 21:00 :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0⃣7⃣3⃣0⃣7⃣6⃣2⃣4⃣4⃣4⃣ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMMa puteți găsi in zona magazinului cocoru, detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

attachicon.gifBDAEF835-D4EF-44E2-ADC4-0A35DFA82A9C.jpeg

Cocor cu seapca 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Buna tuturor! :D

Țin sa va anunț ca de mâine îmi voi relua activitatea in București, momentan nu știu in ce zona îmi voi găsi locația, dar o sa va scriu aici toate detaliile după ce ma voi instala. Programările voi începe sa le preiau doar in momentul când ma voi instala in locație. Va pupacesc și va aștept cu drag :*

Ti-am zis io!!?? :slap2  :slap2  :rax2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�
  • Oras:București, sectorul 1 ♥ï¸�

Buna dragilor!

Sunt disponibilă pentru programări pana la ora 21:00 :callyou

Ma puteți contacta la numărul de telefon:0⃣7⃣3⃣0⃣7⃣6⃣2⃣4⃣4⃣4⃣ sau îmi puteți lasă un mesaj scurt pe PMMa puteți găsi in zona magazinului cocor, detaliile vi le pot oferi doar telefonic :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Ziua buna tuturor! 

Azi am reîntâlnit privirea care m-a subjugat. 

Aceeași ochi frumoși si verzi, impreuna cu o stare de spirit debordând de energie. 

Este vorba despre Prințesa Anapatriciana. 

Este deasupra notelor! 

 

Mulțumesc draga Ana! 

:hug1

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...