Sari la conținut

Anabella/Patricia/‭0790384337!! Blonde Girl ♥️


Postări Recomandate

Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

pfoai de pula mea

stai ca vin eu cu vocabularu meu suburban si va dau cu pula in sus

pai fa ti-e mila da el ca spune adevarul sa ti-e mila da tine cum esti ? schimba-te fa ca esti tanara si inca se mai uita si altii la tine in afara de alde parnaie

toti baietii valabili stie ca esti mediocra cel mult.. problema e ca te fute alde parnaie pa 4 milioane si te crezi mare diva dar doar noi stim ca uneori umbla sobolanu prin burta de nu-l prinzi nici cu cascaval

eu n-am multa carte si vad doar inainte dar da-o in pula mea de treaba ca daca nu erai asa de mica te-a stricat anturaju, curvele alea de 30+ alde ines care minte cu nerusinare cand ii arati o poza cu ea si zice ca nu sunt eu

gata in pula mea ca nici nu mai stiu ce voiam sa scriu si sunt atent la altceva

Mei domle, 

doresc sa o vad pe Prințesa Anapatriciana extrasa din aceasta activitate. 

Si are șanse mari. 

Link spre comentariu
  • Oras:Èšare lui Moș Crăciun
  • Oras:Èšare lui Moș Crăciun

sa mor daca va mint, pe curvasaria mea, daca am vazut prost mai lingau ca parnaiuss in toata cariera mea.

nici macar daniel catelusu' de companie nu e cat de pe cele 1000 si una de clone la un loc. :(

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

sa mor daca va mint, pe curvasaria mea, daca am vazut prost mai lingau ca parnaiuss in toata cariera mea.

nici macar daniel catelusu' de companie nu e cat de pe cele 1000 si una de clone la un loc. :(

 

Numai raybolovan sclavu lu andreeadeep il mai poate intrece pe terminatu asta de se lauda si el la un moment cu pula lui mica si groasa, mai stim noi o carba de om care se da barbat pe aici de se lauda cu pula lui dah 25+...

 

Sa imi bag pula an ma-sa lu doctor parnaie, lu raydonovan si a lu xxldaniel ca or sa ami multumeasca an genunchi ca le-am futut:

" mersi anon, ah ce bine m-ai futut, credeam ca barbatii an ziua da azi sunt niste curve care umba an tanga, la cum se poarta baiatul meu marele lingau de linge curvele an coor si asi da salariul pa ele, luna de luna"

Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Doctore, îți respect sentimentele, sunt unele normale și umane! Îți înțeleg perfect dorința de a o vedea ieșită din branșa asta, iar dacă tu o vei și ajuta să facă asta, ai parte de toată stima mea!

Dar chiar nu înțeleg de ce crezi că aici, pe forum, este locul potrivit să îți etalezi sentimentele atât de larg!.. :snap Chiar nu e locul potrivit pentru expunerea  unor trăiri sensibile, intime, de care ar trebui să aveți parte doar voi doi!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

La cati bani ai bagat in ea, te gandesti sa o iei de nevasta acum?

Am mai intalnit preocuparea unora pentru bugetul meu (echilibrat). 

Nu se poate, este prea tinerica, sau invers. 

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Doctore, îți respect sentimentele, sunt unele normale și umane! Îți înțeleg perfect dorința de a o vedea ieșită din branșa asta, iar dacă tu o vei și ajuta să facă asta, ai parte de toată stima mea!

Dar chiar nu înțeleg de ce crezi că aici, pe forum, este locul potrivit să îți etalezi sentimentele atât de larg!.. :snap Chiar nu e locul potrivit pentru expunerea  unor trăiri sensibile, intime, de care ar trebui să aveți parte doar voi doi!

Acu' nu inteleg.

Unii isi etalează peste tot ura, iar eu n-ar trebui sa-mi expun gândurile bune la adresa Prințesei Anapatriciana? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Sunt Anabella/Patricia!! Am revenit și va aștept cu mare drag!

Serviciile mele sunt:

•sex normal(protejat)

 

•oral protejat(neprotejat in functie de igiena personală) :iagree

 

•masaj(erotic/relaxare) :masaje:

•footfetish

 

•footjob

 

•GFE(fără FK) :*

 

•Locuiesc singura :o ❤

 

•striptease :D

 

•dominare soft ( tu pasiv ) :sado

 

•facesitting :P

 

•handjob ;)

 

•rollplay :girly

 

•69 ;)

 

•cunilligus, anilligus ( tu activ) :iagree

 

•limbaj vulgar (tu pasiv) :iagree

 

‭•Uro(extracost/tu pasiv) ;)

 

Prețuri:

•200 RON/30 min(Totul protejat)

•300 RON/1h(Totul protejat)

•250 RON/30 min(Oral neprotejat)

•400 RON/1h(Oral neprotejat)

 

Contact:

•PM :callyou

•‭+40790384337

•SMS,apel,Whatsapp :callyou

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0

M-am riscat azi sa o vizitez, desi ii urmaresc marea drama cu dr parnassus inca din 2017, invidivid care nu i-a facut doar rau prin odele alea vomitive. Restul recenziile nu erau pozitive deci deja eram pregatit sa plec nervos.

 

Am vorbit pe WhatApp si am reusit sa stabilesc ceva pentru seara.

 

Locatia: langa Alba Iulia. Era curat dar a zis ca se muta asa ca nu are importanta.

 

Igiena 10: curata, parfumata, aranjata, nimic de reprosat.

 

Aspect 9: deja s-a zis, e destul de frumoasa. Inalta si slim. Trebuie sa scad fiindca desi are carnea tare, are putina extra sunculita, dar oricum arata super bine.

 

Oral 7: protejat, mi-a facut pana am avut eu chef deci e de apreciat ca nu a sarit la sex imediat. S-a simtit bine dar nimic wow.

 

Normal protejat 10: aici nu am nimic de reprosat. E energica si pare ca ii place, ori se preface bine de tot. Am bagat cateva pozitii cel putin vreo 35 de minute dar cred ca ar fi dus si mai mult.

 

GFE 9: desi am citit ca e fitoasa si tupeista, n-a fost cazul. M-a intrebat de multe ori ce vreau de la ea si s-a conformat. Chiar ne-am pupat destul de mult dar fara FK. E destul de directa si stie sa se faca placuta.

 

Pana la urma mi-a facut un handjob ca la sex nu aveam sanse sa termin prea curand :D

 

Achitat 300 de RON la inceput. De recomandat? Eu cel putin m-am simtit bine in mod uimitor. E o tipa simpatica si cred ca daca va intelegeti, iese ceva frumos. Unii s-ar putea sa spuna ca cere prea mult pentru serviciile oferite.

 

De revenit? De ce nu :)

 

Chestii care pe mine nu m-au deranjat dar poate o vor ajuta cu alti clienti:

- e in regula sa ceri banii la inceput dar cu putin tact ;)

- poti sa stai 2-3 minute la o discutie cand intra omul, unii simt nevoie sa fie atmosfera mai dezghetata si nu lasa impresia ca esti pe fast fuck

- ofera si tu un pahar cu apa macar de la robinet, unii vin de departe si sunt obositi :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona

M-am riscat azi sa o vizitez, desi ii urmaresc marea drama cu dr parnassus inca din 2017, invidivid care nu i-a facut doar rau prin odele alea vomitive. Restul recenziile nu erau pozitive deci deja eram pregatit sa plec nervos.

 

Am vorbit pe WhatApp si am reusit sa stabilesc ceva pentru seara.

 

Locatia: langa Alba Iulia. Era curat dar a zis ca se muta asa ca nu are importanta.

 

Igiena 10: curata, parfumata, aranjata, nimic de reprosat.

 

Aspect 9: deja s-a zis, e destul de frumoasa. Inalta si slim. Trebuie sa scad fiindca desi are carnea tare, are putina extra sunculita, dar oricum arata super bine.

 

Oral 7: protejat, mi-a facut pana am avut eu chef deci e de apreciat ca nu a sarit la sex imediat. S-a simtit bine dar nimic wow.

 

Normal protejat 10: aici nu am nimic de reprosat. E energica si pare ca ii place, ori se preface bine de tot. Am bagat cateva pozitii cel putin vreo 35 de minute dar cred ca ar fi dus si mai mult.

 

GFE 9: desi am citit ca e fitoasa si tupeista, n-a fost cazul. M-a intrebat de multe ori ce vreau de la ea si s-a conformat. Chiar ne-am pupat destul de mult dar fara FK. E destul de directa si stie sa se faca placuta.

 

Pana la urma mi-a facut un handjob ca la sex nu aveam sanse sa termin prea curand :D

 

Achitat 300 de RON la inceput. De recomandat? Eu cel putin m-am simtit bine in mod uimitor. E o tipa simpatica si cred ca daca va intelegeti, iese ceva frumos. Unii s-ar putea sa spuna ca cere prea mult pentru serviciile oferite.

 

De revenit? De ce nu :)

 

Chestii care pe mine nu m-au deranjat dar poate o vor ajuta cu alti clienti:

- e in regula sa ceri banii la inceput dar cu putin tact ;)

- poti sa stai 2-3 minute la o discutie cand intra omul, unii simt nevoie sa fie atmosfera mai dezghetata si nu lasa impresia ca esti pe fast fuck

- ofera si tu un pahar cu apa macar de la robinet, unii vin de departe si sunt obositi :laugh2

eu stiam ca domnisoara avea recenzii bune, exceptand circul facut de trolli consacrati si de faptul ca la oral era mai slabuta 

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

eu stiam ca domnisoara avea recenzii bune, exceptand circul facut de trolli consacrati si de faptul ca la oral era mai slabuta

Sall!!

Citeste sfaturile colegului de mai sus(are dreptate)dupa care compara oralul slab si pro si raporteaza-l la 200 ron,si iti spun eu ca nu iesi bn.

Multe recenzii sunt facute cu capu' p**i si nu prea reflecta realitatea,singurul lucru la care nu am ce sa com este aspectul fizic(buna de p**a)in rest este de cel mult 100 ron/fin.

Este o parere pers,mergi si convinge-te singur.

Zi buna!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am riscat azi sa o vizitez, desi ii urmaresc marea drama cu dr parnassus inca din 2017, invidivid care nu i-a facut doar rau prin odele alea vomitive. Restul recenziile nu erau pozitive deci deja eram pregatit sa plec nervos.

 

Am vorbit pe WhatApp si am reusit sa stabilesc ceva pentru seara.

 

Locatia: langa Alba Iulia. Era curat dar a zis ca se muta asa ca nu are importanta.

 

Igiena 10: curata, parfumata, aranjata, nimic de reprosat.

 

Aspect 9: deja s-a zis, e destul de frumoasa. Inalta si slim. Trebuie sa scad fiindca desi are carnea tare, are putina extra sunculita, dar oricum arata super bine.

 

Oral 7: protejat, mi-a facut pana am avut eu chef deci e de apreciat ca nu a sarit la sex imediat. S-a simtit bine dar nimic wow.

 

Normal protejat 10: aici nu am nimic de reprosat. E energica si pare ca ii place, ori se preface bine de tot. Am bagat cateva pozitii cel putin vreo 35 de minute dar cred ca ar fi dus si mai mult.

 

GFE 9: desi am citit ca e fitoasa si tupeista, n-a fost cazul. M-a intrebat de multe ori ce vreau de la ea si s-a conformat. Chiar ne-am pupat destul de mult dar fara FK. E destul de directa si stie sa se faca placuta.

 

Pana la urma mi-a facut un handjob ca la sex nu aveam sanse sa termin prea curand :D

 

Achitat 300 de RON la inceput. De recomandat? Eu cel putin m-am simtit bine in mod uimitor. E o tipa simpatica si cred ca daca va intelegeti, iese ceva frumos. Unii s-ar putea sa spuna ca cere prea mult pentru serviciile oferite.

 

De revenit? De ce nu :)

 

Chestii care pe mine nu m-au deranjat dar poate o vor ajuta cu alti clienti:

- e in regula sa ceri banii la inceput dar cu putin tact ;)

- poti sa stai 2-3 minute la o discutie cand intra omul, unii simt nevoie sa fie atmosfera mai dezghetata si nu lasa impresia ca esti pe fast fuck

- ofera si tu un pahar cu apa macar de la robinet, unii vin de departe si sunt obositi :laugh2

Te pup și te mai aștept ! Era sticla de apa și paharele pregătite in camera , cred ca nu le-ai observat =))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...