Sari la conținut

Ana skinny - 0720608981


Postări Recomandate

Mers, futut, 50 de lei lasat, plecat. Am ramas extrem de surprins sa o vad ca fata chiar arata bine, incaltata cu tocursi si plasa, slim si tinara. Notele le dau in contexul de pret, luand in calcul ca din pacate aceasta experienta (fara GFE sau PSE) o poti avea si la preturi de 150-250 pe finalizare.

 

Aspect - 8,50 (dar pentru acest tarif, e wow);

Oral - 5 fara caciula;

Normal - 9;

Este amabila, nu m-a grabit sau ceva, dar nu este prezenta - e mecanic, pentru bani. Probabil altfel ar fi putut sa fie pe alt palier de pret.

Locatia - Dristor, decent - 7.

 

De revenit? la 50 ron o tragere rapida nu credeam ca mai exista si fata chiar sa arate bine, deci da. Nu cred ca m-as baga la ora, caci nu pare sa stie cum sa te aprinda la al doilea numar si mecanic nu merge. Am apreciat ca la telefon mi-a zis si ce inseamna 50 de ron si durata de la 80 RON.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Mers, futut, 50 de lei lasat, plecat. Am ramas extrem de surprins sa o vad ca fata chiar arata bine, incaltata cu tocursi si plasa, slim si tinara. Notele le dau in contexul de pret, luand in calcul ca din pacate aceasta experienta (fara GFE sau PSE) o poti avea si la preturi de 150-250 pe finalizare.

 

Aspect - 8,50 (dar pentru acest tarif, e wow);

Oral - 5 fara caciula;

Normal - 9;

Este amabila, nu m-a grabit sau ceva, dar nu este prezenta - e mecanic, pentru bani. Probabil altfel ar fi putut sa fie pe alt palier de pret.

Locatia - Dristor, decent - 7.

 

De revenit? la 50 ron o tragere rapida nu credeam ca mai exista si fata chiar sa arate bine, deci da. Nu cred ca m-as baga la ora, caci nu pare sa stie cum sa te aprinda la al doilea numar si mecanic nu merge. Am apreciat ca la telefon mi-a zis si ce inseamna 50 de ron si durata de la 80 RON.

50 lei este tariful pentru maximum 10 minute door to door, ai fost atat de rapid?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu-i înțeleg pe unii... 

După atâtea recenzii negative, de ce vreți să mai aruncați și banii pe fereastră? 

Nici măcar nu e vreo frumusețe și la cum își fute clienții pe bandă rulantă (și la propriu și la figurat), nici măcar nu se va simți că a fost sex. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA
La 09.10.2020 la 17:58, unuloarecare2 a spus:

Semi-intuneric. Era o lumină obscură de afară ce abia trecea prin jaluzele. Era deja aproape de înserat.

Dispărut? Sau Rebranduit? 🙋‍♂️🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA
La 09.10.2020 la 17:58, unuloarecare2 a spus:

Semi-intuneric. Era o lumină obscură de afară ce abia trecea prin jaluzele. Era deja aproape de înserat.

🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️mai lucrează? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...