Sari la conținut

Buna sunt ema 0731480727


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

DescriereBună sunt Ema am 26 de ani sunt o fire foarte vesela te astept in locația mea pe Gheorghe Lazar pentru a petrece clipe de minunate pupiciii

 

 

 

 

Știți ceva de ea? După poze cred că este colega cu ynna 33 de ani,

Link spre comentariu

DescriereBună sunt Ema am 26 de ani sunt o fire foarte vesela te astept in locația mea pe Gheorghe Lazar pentru a petrece clipe de minunate pupiciii

 

 

 

 

Știți ceva de ea? După poze cred că este colega cu ynna 33 de ani,

Alea sunt peste drum la nr 27 si au acum 3-4 anunturi cu nume diferite,iar aici la nr 40D sunt 2 pupeze mai tinere si astea cu anunturi schimbate saptamanal,cel putin una, ca una e recent venita.E haos total in ultima perioada,din ultimele 6 incercari 5 au fost cu poze false care au avut alte numere si anunturi in trecut,anul asta nu mai merg nicaieri

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare....eu am ajuns acum 2 zile la domnișoara cu pricina...este colega cu inna pe ghe Lazar in blocul cu Atlassib...habar nu am ce Nr.

 

Am sunato pe la 13:30 mi-a răspuns o voce rece care sincer mă cam speriat,mia dat câteva detalii iar apoi am zis că revin cu un apel mai pe seara deoarece nu lucrează cu programare, primul venit primul servit.

Am sunați după amiază iar primele 3 încercări au eusuat și când îmi pierdusem speranța mă sunat și și-a cerut scuze pt că dormea, in fine am urcat sus mia deschis o domnișoară de maxim 1,60 și după apreciarea mea vreo 40kg, nu știu dacă e sau nu țigancă nu mi am bătut capul cu asta, am ales sa stau o finalizare și am început acțiunea cu un OP fara prea multe artificii după aceia am trecut la NP cu doggy style am continuat cu misionar și umeri'craci unde am finalizat in balonaș.

Că și atitudine mi sa părut destul de ok pro-client, stă cum vrei tu nu are fite și figuri,FK la greu..

 

 

OP 7,5

ON 8

Gfe 10(cu mine a fost super amabila)

Igiena 10( nu am simțit nimic ciudat, cred că a făcut duș deoarece a trebuit să aștepte puti in fata blocului)

Halatul 100

Anal nu am întrebat

Că și exp a fost ok, cică face și trio cu Inna,data viitoare asta va fii meniul din păcate nu știu prețul nu am apucat sa întreb, și-a cerut scuze că nu este in parametrii optimi că doar ce se trezise

 

De revenit: sa zicem că merge.... Bafta

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna seara, pentru început as vrea sa fac o scurta introducere datorita faptului ca nu am multe recenzii, probabil nu sunt asa credul, sau de încredere, dar din comoditate nu am postat desi am ceva vechime si am considerat ca nu e nevoie sa aduc completări topului cu tot respectul pentru cele vechi din top, ca la cele noi nu am fost, deci nu îmi dau cu parerea, nota 10 pentru Lore, Anda, Karina si altele care au fost si din pacate nu mai sunt, dar in aceasta seara nu m-am mai putut abține si am zis sa va atenționez sa nu mai cadeti și voi in plasa.

Răsfoind in seara aceasta am ales la întâmplare titulara, sun, răspunde o voce plăcută îmi insira oferta, care era foarte bogata la telefon, mai pe scurt de toate fără anal.Locatie Torontalului pe langa cek bank(maine se muta, tot in zona), zic bun in 20 minute ajung, am ajuns in 12,sun, foarte încântă ai si ajuns deja, stai sa aranjez putin patul, zice poti sa stai in telefon, zic ok, in 2 minute intru, pana aici totul ok, fata ok, poze reale are si colega nu am văzuto,nimic spectaculos, dar am zis sa rămân pentru palmares. Ajung in camera dau banul, fara sa imi ceara, ii pune in dulap si gata se încheie buna dispoziție, zice jos textila treci in pat, ia un cauciuc il pune pe asta mic si face un amărât de OP de vreo 2 minute, deja in capul meu era doar gandul inca 100 lei aruncați pe o laba trista, după 2 minute de oral zice, hai capra, bineînțeles ca asta mica nu avea nici un chef, zice treci deasupra, am încercat ceva, cand am reușit sa il introduc, omoara si singurul gram de pasiune pe care am încercat sa il scot din subconștient si îmi zice dar, ce greu te termini, ținând cont ca eram in primele 4 minute, acolo a pus punct îmi venea sa o scot in strada si pe ea si pe colega si toti peștii ei si sa fac poligon de tragere cu ei, pentru ca pe bani noștri, la noi in oras, au impresii si figuri si culmea ca are si clienți, i-am zis ca macar sa imi faca o manuala, daca nu sa îmi dea bani înapoi, ca din proprie experienta, bani se muncesc,door to door 20 minute pe ceas, mai greu a fost îmbrăcat, dezbracat si sa imi leg șireturile la bocanci.

Ca si atenționare, cei care sunteți pe forum nu mergeți la asa ceva, pentru ca piața s-a stricat mult si asta datorita nou, ca le permitem, nu a zis nimeni ca sa o facă pe gratis, sau alte filme, dar daca zici oral neprotejat, fa in pula mea oral neprotejat, sau macar zi de la început ca e protejat, daca zici sarutari, mângâieri, simulează puțin in pula mea, sau măcar zi de la început ca vin sa îmi faci o laba trista. Poate am deranjat pe cineva cu postarea mea, nu o sa intru in polemici cu nimeni, e pur si simplu părerea mea, va mulțumesc!

Notele :(o sa încep cu astea mari)

Locație :8

Aspect:7

OP:1

NP:1

GFE:1

post-165378-0-84968100-1548894718_thumb.jpgpost-165378-0-22057300-1548894740_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poate am deranjat pe cineva cu postarea mea, nu o sa intru in polemici cu nimeni, e pur si simplu părerea mea, va mulțumesc!

 

Nu ai deranjat pe nimeni. Din contra, e bine ca ne-ai descris experienta. Asta e rolul forumului, sa spunem si ce ne-a placut si ce ne-a deranjat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu inteleg de ce mergi la de astea fara recenzii bune.......

Ai de unde alege si totusi ti-o faci cu mana ta.......

Dupa logica ta, inseamna ca fetele care nu sunt recenzate (si cu note bune) nu ar avea ce cauta in Timisoara (sau cel putin pe forum). Nu sunt deloc de acord. Cu siguranta ai putea da gres la unele cu note bune, cum la fel de sigur ai putea avea experinte reusite la unele nou venite.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Nu ma complic cu fete de genu asta. Analizez fata cu mare atentie inainte de a merge la ea. Iar apoi iau decizia. Niciodata nu aleg la intamplare. In fine,fiecare face cum vrea....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu ma complic cu fete de genu asta. Analizez fata cu mare atentie inainte de a merge la ea. Iar apoi iau decizia. Niciodata nu aleg la intamplare. In fine,fiecare face cum vrea....

Sa ne intelegem, nu te condamn. E si asta un mod de abordare. Poate chiar unul de succes. Doar ca poate, la un moment dat, iti doresti si altceva decat ce ai vizitat deja. Si atunci, incerci. Si ai noroc sau nu. Eu, sincer, ii apreciez mai mult pe cei care recenzeaza pentru prima data o fata decat pe cei care care ingroasa pleiada de note de 9 sau 10 la o fata de la top. Uite, in cazul meu de exemplu. Desi am fost de doua ori la Sofia de la top, nu am recenzat-o(in adevaratul sens al cuvantului). Nu puteam sa spun mai mult sau mai bine decat au facut-o altii inaintea mea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Sa ne intelegem, nu te condamn. E si asta un mod de abordare. Poate chiar unul de succes. Doar ca poate, la un moment dat, iti doresti si altceva decat ce ai vizitat deja. Si atunci, incerci. Si ai noroc sau nu. Eu, sincer, ii apreciez mai mult pe cei care recenzeaza pentru prima data o fata decat pe cei care care ingroasa pleiada de note de 9 sau 10 la o fata de la top. Uite, in cazul meu de exemplu. Desi am fost de doua ori la Sofia de la top, nu am recenzat-o(in adevaratul sens al cuvantului). Nu puteam sa spun mai mult sau mai bine decat au facut-o altii inaintea mea.

Ai dreptate in ce spui. Dupa cum am zis fiecare face cum doreste. Numa bine

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Alea sunt peste drum la nr 27 si au acum 3-4 anunturi cu nume diferite,iar aici la nr 40D sunt 2 pupeze mai tinere si astea cu anunturi schimbate saptamanal,cel putin una, ca una e recent venita.E haos total in ultima perioada,din ultimele 6 incercari 5 au fost cu poze false care au avut alte numere si anunturi in trecut,anul asta nu mai merg nicaieri

 

drepate drepate..

Ps: ar trebui un topic deschia numa pt sa discutam deapre eacorte sa ne spunem parerea .. Deapre pozele false deapre atitudinea lor .. Faptul ca majoritatea zic una dar cauta sa faca bani cat mai repede , mai toate cer 200 finalizarea si oralul protejat .,etc

 

Ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...