Sari la conținut

Postări Recomandate

Am fost eu acuna astept intrebari de la #colericul #altadata si prietenul lui

Nu de alta dar au zis ca nu contribui ...

Colericul e un fixist ca si cei 2 atacanti in vorbe care zic ca eu nu am lasat recenzii si de fapt sunt chiiari ca nu le vad ... si prosti dea binelea ca nu cauta dar scriu si ei pe forum ca sa se afle in treaba sau doar sa demonstreze ce potential de contradictoriu zace in tastele lor .

Link spre comentariu

Cat despre domnisoara ...

Hmmmmm super super ...

On 10 cu deep fb executat normal lot excelent cu cintractii ceea ce e nai rar .

Gf 10 fk sarutari pe gat pe piept ...

Numai ca oralul parca grabit ca sa ajunga la tufat dornica gemete implicare maxima.

Sani excelenti numarul 4 tari fizic 10 .

Nu este inalta nu slabuta e mai plinuta dar pentru cei care nu prefera slim e mana cereasca vorbareata se implica cu tit ce are , doar ca nu practica anal .

Altceva ... manele ca ambiental ... nu imi plac dar tinand cont ca nu am fost la un concert ci doar la tragere nu am tinut cont am incis ochii . A facut dus dupa mn imediat si nu am simtit nimic suspect a fost o partide ca medie de 9 asta stiu eu de ce .

Abia ast sa i revad .puoici Andreea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Cat despre domnisoara ...

Hmmmmm super super ...

On 10 cu deep fb executat normal lot excelent cu cintractii ceea ce e nai rar .

Gf 10 fk sarutari pe gat pe piept ...

Numai ca oralul parca grabit ca sa ajunga la tufat dornica gemete implicare maxima.

Sani excelenti numarul 4 tari fizic 10 .

Nu este inalta nu slabuta e mai plinuta dar pentru cei care nu prefera slim e mana cereasca vorbareata se implica cu tit ce are , doar ca nu practica anal .

Altceva ... manele ca ambiental ... nu imi plac dar tinand cont ca nu am fost la un concert ci doar la tragere nu am tinut cont am incis ochii . A facut dus dupa mn imediat si nu am simtit nimic suspect a fost o partide ca medie de 9 asta stiu eu de ce .

Abia ast sa i revad .puoici Andreea

mulțumesc mult te pup și te astept cu drag ‍❤‍‍
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună seara băieții mei miercuri voi fi la Brașov cu drag va astept cu drag la mine â€â¤â€â€â€â¤â€â€â€â¤â€â€â€â¤â€â€

Te asteptam cu mare drag! â¤ï¸ðŸ˜˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...