Sari la conținut

Adina noua in oras ! 0734807014


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov

Buna , numele meu este Adina si am 24 ani ! Sunt pentru putin timp in orasul tau asa ca nu ezita sa imi faci o vizita ! Promit ca vei pleca multumit si ne vom simti bine impreuna ! Pozele imi apartin in totalitate sunt facute in locatie ! Detin locatie de lux foarte discreta ! Serviciile mele sunt :

-oral neprotejat/protejat

- deepthroat

- sex normal protejat

- masaj

- 69

- dus impreuna

- cunnilingus-annilingus (pasiva)

- cim (finalizare orala)

- sarutari doar pe corp

- cer seriozitate si igiena ,si de asemenea ofer acelasi lucru

- NU fac anal

Pretul este 150 finalizarea - 250 ora ...

Sunt colega cu Anna (fata cu tatuaje), pentru cei dornici facem si show lesby , insa pretul difera : 300 finalizarea - 600 ora

Va pup si va astept cu drag !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Buna , numele meu este Adina si am 24 ani ! Sunt pentru putin timp in orasul tau asa ca nu ezita sa imi faci o vizita ! Promit ca vei pleca multumit si ne vom simti bine impreuna ! Pozele imi apartin in totalitate sunt facute in locatie ! Detin locatie de lux foarte discreta ! Serviciile mele sunt :

-oral neprotejat/protejat

- deepthroat

- sex normal protejat

- masaj

- 69

- dus impreuna

- cunnilingus-annilingus (pasiva)

- cim (finalizare orala)

- sarutari doar pe corp

- cer seriozitate si igiena ,si de asemenea ofer acelasi lucru

- NU fac anal

Pretul este 150 finalizarea - 250 ora ...

Sunt colega cu Anna (fata cu tatuaje), pentru cei dornici facem si show lesby , insa pretul difera : 300 finalizarea - 600 ora

Va pup si va astept cu drag !

Bun venit! Asteptam pozele si n-ar fi rau daca ai/ati detalia ce intra in show-ul lesby (sarutari, cunni, strap-on, etc.). Nu de alta dar sunt destule care pretind ca fac show si nici nu se ating. Toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Bun venit! Asteptam pozele si n-ar fi rau daca ai/ati detalia ce intra in show-ul lesby (sarutari, cunni, strap-on, etc.). Nu de alta dar sunt destule care pretind ca fac show si nici nu se ating. Toate cele bune!

buna dragule , jucarii nu avem momentan ! Facem cunni , ne sarutam , ne atingem , facem dragoste mai pe romaneste ! :))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Bun venit! Asteptam pozele si n-ar fi rau daca ai/ati detalia ce intra in show-ul lesby (sarutari, cunni, strap-on, etc.). Nu de alta dar sunt destule care pretind ca fac show si nici nu se ating. Toate cele bune!

Hai ca pana la urma, a fost cu noroc, ai gasit fete dezinhibate!😃😃😃😃
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Salut,

 

După o cautare pe site ptr un CIM de zile mari am optat sa o contactez pe Adina. Am sunat am stabilit, ne-am intalnit, După o igienizare am trecut la treaba. Se implica si prin urmare artificii.

 

GFE 9

ON 10

LOC 7

HALAT 150

Igiena 10 a făcut și ea un refresh

Look nu e din categoria slim iar pe mine nu m-a deranjat deloc asta.

 

Recomand cel puțin ptr ce am optat eu, m-am simțit bine și mi-a plăcut cum a executat oralul, cu ceva deep și atenție la zone adiacente.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...