Sari la conținut

Georgiana 0743454257 21 ani


Vizitator georgiana ch

Postări Recomandate

Vizitator georgiana ch
Reputație: 0

Buna dimineata frumosilor! Are fetita o rugăminte la voi: pentru programari folositi whatsapp sau sunati direct, pentru ca nu am credit sa raspund la mesajele din mesageria normala. Va imbratisez! 🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hello....am fost ieri la Georgiana..., programare facuta prin telefon,. respectata la timp, o fata incredibila..frumoasa in corp si cu un caracter la fel de frumos..tanara curata si o piele fina si catifelata...fata aceasta...face ca super glue-ul sa para o banda scotch de proasta calitate...:)... si prin aceasta vreau sa spun ca este f lipiciosa..este ca si cum ai fi cu prietena ta primadata ...o experienta greu de uitat...nu te grabeste ...nu rasp la telefoane in timp ce esti cu ea

Am fost f sceptic inainte sa ajung la ea..dupa aceea nu mai imi venea sa plec de acolo si nu puteam sa imi iau ochii de pe ea...deci o experienta incredibila.

  • Like 2
Link spre comentariu

Frumuseilor astazi nu lucrez dar maine va astept cu mare drag, sa dam naștere unor amintiri memorabile. Va doresc o zi împlinită!

Georgiana nu cred ca voi avea posibilitatea sa te platesc. Mi-a placut foarte mult replica ta. As vrea sa te vizitez pana nu iti schimbi parerea despre barbati si da as vrea sa te sarut pe buze ca imi placi ca trup si ca minte!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Pentru sex prefer femeile, pentru relatii de lunga durata prefer barbatii pentru ca sunt mai de incredere decat tine.

 

Sa intelegem ca domnisoara Georgiana ti-a inselat ..... increderea?? Da-ne detalii.

Cat despre barbati , sunt unii care sunt femei cu pula. Barfesc ca femeile si chiar nu pot tine un secret. (Sunt patit !)

 

Hai, spor la futut!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator georgiana ch
Reputație: 0

Anisa_maurais vorbesti de parca m-ai cunoaste :) Oricum, daca un individ vrea sa treaca in "tabara cealalta", nu se presupune ca trebuie sa o faca asumat? Nu sa dea vina pe femei ;) Sărbători fericite! :)

Link spre comentariu
Vizitator georgiana ch
Reputație: 0

 

Damon salvatore, uite de aia ma intereseaza doar barbatii :) Un barbat nu-si permite niciodata sa aiba pretentia ca o femeie sa-l plateasa sau sa atarne de ea. Un barbat adevarat nu negociaza niciodata pretul cu o femeie si mai ales, un barbat adevarat stie sa respecte orice femeie :) Iti doresc sarbatori fericite ! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Damon salvatore, uite de aia ma intereseaza doar barbatii :) Un barbat nu-si permite niciodata sa aiba pretentia ca o femeie sa-l plateasa sau sa atarne de ea. Un barbat adevarat nu negociaza niciodata pretul cu o femeie si mai ales, un barbat adevarat stie sa respecte orice femeie :) Iti doresc sarbatori fericite ! :)

 

:))

 

Ce alte atuuri mai are un barbat adevarat ?

 

P.S - dupa, poate ne spui si cum trebuie sa fie o femeie adevarata :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

:))

 

Ce alte atuuri mai are un barbat adevarat ?

 

P.S - dupa, poate ne spui si cum trebuie sa fie o femeie adevarata :)

Aici totul este discuatabil, deoarece fiecare are o imagine (despre idealul nostru ca femeie sau bărbat) la care dorește, dar realitatea este alta.  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Cred de aia bautura este o soluție bună. până una alta.

Link spre comentariu

10 la tot mai puțin, apartament (7 adică cam 3 stele), baie (tot de 3 stele cu prosop curat și tot ce e necesar pentru dus), colega (disconfort pentru mine).

 

E o blonda foarte frumoasă și a fost cea mai buna experiență a mea de până acum.

 

Definitely, de top și de revenit

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...