Sari la conținut

Georgiana 0743454257 21 ani


Vizitator georgiana ch

Postări Recomandate

Spre disperarea unora, am demonstrat ca eu sunt pe instagram si mi-au reactivat contul. Georgiana.lux este id-ul sau link-ul https://instagram.com/georgiana.lux?igshid=158w78n0l12bw

 

Numarul de aici nu va mai fi valabil in curand. Asadar,va astept pe instagram pentru postari in fiecare zi, pentru noul numar la care voi putea fi gasita in curand.

Nu accept conturile "fantoma", asadar, cei care va chinuiti sa ma hărțuiti, nu va obositi degeaba sa imi dati follow.

Tot pe insta, veti primi si informații despre site-ul unde puteti gasi poze cu mine fara efectul "blurred".

Va doresc tuturor pace!

salut Georgiana ...de ce nu te gasesc pe instagram la georgiana.lux?merci...

Link spre comentariu
Vizitator georgiana ch
Reputație: 0

Buna! Acum, dupa ce am demonstrat ca sunt eu, instagram mi-a deblocat contul, dupa ce am primit reporturi de la niste frustrati de pe aici. Daca vei cauta acum, sigur vei gasi https://instagram.com/georgiana.lux?igshid=158w78n0l12bw

Mentionez ca nu dau accept la conturi fantoma. Macar o poza in privat cu tine si atunci iti dau accept. Sau imi scrii pe numarul de whatsapp 0743.454.257

Cu drag!

P.S. pot fi gasita si pe twitter : https://twitter.com/GeorgianaLuxury , unde veti avea parte de surprize placute :)

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Buna! Acum, dupa ce am demonstrat ca sunt eu, instagram mi-a deblocat contul, dupa ce am primit reporturi de la niste frustrati de pe aici. Daca vei cauta acum, sigur vei gasi https://instagram.com/georgiana.lux?igshid=158w78n0l12bw

Mentionez ca nu dau accept la conturi fantoma. Macar o poza in privat cu tine si atunci iti dau accept. Sau imi scrii pe numarul de whatsapp 0743.454.257

Cu drag!

P.S. pot fi gasita si pe twitter : https://twitter.com/GeorgianaLuxury , unde veti avea parte de surprize placute :)

Mare besina esti, Acolo futi poetic, ai zis ca ai terminat ca te declari invinsa, no las ca te fac eu sa fii invinsa.Tu, orice curva suge pula si ia banu. tu vrei santaje pe netCine crezi ca iti va da poze reale sau cont real? vrei sa-i santajezi?asta urmaresti, vrei bani furati, .Exista deontologia curvei, se numeste DISCRETIE, tu nu o ai.Scrii de mine ca ti-am promis 10000 sa te lasi de curvaseala, ce e rau in asta, am vrut sa te ajut sa fii OM, tu pula, tot curva da nu ai cum, nu vezi a nici sa te futa lumea nu vrea, cind ai avut ultumul futalau?tot cu degetelu? vezi sa nu-l rupi. Nu mai ai clienti? esti FRUSTRATA ca nu te-o dus Briana in Timisoara, te-o lasat sa te plimbi in jurul lacului, oare ti-o pus si lesa cineva?Mai curva ordinara pe tine nu te mai fut nici pesti.Jet in casuta ta de la tara, si vezi ca stim tare multe, si mai avem si dovezi.MUCLES si catre casa, 

Link spre comentariu
Vizitator georgiana ch
Reputație: 0

Mare besina esti, Acolo futi poetic, ai zis ca ai terminat ca te declari invinsa, no las ca te fac eu sa fii invinsa.Tu, orice curva suge pula si ia banu. tu vrei santaje pe netCine crezi ca iti va da poze reale sau cont real? vrei sa-i santajezi?asta urmaresti, vrei bani furati, .Exista deontologia curvei, se numeste DISCRETIE, tu nu o ai.Scrii de mine ca ti-am promis 10000 sa te lasi de curvaseala, ce e rau in asta, am vrut sa te ajut sa fii OM, tu pula, tot curva da nu ai cum, nu vezi a nici sa te futa lumea nu vrea, cind ai avut ultumul futalau?tot cu degetelu? vezi sa nu-l rupi. Nu mai ai clienti? esti FRUSTRATA ca nu te-o dus Briana in Timisoara, te-o lasat sa te plimbi in jurul lacului, oare ti-o pus si lesa cineva?Mai curva ordinara pe tine nu te mai fut nici pesti.Jet in casuta ta de la tara, si vezi ca stim tare multe, si mai avem si dovezi.MUCLES si catre casa,

Daca aveai bun simt, cand m-am declarat invinsa, tebuia si tu si gasca voastra, sa va potoliti. Eu chiar te rog sa postezi orice dovada ai tu cu mine cu santaj sau alte aberatii pe care le tot insinuati pe aici. Chiar va provoc!

Ai vrut tu sa ma ajuti pe mine? Daca esti libidinos. Ia zi-mi tu mie, pune aici dovada, ce ti-am facut de te-ai inhaitat cu ceilalți si ma denigrezi? Sau doar pentru simplul fapt ca nu mai ai dreptul sa ma vizitezi te porti ca un libidinos aici? Pai nici nu mai pupi tu vezi macar sa ma vezi la o cafea ;) Poti latra aici cat te tin degetele. Ignore-ul e cel mai bun. Si va veni vremea cand voi folosi toate mesajele tale si a noilor tai prieteni ;) Continuati voi sa ma haituiti :)

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Daca aveai bun simt, cand m-am declarat invinsa, tebuia si tu si gasca voastra, sa va potoliti. Eu chiar te rog sa postezi orice dovada ai tu cu mine cu santaj sau alte aberatii pe care le tot insinuati pe aici. Chiar va provoc!

Ai vrut tu sa ma ajuti pe mine? Daca esti libidinos. Ia zi-mi tu mie, pune aici dovada, ce ti-am facut de te-ai inhaitat cu ceilalți si ma denigrezi? Sau doar pentru simplul fapt ca nu mai ai dreptul sa ma vizitezi te porti ca un libidinos aici? Pai nici nu mai pupi tu vezi macar sa ma vezi la o cafea ;) Poti latra aici cat te tin degetele. Ignore-ul e cel mai bun. Si va veni vremea cand voi folosi toate mesajele tale si a noilor tai prieteni ;) Continuati voi sa ma haituiti :)

Pentru ce sa le folosesti, pentru santaj, aviz amatorilior, de Georgiana, vedeti ce scrieti ca urmeaza santajul, eu am tacut tu ai inceput azi. Nu m-ai mai primit? sincer nici nu te-am mai cautat dupa ce mi-ai cerut banii 10000, la cafea cu tine? ce vrei sa ma faci de rusine cu comportamentul tau? Te-o lasat Briana din lesa si faci prostii ma tu nu vezi ca nici de curva nu esti buna, cea mai veche meserie nu stii sa o practici, deontologia curvelor e DISCRETIA fara asta poti sa ai pizda de aur, la tine nu e cazul, si tot nu faci bani.

Eu imi asum ca merg la curve, tu iti asumi ca vrei sa fii curva da nu poti?nici macar curva  da cum spalatoreasa sau alceva, un nimeni, calificat e drept asta esti.Uita-te pe twiter si vezi singura ce ai scris, bineinteles si acolo cu poza falsa, vezi ca lumea o sa-ti trimita poze adevarate, sa-i poti santaja apoi.Cam cit ceri la un santaj? Iti ajunge sa-ti platesti datoriile?

M abesina, JET catre casa, poate speli si tu ceva haine pe acolo sa faci un ban

Link spre comentariu
Vizitator georgiana ch
Reputație: 0

Cred ca pielea ti buburuze acum, sau capuse?

 

Daca aveai bun simt, cand m-am declarat invinsa, tebuia si tu si gasca voastra, sa va potoliti. Eu chiar te rog sa postezi orice dovada ai tu cu mine cu santaj sau alte aberatii pe care le tot insinuati pe aici. Chiar va provoc!

Ai vrut tu sa ma ajuti pe mine? Haha. De aceea esti libidinos acum, ca ai vrut sa ma ajuți. Nu esti singurul care mi-a propus sa fiu doar al lui. Nu tu ziceai ca-s frumoasa si desteapta? Acum ai facut gasca cu toti pe care i-am refuzat si ma faci in toate felurile? Si pentru ce, pentru ca nu iti mai permit sa ma vizitezi? Pai nici nu mai pupi tu sa ma vezi macar la o cafea ;) Poti latra aici cat te tin degetele. Poti incerca orice intimidare doresti si ma poti haitui cat doresti, nu mai dreptul in viata ta sa ma vizitezi. E valabil si pentru noii tai prieteni ;) Aaa, ar trebui sa va dati seama cat de libidinosi si mici sunteti, daca a trebuit sa va uniți impotriva unei femei care va putea fi fata ;) Smecherilor!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) ceva nu se leaga! la cine te referi doriane? pluralul ala? :). sincer , parerea mea e ca tu esti grav daca ai ajuns sa promiti 10 k lei sa se lase:). sincer , te-ai inamorezat? sau esti din categoria 'loverboy' si era o investitie?:). si tu si inesuka sunteti 'patetici'! e clar ca nu aveti nimic cu fata:))))))). 

mai las-o pe aia cu santaju! e expirata! sau vino cu dovezi in plm. pana una alta cel ce santajeaza din ce vad eu esti tu! :). 

Mare besina esti, Acolo futi poetic, ai zis ca ai terminat ca te declari invinsa, no las ca te fac eu sa fii invinsa.Tu, orice curva suge pula si ia banu. tu vrei santaje pe netCine crezi ca iti va da poze reale sau cont real? vrei sa-i santajezi?asta urmaresti, vrei bani furati, .Exista deontologia curvei, se numeste DISCRETIE, tu nu o ai.Scrii de mine ca ti-am promis 10000 sa te lasi de curvaseala, ce e rau in asta, am vrut sa te ajut sa fii OM, tu pula, tot curva da nu ai cum, nu vezi a nici sa te futa lumea nu vrea, cind ai avut ultumul futalau?tot cu degetelu? vezi sa nu-l rupi. Nu mai ai clienti? esti FRUSTRATA ca nu te-o dus Briana in Timisoara, te-o lasat sa te plimbi in jurul lacului, oare ti-o pus si lesa cineva?Mai curva ordinara pe tine nu te mai fut nici pesti.Jet in casuta ta de la tara, si vezi ca stim tare multe, si mai avem si dovezi.MUCLES si catre casa, 

 

 

Daca aveai bun simt, cand m-am declarat invinsa, tebuia si tu si gasca voastra, sa va potoliti. Eu chiar te rog sa postezi orice dovada ai tu cu mine cu santaj sau alte aberatii pe care le tot insinuati pe aici. Chiar va provoc!
Ai vrut tu sa ma ajuti pe mine? Daca esti libidinos. Ia zi-mi tu mie, pune aici dovada, ce ti-am facut de te-ai inhaitat cu ceilalți si ma denigrezi? Sau doar pentru simplul fapt ca nu mai ai dreptul sa ma vizitezi te porti ca un libidinos aici? Pai nici nu mai pupi tu vezi macar sa ma vezi la o cafea ;) Poti latra aici cat te tin degetele. Ignore-ul e cel mai bun. Si va veni vremea cand voi folosi toate mesajele tale si a noilor tai prieteni ;) Continuati voi sa ma haituiti :)

 

 

Pentru ce sa le folosesti, pentru santaj, aviz amatorilior, de Georgiana, vedeti ce scrieti ca urmeaza santajul, eu am tacut tu ai inceput azi. Nu m-ai mai primit? sincer nici nu te-am mai cautat dupa ce mi-ai cerut banii 10000, la cafea cu tine? ce vrei sa ma faci de rusine cu comportamentul tau? Te-o lasat Briana din lesa si faci prostii ma tu nu vezi ca nici de curva nu esti buna, cea mai veche meserie nu stii sa o practici, deontologia curvelor e DISCRETIA fara asta poti sa ai pizda de aur, la tine nu e cazul, si tot nu faci bani.

Eu imi asum ca merg la curve, tu iti asumi ca vrei sa fii curva da nu poti?nici macar curva  da cum spalatoreasa sau alceva, un nimeni, calificat e drept asta esti.Uita-te pe twiter si vezi singura ce ai scris, bineinteles si acolo cu poza falsa, vezi ca lumea o sa-ti trimita poze adevarate, sa-i poti santaja apoi.Cam cit ceri la un santaj? Iti ajunge sa-ti platesti datoriile?

M abesina, JET catre casa, poate speli si tu ceva haine pe acolo sa faci un ban

Link spre comentariu

Pentru ce sa le folosesti, pentru santaj, aviz amatorilior, de Georgiana, vedeti ce scrieti ca urmeaza santajul, eu am tacut tu ai inceput azi. Nu m-ai mai primit? sincer nici nu te-am mai cautat dupa ce mi-ai cerut banii 10000, la cafea cu tine? ce vrei sa ma faci de rusine cu comportamentul tau? Te-o lasat Briana din lesa si faci prostii ma tu nu vezi ca nici de curva nu esti buna, cea mai veche meserie nu stii sa o practici, deontologia curvelor e DISCRETIA fara asta poti sa ai pizda de aur, la tine nu e cazul, si tot nu faci bani.

Eu imi asum ca merg la curve, tu iti asumi ca vrei sa fii curva da nu poti?nici macar curva  da cum spalatoreasa sau alceva, un nimeni, calificat e drept asta esti.Uita-te pe twiter si vezi singura ce ai scris, bineinteles si acolo cu poza falsa, vezi ca lumea o sa-ti trimita poze adevarate, sa-i poti santaja apoi.Cam cit ceri la un santaj? Iti ajunge sa-ti platesti datoriile?

M abesina, JET catre casa, poate speli si tu ceva haine pe acolo sa faci un ban

 

Mai cacat cu ochi, dar nu mai ai limita mai zdeanta imputita?

Esti smecherul pulii ca te iei de o femeie?

Ce tot vii cu aberatii astea pe aici, mai muist ordinar?

Ba ca ti-a cerut 10000, ba ca ai vrut tu sa-i dai ca sa o ajuti, mai cacat imputit ce esti, du-te dracului si te spanzura daca esti disperat dupa ea si vezi ca nu mai primesti atentie.

Tu ori esti inconstient ori esti tampit si ti s-a urat cu binele.

Mars de aici, mars la curvele tale si lasa-ne in gatu' ma-tii in pace cu disperarea ta si cu laturile tale de indragostit refuzat ce esti!

Link spre comentariu

:) ceva nu se leaga! la cine te referi doriane? pluralul ala? :). sincer , parerea mea e ca tu esti grav daca ai ajuns sa promiti 10 k lei sa se lase:). sincer , te-ai inamorezat? sau esti din categoria 'loverboy' si era o investitie? :). si tu si inesuka sunteti 'patetici'! e clar ca nu aveti nimic cu fata:))))))). 

mai las-o pe aia cu santaju! e expirata! sau vino cu dovezi in plm. pana una alta cel ce santajeaza din ce vad eu esti tu! :). 

 

Exact!

Foarte bine punctat!

L-a invatat tarfa aia manipularea maselor cu mesaje de cacat,

Arata-ne mai cacatule dovezi daca tot spune fata ca nu aveti si ca vorbiti aiurea.

Vina in mortii ma-tii cu ceva care sa ne faca sa credem ca nu esti doar un disperat refuzat, un impotent care nu primeste atentie si atunci o sa te credem si o sa-ti si multumim.

Pana atunci, mars si nu mai infecta cu cacatul tau topicul asta.

Ati demonstrat toti care o haituiti ca nu sunteti decat niste disperati ologofreni, ascunsi dupa niste tastaturi, obsedati de pizda.

Mars cacatule, CHIAR NU MAI AI SIMTUL PENIBILULUI ?!

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Daca aveai bun simt, cand m-am declarat invinsa, tebuia si tu si gasca voastra, sa va potoliti. Eu chiar te rog sa postezi orice dovada ai tu cu mine cu santaj sau alte aberatii pe care le tot insinuati pe aici. Chiar va provoc!

Ai vrut tu sa ma ajuti pe mine? Haha. De aceea esti libidinos acum, ca ai vrut sa ma ajuți. Nu esti singurul care mi-a propus sa fiu doar al lui. Nu tu ziceai ca-s frumoasa si desteapta? Acum ai facut gasca cu toti pe care i-am refuzat si ma faci in toate felurile? Si pentru ce, pentru ca nu iti mai permit sa ma vizitezi? Pai nici nu mai pupi tu sa ma vezi macar la o cafea ;) Poti latra aici cat te tin degetele. Poti incerca orice intimidare doresti si ma poti haitui cat doresti, nu mai dreptul in viata ta sa ma vizitezi. E valabil si pentru noii tai prieteni ;) Aaa, ar trebui sa va dati seama cat de libidinosi si mici sunteti, daca a trebuit sa va uniți impotriva unei femei care va putea fi fata ;) Smecherilor!

Inca odata repet, tu ai inceput azi, eu te-am lasat in pace, nu doream sa fii a mea, fii a celorlati care ti-au propus, da fii DISCRETA, ca nu te mai ia nimeni.O curva trebuie sa fie DISCRETA nu tata, Ti-am mai spus nu am mai vrut sa merg la tine, nu ca nu o sa ma mai primesti, si inca o data , tu nici curva nu poti fi.Acum chiar plingi ca nu te-a dus Briana sa vezi si tu orasul de pe malul Begai?Te plimbi pe linga lac si te uiti la aia de pe terasa. PLM proasta esti!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Mai cacat cu ochi, dar nu mai ai limita mai zdeanta imputita?

Esti smecherul pulii ca te iei de o femeie?

Ce tot vii cu aberatii astea pe aici, mai muist ordinar?

Ba ca ti-a cerut 10000, ba ca ai vrut tu sa-i dai ca sa o ajuti, mai cacat imputit ce esti, du-te dracului si te spanzura daca esti disperat dupa ea si vezi ca nu mai primesti atentie.

Tu ori esti inconstient ori esti tampit si ti s-a urat cu binele.

Mars de aici, mars la curvele tale si lasa-ne in gatu' ma-tii in pace cu disperarea ta si cu laturile tale de indragostit refuzat ce esti!

Georgiana cunoastem si contul asta JET

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Exact!

Foarte bine punctat!

L-a invatat tarfa aia manipularea maselor cu mesaje de cacat,

Arata-ne mai cacatule dovezi daca tot spune fata ca nu aveti si ca vorbiti aiurea.

Vina in mortii ma-tii cu ceva care sa ne faca sa credem ca nu esti doar un disperat refuzat, un impotent care nu primeste atentie si atunci o sa te credem si o sa-ti si multumim.

Pana atunci, mars si nu mai infecta cu cacatul tau topicul asta.

Ati demonstrat toti care o haituiti ca nu sunteti decat niste disperati ologofreni, ascunsi dupa niste tastaturi, obsedati de pizda.

Mars cacatule, CHIAR NU MAI AI SIMTUL PENIBILULUI ?!

Esti proasta, vrei sa spun mai mult? nu meriti, JET Georgiana

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) ba doriane sincer se vede ca e groasa. eu iti zic numa ca vineri am futut din nou fata! :). dar no nu cred ca te afecteaza ca se vede ca nu mai vrei sa mergi la ea:). sincer iti zic ca nu plangea. cred ca si ea se emotioneaza cand vede ca efectiv din grija pentru ea spui tot ce spui. nu din alt motiv:))))))))). cum ar fi frustrarea sau altul:))))))))). tu vrei sa-i mearga bine si-i dai sfaturi efectiv:)))))))))). 

P.S. doriane fata e foarte frumosa . sincer! plm macar daca ai fost o laba inca iti poti face! si ai salvat si cei 10 k! 

P.S. sper ca nu te superi:)))))). e clar ca nu ai de ce:)))))))))))

Inca odata repet, tu ai inceput azi, eu te-am lasat in pace, nu doream sa fii a mea, fii a celorlati care ti-au propus, da fii DISCRETA, ca nu te mai ia nimeni.O curva trebuie sa fie DISCRETA nu tata, Ti-am mai spus nu am mai vrut sa merg la tine, nu ca nu o sa ma mai primesti, si inca o data , tu nici curva nu poti fi.Acum chiar plingi ca nu te-a dus Briana sa vezi si tu orasul de pe malul Begai?Te plimbi pe linga lac si te uiti la aia de pe terasa. PLM proasta esti!!!!

Link spre comentariu

Inca odata repet, tu ai inceput azi, eu te-am lasat in pace, nu doream sa fii a mea, fii a celorlati care ti-au propus, da fii DISCRETA, ca nu te mai ia nimeni.O curva trebuie sa fie DISCRETA nu tata, Ti-am mai spus nu am mai vrut sa merg la tine, nu ca nu o sa ma mai primesti, si inca o data , tu nici curva nu poti fi.Acum chiar plingi ca nu te-a dus Briana sa vezi si tu orasul de pe malul Begai?Te plimbi pe linga lac si te uiti la aia de pe terasa. PLM proasta esti!!!!

 

Bai cacat cu ochi, e nevoie sa repet de fiecare data ca oricand sunt dispus sa ne vedem sa facem o poza sa o postam aici?

Si uite asa demonstram cine are dreptate.

Eu cand spun ca bateti campii si ca tot incercati sa futeti pe oricine ii ia apararea fetei.

Tu cand spui ca eu sunt Georgiana.

Daca tot esti smecherul pulii si nu ai curaj doar de femei sa te iei, ce zici, ne intalnim sa facem o poza?

Sau versi laturi in continuare aici in disperarea asta a ta ca ai fost refuzat, banat pe viata  :laugh2  la femeia de care te-ai indragostit?

Auzi la el, oferea el 10000 lei sa se lasa fata de meserie  :laugh2

Atat ai strans saracule?!

Cu atat vrei tu sa cumperi femei frumoase?  :laugh2

Nu ti-e rusine sclavule?

Tu nu ai simtul penibilului!

Absolut deloc!

Esti un retardat frustrat, un muist de ala de vedem prin filme ca hatuiesc femei sau copile.

Un sociopat imputit! 

Atat esti mai cacatule!

Ca de aia poti haitui in halul asta un om care nu ti-a facut nimic.

O dovada n-ai pus aici despre ce ti-a facut tie sau altuia fata asta, inafara de faptul ca ati recunoscut ca sunteti disperati dupa ea.

Mars!

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Bai cacat cu ochi, e nevoie sa repet de fiecare data ca oricand sunt dispus sa ne vedem sa facem o poza sa o postam aici?

Si uite asa demonstram cine are dreptate.

Eu cand spun ca bateti campii si ca tot incercati sa futeti pe oricine ii ia apararea fetei.

Tu cand spui ca eu sunt Georgiana.

Daca tot esti smecherul pulii si nu ai curaj doar de femei sa te iei, ce zici, ne intalnim sa facem o poza?

Sau versi laturi in continuare aici in disperarea asta a ta ca ai fost refuzat, banat pe viata  :laugh2  la femeia de care te-ai indragostit?

Auzi la el, oferea el 10000 lei sa se lasa fata de meserie  :laugh2

Atat ai strans saracule?!

Cu atat vrei tu sa cumperi femei frumoase?  :laugh2

Nu ti-e rusine sclavule?

Tu nu ai simtul penibilului!

Absolut deloc!

Esti un retardat frustrat, un muist de ala de vedem prin filme ca hatuiesc femei sau copile.

Un sociopat imputit! 

Atat esti mai cacatule!

Ca de aia poti haitui in halul asta un om care nu ti-a facut nimic.

O dovada n-ai pus aici despre ce ti-a facut tie sau altuia fata asta, inafara de faptul ca ati recunoscut ca sunteti disperati dupa ea.

Mars!

Vezi ca si cind eral Gheorghe te dadeai cocos. sugi pula de nesimtita, da acum fara mat. O crva besinoasa, oare ai ce sa maninci? sau tot piine unsa cu cutitu bagi. Dupa tine disperati, tu NIMENI,JET

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ba doriane eu ma duc la TIFF. 18 cica. Te las aici sa-i spui georgianei cum se face curvasareala asta. :). dar te rog io zi-ne cu pluralul ala. la cine te referi? stii tu : STIM ala. nu ne zici si nou cine e : STIM? tu si....cine? inesuka? luptatoru' MMA:). si daca tot pornesti seria dezvaluirilor zi-ne si despre santaju ala:)). si despre "faptele" alea grave. Sa nu pari patetic si penibil. io de aia zic. No hai sa ai spor! :) . vad un film doua si revin! Arivederci!:))).

Link spre comentariu

:) ba doriane sincer se vede ca e groasa. eu iti zic numa ca vineri am futut din nou fata! :). dar no nu cred ca te afecteaza ca se vede ca nu mai vrei sa mergi la ea:). sincer iti zic ca nu plangea. cred ca si ea se emotioneaza cand vede ca efectiv din grija pentru ea spui tot ce spui. nu din alt motiv:))))))))). cum ar fi frustrarea sau altul:))))))))). tu vrei sa-i mearga bine si-i dai sfaturi efectiv:)))))))))). 

P.S. doriane fata e foarte frumosa . sincer! plm macar daca ai fost o laba inca iti poti face! si ai salvat si cei 10 k! 

P.S. sper ca nu te superi:)))))). e clar ca nu ai de ce:)))))))))))

 

HAHAHAHAHAHA mor de ras

Maximus, sociopati de astia isi fac laba prin cur.

Asta nu stiu si nu gasesc placere decat atunci cand hartuiesc victimele.

Astia trebuiesc inchisi la balamuc, nu lasati liberi, ca nu se stie de femeia sau fata cui se mai indragostesc si uite-i cum fac.

Sclav imputit!

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

ba doriane eu ma duc la TIFF. 18 cica. Te las aici sa-i spui georgianei cum se face curvasareala asta. :). dar te rog io zi-ne cu pluralul ala. la cine te referi? stii tu : STIM ala. nu ne zici si nou cine e : STIM? tu si....cine? inesuka? luptatoru' MMA:). si daca tot pornesti seria dezvaluirilor zi-ne si despre santaju ala:)). si despre "faptele" alea grave. Sa nu pari patetic si penibil. io de aia zic. No hai sa ai spor! :) . vad un film doua si revin! Arivederci! :))).

Super Maximus, poate am gresit din graba, iti urez distractie faina, si las-o tu asa cum e, nu cred ca e cazul sa ii iei aparare. Noi sa ne vedem de curva nu sa ne razboim intre noi. Ce zici? e mai ok asa?

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

HAHAHAHAHAHA mor de ras

Maximus, sociopati de astia isi fac laba prin cur.

Asta nu stiu si nu gasesc placere decat atunci cand hartuiesc victimele.

Astia trebuiesc inchisi la balamuc, nu lasati liberi, ca nu se stie de femeia sau fata cui se mai indragostesc si uite-i cum fac.

Sclav imputit!

o victima asta esti, ai gasit cuvintul perfect, victima propriei prostii.JET , si tu esti copila nimanui, sau nu stiai asta. Cred ca de asta esti cea mai frustrata

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Super Maximus, poate am gresit din graba, iti urez distractie faina, si las-o tu asa cum e, nu cred ca e cazul sa ii iei aparare. Noi sa ne vedem de curva nu sa ne razboim intre noi. Ce zici? e mai ok asa?

Curve, scuza greseala

Link spre comentariu

Vezi ca si cind eral Gheorghe te dadeai cocos. sugi pula de nesimtita, da acum fara mat. O crva besinoasa, oare ai ce sa maninci? sau tot piine unsa cu cutitu bagi. Dupa tine disperati, tu NIMENI,JET

 

Deci te tragi pe cur si eviti.

La fel cum eviti si cu dovezile.

Oare cum era altfel de asteptat?

Nu te simti un cacat cu ochi, cand altii te folosesc?  :laugh2 

Vorba lui maximus, cum te scapi tu cu "stim", dar ai ramas singurul care grohaie pe aici.

Care stiti?

CARE DOVEZI?

Inafara de faptul ca ai recunoscut ca esti indragostit de ea, ca ai spus tu singurel pe aici ca e frumoasa fata, ca I-ai oferit 10 mii lei sa fie iubirea vietii tale ( mor de ras ) care dovezi mai pui pe aici?

Dar zi-ne si noua, de ce mortii ma-tii voiai tu asa deodata sa O AJUTI?!?

Pe cine ai mai incercat tu pe aici SA AJUTI cu 10 mii lei?!

Hai, fii sincer, fii vertical, ca doar de aia iti permiti sa versi laturile pe care vrei sa le credem ca adevar.

Sau continui sa ramai penibil?  :laugh2

Link spre comentariu

Super Maximus, poate am gresit din graba, iti urez distractie faina, si las-o tu asa cum e, nu cred ca e cazul sa ii iei aparare. Noi sa ne vedem de curva nu sa ne razboim intre noi. Ce zici? e mai ok asa?

 

HAHAHAHA, ori esti tampit ori esti prost ORI AMANDOUA

Cum te dai tu de gol.

De care currva mai lindic flasc?!

Hai zi, sau o sugi ca ai gresit IAR?

Asa disperat esti, ca scrii in graba si gresesti?  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...