Sari la conținut

yasmine 0721087611


Postări Recomandate

Bună , numele meu este Yasmine, noua in orasul tau. Te astept la mine dornica de a oferi clipe de neuitat domnilor generosi.Curata discreta dulce si fara graba vino la mine in locatie unde igiena si confortul sunt prioritatile mele,vino sa experimentam clipe fierbinti am dreptut de a-mi selecta clienti..... :*

 

☎️ 0721087611

 

https://nimfomane.com/forum/topic/125569-new-new/

post-278813-0-92054400-1544669952_thumb.jpg

post-278813-0-67533200-1544669958_thumb.jpg

Link spre comentariu

Salutare!

Văzând pozele domnișoarei astăzi in rubrica de anunțuri am zis sa-i dau un tel și sa văd ce iese. Am sunat și mi-a răspuns o voce cu un accent plăcut și care sa încurcat un pic in momentul când încerca sa-mi prezinte serviciile, iar lucrul acesta mi-a plăcut la ea! Întrebând de ora la care este disponibilă si de adresa am pus-o iarăși in dificultate și m-a intrebat dacă putem comunica mai bn prin msj!

Mi-a comunicat ora și locația prin msj și m-am hotărât sa merg pana acolo sa văd despre ce este vorba, adresa actuala find B-dul Dimitrie Cantemir, dar am înțeles de la ea ca o sa-și caute alta locație!

Ajuns la destinație mi-a deschis usa o fata frumușică, urcată pe niște tocuri de 15, cu un corp super!

Nu este genul slim, dnpmdv este exact cum trebuie, sa ai pe ce sa pui mâna, cu un fund foarte frumos și niște sâni excepționali!

Nu o sa intru in detali despre acțiune, doar o sa va spun ca nu face fin orală și nici faciala și din păcate nu face nici sex anal, cu toate ca are un fund care cere asta!

Că-și note:

Fata-9! Mie îmi place cum arată la corp

foarte mult! Pozele sunt reale!

Gfe-8! Se implica încearcă sa se facă plăcută, fk timid, dar nu refuza!

Oral NP-8! bunicel dar nu face Deep!

NP-8! Geme frumos, îți da senzația ca-i place!

Igiena-10! Nimic suspect!

Prețul 250 RON pt 1 ora!

 

A spus ca o sa mai stea in București o săptămâna, eu o sa mai revin!

Poate fi trecută la testate!

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator xyzzyx
Reputație: 0

Terminati cu aberatiile cu calcaie si unghii....

Am fost astazi putin mai devreme si nu pot sa spun decat vaide pula mea in ce hal arata !!!!???!!!

 

Este top fratilor sanii bestiali, piele fina, atitudine super, este gen Antonia de la Vogue doar ca tarif mai accesibil aici la 30.

 

Este superba in pula msa, nici nu imi venea sa ii las recenzie ca nu o voi mai prinde la telefon, dar m-a rugat ea.

 

Vedeti si ultimele poze de aici https://nimfomane.com/forum/topic/125569-new-new/

 

Locatie 7 becuri inchise, la ce corp are, cu mai multa lumina era belea, mai are o colega.

Gfe 10

Aspect fata 9+ ruj rosu, ochi facuti, tanara si perversa aspect corp 10, nu este slim, dar este fix ce imi place mie piele fina si parfumata, ai pe ce pune mana

Oral 9+ deep cu priviri in ochi, batut peste limba

Normal 10 a fost prea scurt datorita ei, dar este ceva top, defapt la top nu prea sunt ca ea

 

De revenit clar. Sper sa o mai prind

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu pe la pranz. Cel mai fericit am fost azi.

Mi-au placut pozele, mi-a placut cum vorbeste la telefon, asa ca am facut programare peste 2 ore, am confirmat cu o ora inainte, am intarziat vreo 15 minute si intr-un final am ajuns la usa domnisoarei. Aveam un sentiment ca va fi ceva wow. Se deschide usa siiiii.... o vad... deja eram sigur ca va fi bine. 

Mergem in camera, decartez pentru o ora, imi fac un dus si incepem treaba. M-am jucat putin cu sanii ei apoi a inceput oralul. Am trecut in 69, schimbat 2-3 pozitii de normal si am terminat. Deja trecuse vreo jumatate de ora. M-am sters cu servetele umede apoi am stat vreo 15 minute de vorba. Desi ii spusesem ca  nu pot sa duc inca o finalizare m-a intrebat daca incercam. Am refuzat, am mai stat putin la povesti si am plecat.

 

Note:

Locatie: 9 - scad un punct datorita perdelei dintre hol si camera.

Aspect: 10 - frumoasa la fata, niste sani mari, plini, frumosi, carne tare, fund frumos, pasarica epilata, cum ar spune cineva, e tzipla.

Oral: 8 - cu siguranta se va imbunatati

Normal: 10 - se implica si este mereu pezenta

GFE: 9 - nu e FK ci mai degrama niste sarutari cu buzele

Igiena: 10

Halatul: 150 lei finalizarea sau 250 ora

 

Recomand, revin, fac abonament.

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

astia care scriu ca au stat 15 min de vorba, sunt pesti. cum sa stai 15 min de vorba cu o curva? mai bine deschizi Siri

Si ce ai vrea ma sa fac? Dupa ce termin de futut sa sar direct in ghete? Vezi ca ai like de la un peste wannabe.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9 (Unirii)
Aspect: 9.5 (domnisoara frumusica foc undeva la 1.65cm, zambet frumos cald, ochi caprui, par lung, sani mari frumosi cu areola mare, fund rotund, corp armonios, carne tare)
Oral: 8.5 (neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, umed, mai multe viteze, incearca deep)
Normal: 9 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: 9 (saruta pe corp, saruta discret cu buzele, fara FK)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 250 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura prin whatsapp cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada. Locatia este usor de gasit, pe Unirii, detaliile fiind furnizate ulterior.
In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica foc undeva la 1.65cm, zambet frumos cald, ochi caprui, par lung, sani mari frumosi cu areola mare, fund rotund, corp armonios, carne tare. Yasmine m-a asteptat intr-o tinuta super neagra, pe tocuri, atragatoare, voce placuta si am vorbit inainte de toate pentru a ne cunoaste. Am lasat banutii la inceput si m-am igienizat. In costumul Evei, Yasmine arata foarte bine, nu a trebuit decat sa o privesc putin si eram gata de actiune.
Oralul (neprotejat) a fost bun, lins, atentie la bijuterii, umed, mai multe viteze, incearca deep; incercat si meniul zilei 69, unde am descoperit o pisicuta micuta roz frumoasa. La normal (protejat) am schimbat mai multe pozitii, ii place ce face, se implica, te trage, geme incet. In LOT se misca foarte bine, propune pozitii. Pe durata unei ore am finalizat o singura data.
Ma bucur ca am cunoscut-o pe Yasmine si astept sa o revad cu mare drag.
 
Notite
1)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii
2)Ii place ce face, cu mine a fost pasionala
3)Este foarte atenta la detalii
4)Incearca sa te satisfaca, dar in acelasi timp sa se simta si ea bine
5)Nu m-am simtit deloc grabit, ba din contra

M-am simtit foarte bine cu Yasmine si o recomand, de revenit DA !

  • Like 16
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...