Sari la conținut

yasmine 0721087611


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A revenit, iar ieri am avut marea placere sa o cunosc pe Yasmine.Pozele sunt reale, deci sanii aia bestiali chiar sunt acolo si nu sunt din silicon ci reali 100%.Am fost inspirat sa aleg varianta de o ora, sa o cunosc pe indelete pe fata asta.De cum am zarit-o la intrare m-a lovit o senzatie de deja-vu!Wow,s-a intors Luiza Brunetzika?Yasmine e 80% din ea, cu un plus la marimea sanilor.Trecand peste descrierea locatiei pentru cei de la imobiliare, pot sa va spun ca intro ora am primit din toate, dupa cum urmeaza:zambete,sani mari in gura,dialog,sex oral neprotejat bun,priveliste cu sani mari si grei si corp amfora, sex normal ea pe mine, normal eu pe ea cu trageri inauntru si unghii pe coloana, apoi explozie in prezervativ, pauza dus,dialog,iar sanii bestiali la control, sex oral neprotejat, senzatii tari fara a doua explozie care rar imi iese intro ora.Am decartat 300 la inceput sa o scutesc de emotii.In concluzie ma bucur ca am cunoscut-o pe Yasmine, sigur revin pentru ca o data seamana cu Luiza febletea mea retrasa sper momentan si in al doilea rand pentru ca Yasmine e buuuuna rau de tot incat in alte conditii as lua-o acasa.Te sarut Yasmine si astept sa te revad!In concluzie mi-a placut mult si mai vreaaaau!

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A revenit, iar ieri am avut marea placere sa o cunosc pe Yasmine.Pozele sunt reale, deci sanii aia bestiali chiar sunt acolo si nu sunt din silicon ci reali 100%.Am fost inspirat sa aleg varianta de o ora, sa o cunosc pe indelete pe fata asta.De cum am zarit-o la intrare m-a lovit o senzatie de deja-vu!Wow,s-a intors Luiza Brunetzika?Yasmine e 80% din ea, cu un plus la marimea sanilor.Trecand peste descrierea locatiei pentru cei de la imobiliare, pot sa va spun ca intro ora am primit din toate, dupa cum urmeaza:zambete,sani mari in gura,dialog,sex oral neprotejat bun,priveliste cu sani mari si grei si corp amfora, sex normal ea pe mine, normal eu pe ea cu trageri inauntru si unghii pe coloana, apoi explozie in prezervativ, pauza dus,dialog,iar sanii bestiali la control, sex oral neprotejat, senzatii tari fara a doua explozie care rar imi iese intro ora.Am decartat 300 la inceput sa o scutesc de emotii.In concluzie ma bucur ca am cunoscut-o pe Yasmine, sigur revin pentru ca o data seamana cu Luiza febletea mea retrasa sper momentan si in al doilea rand pentru ca Yasmine e buuuuna rau de tot incat in alte conditii as lua-o acasa.Te sarut Yasmine si astept sa te revad!In concluzie mi-a placut mult si mai vreaaaau!

A facut 300 lei ora sau ai vrut tu sa dai atat?

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

sanii nemaivazuti, cine e amator de boobs sa mearga, naturali, mari, destul de fermi pentru cat de mari sunt.

in rest totul mediu, fata amabila, dar e ceva ce nu m-a dat pe spate, chestie de gust, fata si-a facut treaba, nu regret banii, desi cred ca preturile anterioare erau cele corecte.

 

acord un 8 ca medie aspect si servicii

sanii sunt de 10

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

A revenit, iar ieri am avut marea placere sa o cunosc pe Yasmine.Pozele sunt reale, deci sanii aia bestiali chiar sunt acolo si nu sunt din silicon ci reali 100%.Am fost inspirat sa aleg varianta de o ora, sa o cunosc pe indelete pe fata asta.De cum am zarit-o la intrare m-a lovit o senzatie de deja-vu!Wow,s-a intors Luiza Brunetzika?Yasmine e 80% din ea, cu un plus la marimea sanilor.Trecand peste descrierea locatiei pentru cei de la imobiliare, pot sa va spun ca intro ora am primit din toate, dupa cum urmeaza:zambete,sani mari in gura,dialog,sex oral neprotejat bun,priveliste cu sani mari si grei si corp amfora, sex normal ea pe mine, normal eu pe ea cu trageri inauntru si unghii pe coloana, apoi explozie in prezervativ, pauza dus,dialog,iar sanii bestiali la control, sex oral neprotejat, senzatii tari fara a doua explozie care rar imi iese intro ora.Am decartat 300 la inceput sa o scutesc de emotii.In concluzie ma bucur ca am cunoscut-o pe Yasmine, sigur revin pentru ca o data seamana cu Luiza febletea mea retrasa sper momentan si in al doilea rand pentru ca Yasmine e buuuuna rau de tot incat in alte conditii as lua-o acasa.Te sarut Yasmine si astept sa te revad!In concluzie mi-a placut mult si mai vreaaaau!

Hoho Luiza,imi amintesc si acum cu placere si dorinta...pe Pitar Mos ... ce oral,ce finalizare,ce senzatii,cum arata...Bomba cu ceas !!!

Poate revine !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...