Sari la conținut

yasmine 0721087611


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Bună, am revenit. Sunt disponibilă pana la ora 21:00! Vă pup! Și apropo de vârstă, am 23 ani!😘😘😘

Daca mai spuneai si ceva de servicii,preturi,zona,si 2-3-7-9 poze ,chiar era o postare perfecta.

Zi frumoasa si spor la treaba.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tovarăși! Am vizitat-o pe Yasmine de vreo 4 ori până acum. Experiența mea cu domnișoara a fost foarte bună, de fiecare dată. prima recenzie pe care am făcut-o am postat-o din greșeală la secțiunea Anunțuri.

Pe scurt acum, fata arată foarte bine, sâni de senzație , fundu mișto talie îngustă, fata e îngrijită, manichiură, pedichiură, a rămas pe tocuri tot timpu, se mișcă bine. Am schimbat vreo 3 poziții, a dat bine din fund când a stat deasupra, imaginea cu sânii este foarte excitantă. Am făcut duș înainte și eram oricum spălat de acasă, deci oralul a putut fi neprotejat. Fata e tânără și se simte asta pe durata acțiunii, atât că tonus cât și ca implicare, nu dă semne de plictiseală sau oboseală. Eu voi reveni la Yasmine când voi mai avea fereastră liberă. 200 lei - 1 finalizare. Având în vedere prețurile pe piață, raportul calitate/preț, cred că e corect tariful.

Sănătate tuturor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Salutare tovarăși! Am vizitat-o pe Yasmine de vreo 4 ori până acum. Experiența mea cu domnișoara a fost foarte bună, de fiecare dată. prima recenzie pe care am făcut-o am postat-o din greșeală la secțiunea Anunțuri.

Pe scurt acum, fata arată foarte bine, sâni de senzație , fundu mișto talie îngustă, fata e îngrijită, manichiură, pedichiură, a rămas pe tocuri tot timpu, se mișcă bine. Am schimbat vreo 3 poziții, a dat bine din fund când a stat deasupra, imaginea cu sânii este foarte excitantă. Am făcut duș înainte și eram oricum spălat de acasă, deci oralul a putut fi neprotejat. Fata e tânără și se simte asta pe durata acțiunii, atât că tonus cât și ca implicare, nu dă semne de plictiseală sau oboseală. Eu voi reveni la Yasmine când voi mai avea fereastră liberă. 200 lei - 1 finalizare. Având în vedere prețurile pe piață, raportul calitate/preț, cred că e corect tariful.

Sănătate tuturor![/quote

 

 

Mulțumesc frumos! Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dangerik
Reputație: 0

Salut, am fost in urma cu doua zile la domnisioara, a fost prima experienta cu ea si va garanatez ca se va repeta, fata este foarte atragatoare, frumusica foc la aspect,iar sanii sunt ceva divin. Locatie se afla in zona Rond Alba Iulia,un apartament curat cu o baie maricica si prosoape curate,am decartat 300 de lei insumand 2 finalizari.

 

Aspect :9.5

 

Gfe : 9.5

 

Normal : 10

 

Anal : nu am intrebat

 

Locatie : curata, nimic de reprosat

 

Nu prea fac eu recenzii dar fata asta chiar merita. Duceti-va pana nu se scumpeste si nu va mai permiteti😂😂😂.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, am fost in urma cu doua zile la domnisioara, a fost prima experienta cu ea si va garanatez ca se va repeta, fata este foarte atragatoare, frumusica foc la aspect,iar sanii sunt ceva divin. Locatie se afla in zona Rond Alba Iulia,un apartament curat cu o baie maricica si prosoape curate,am decartat 300 de lei insumand 2 finalizari.

 

Aspect :9.5

 

Gfe : 9.5

 

Normal : 10

 

Anal : nu am intrebat

 

Locatie : curata, nimic de reprosat

 

Nu prea fac eu recenzii dar fata asta chiar merita. Duceti-va pana nu se scumpeste si nu va mai permiteti.

 

 

Mulțumesc pentru vizită! Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Am fost la Yasmine si bine am facut. Mi-a placut de cum am intrat pe usa, m-a starnit imedia feromonii ei poate, sau poate tatele superbe, buzele carnoase si pielea fina.  Este o prezenta calma si placuta si se descurca bine si in pat. Locatia la unirii cu pilat  (nu in rond cu zicea cineva in mod eronat mai sus), liniste si spatiu desi mai era cineva. Parerea mea e ca merita vizitata si nu doar o data. Stie ce face, are ceva experienta si e atragatoare. Fara GFE pt ca nu a fost fk.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost la Yasmine si bine am facut. Mi-a placut de cum am intrat pe usa, m-a starnit imedia feromonii ei poate, sau poate tatele superbe, buzele carnoase si pielea fina.  Este o prezenta calma si placuta si se descurca bine si in pat. Locatia la unirii cu pilat  (nu in rond cu zicea cineva in mod eronat mai sus), liniste si spatiu desi mai era cineva. Parerea mea e ca merita vizitata si nu doar o data. Stie ce face, are ceva experienta si e atragatoare. Fara GFE pt ca nu a fost fk.

 

 

 

Îți mulțumesc frumos, te mai aștept. Pup:*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Frumoasa fata dar poate sa o compare cineva cu Antonia de la Vogue? as vrea sa stiu daca merita pretul fiind acelasi 300 pe ora. vedeti recenzia mea cu Antonia care mi s-a parut la superlativ.

Deci trebuie să analizăm recenzia ta, în mod corespunzător, să ne transpunem în poziția ta, și după aceea să îți dăm un răspuns dacă merită sau nu. Gata Șefule, se rezolvă , ai prezentarea în Power point , cu asemănări și deosebiri , pro și contra, pe mail , până la sfârșitul zilei

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Frumoasa fata dar poate sa o compare cineva cu Antonia de la Vogue? as vrea sa stiu daca merita pretul fiind acelasi 300 pe ora. vedeti recenzia mea cu Antonia care mi s-a parut la superlativ. 

 

 Sunt 2 femei diferite. Nu cred ca poate sa iti dea tie cineva raspunsul pe care il astepti si asta ti-o spune cineva care le-a cunoscut pe amandoua.

 Poate cu una ai o chimie pe care cu alta nu o sa o ai. Sunt prea multe variabile.  Pentru mine, ambele fete merita sa fie vizitate si  cunoscute pentru ca sunt frumoase si m-am simtit bine cu ele.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...