Sari la conținut

yasmine 0721087611


Postări Recomandate

  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

E buna, rău, dar la ce tarife are... Ma reorganizez de fiecare data cad o vad.

La 200/300 exista variante cu Ap inclus și tot asa drăguțe.

Asa ca să nu se supere pe unii dintre noi.

 

Care ar fi variantele? Intreb pentru ca m-ar interesa si pe mine.

Link spre comentariu

Buna, intr.adevar ff buna, frumoasa la fata, bot roșu, așa tate și carne mai rar, ff îngrijită, manichiura, pedichiura impecabile, pisica rasă la pasă frumoasă că mă-sa (e o vorba), gfe minimal, sărut in vf buzelor, oral bunicel, normal la fel, as nota cu 7.5 serviciile, având în vedere că fuți așa bunaciune. Prețul puțin cam piperat 200 o finalizare, mai revin la anu in mai cu mare plăcere.

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna, intr.adevar ff buna, frumoasa la fata, bot roșu, așa tate și carne mai rar, ff îngrijită, manichiura, pedichiura impecabile, pisica rasă la pasă frumoasă că mă-sa (e o vorba), gfe minimal, sărut in vf buzelor, oral bunicel, normal la fel, as nota cu 7.5 serviciile, având în vedere că fuți așa bunaciune. Prețul puțin cam piperat 200 o finalizare, mai revin la anu in mai cu mare plăcere.

te intreb pe tine ca stiu ca zici adevarat

la sericii ce se poate si ce nu se poate pana la urma?

PSE/GFE?

CIM/COF/COB?

ON/OP?

ai dat 7,5 pt ca e foarte bunaciune la servicii. Sa inteleg ca in mod normal un 6 era suficient, daca nu era atat de buna?

 

parerile vad ca sunt impartite, vad si multi entuziasmati de tot felul pe toate topicele si ma intereseaza parerea unuia care fute mult, demult, si care nu lesina in fata unei pizde doar ca e pe tocuri si are tzatzele mari, ci poate avea o parere corecta

 

multzam barosane!

Link spre comentariu

te intreb pe tine ca stiu ca zici adevarat

la sericii ce se poate si ce nu se poate pana la urma?

PSE/GFE?

CIM/COF/COB?

ON/OP?

ai dat 7,5 pt ca e foarte bunaciune la servicii. Sa inteleg ca in mod normal un 6 era suficient, daca nu era atat de buna?

 

parerile vad ca sunt impartite, vad si multi entuziasmati de tot felul pe toate topicele si ma intereseaza parerea unuia care fute mult, demult, si care nu lesina in fata unei pizde doar ca e pe tocuri si are tzatzele mari, ci poate avea o parere corecta

 

multzam barosane!

Acum vrei sa mai scriu o data recenzia că sa mă repet?

Eu am scris ce.am avut de scris, nr e in titlu, serviciile in semnătura ei.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

intentia mea nu era sa va deranjez altetza

iar intrebarile adresate nu au raspunsuri care se regasesc in recenzia ta, deci nu ai avea ce sa repeti

 

poti sa spui simplu si sec, n-am chef sa iti spun/raspund, etc

si e ok, pana la urma nu te obliga nimeni sa ma bagi pe mine in seama

 

sa fii sanatos!

Link spre comentariu

intentia mea nu era sa va deranjez altetza

iar intrebarile adresate nu au raspunsuri care se regasesc in recenzia ta, deci nu ai avea ce sa repeti

 

poti sa spui simplu si sec, n-am chef sa iti spun/raspund, etc

si e ok, pana la urma nu te obliga nimeni sa ma bagi pe mine in seama

 

sa fii sanatos!

Pai cred ca e destul de simplu daca citesti ce a scris Sangre si Gigel-Petrescu, iti cam dai seama cum sta treaba

 

E frumoasa si cam atat.

Servicii cam slabute

Eu cam asa am inteles

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cocsat
Reputație: 0

te intreb pe tine ca stiu ca zici adevarat

la sericii ce se poate si ce nu se poate pana la urma?

PSE/GFE?

CIM/COF/COB?

ON/OP?

ai dat 7,5 pt ca e foarte bunaciune la servicii. Sa inteleg ca in mod normal un 6 era suficient, daca nu era atat de buna?

 

 

parerile vad ca sunt impartite, vad si multi entuziasmati de tot felul pe toate topicele si ma intereseaza parerea unuia care fute mult, demult, si care nu lesina in fata unei pizde doar ca e pe tocuri si are tzatzele mari, ci poate avea o parere corecta

 

multzam barosane!

Ba da du-te ba și bagă-ți pula in ea !

Poate cu tine se fute eroic ca ii placi :)) poate îți ia banii si îți face o laba nu ai de unde sa știi:)

Apoi sa scrii tu o recenzie prin care sa ne bagi in boala unde sa detaliezi cele întâmplate

Fii erou!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Striptease

Masaj de relaxare

Masturbare

Oral (protejat/neprotejat)

Finalizare:corporală sau normală

Deepthroat

Sex normal ( protejat)

69

Accept cupluri

Pret: 300 Ron 1/h, 200 Ron /30 min

Zona:Nerva Traian

 

Disponibila, pupici! Accept si finalizare orală extra(100lei) :*

Link spre comentariu

Ba da du-te ba și bagă-ți pula in ea !

Poate cu tine se fute eroic ca ii placi :)) poate îți ia banii si îți face o laba nu ai de unde sa știi:)

Apoi sa scrii tu o recenzie prin care sa ne bagi in boala unde sa detaliezi cele întâmplate

Fii erou!

ai vazut tu vreun erou care a sfarsit bine?

vezi, de aia nu imi place sa fiu erou

si de futut am futut-o acum ceva timp, dar uneori nu scriu ca nu are rost, ori pentru ca sunt satul sa imi bage unu si altu pula pe gat pe aici ca scriu recenzii sincere, asa cum le simt eu

pe sangre l-am intrebat serios, ca stiu ca el da recenzii pe bune de obicei, nu prea infloreste aiurea (decat in rare cazuri, le stie si el), si eram curios daca sunt eu nebun sau frumusetea jocului se opreste la forma fizica si cam aia e...

 

vezi tu sunt multi oameni care sunt usor de impresionat, eu nefiind unul dintre ei, rar mi se intampla sa dau recenzii de 10 cu trandafiri si limbi pe lindic, si daca le zic pe bune dupa aia se trezeste cate unu ca de ce sunt om rau si alte alea...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ai vazut tu vreun erou care a sfarsit bine?

vezi, de aia nu imi place sa fiu erou

si de futut am futut-o acum ceva timp, dar uneori nu scriu ca nu are rost, ori pentru ca sunt satul sa imi bage unu si altu pula pe gat pe aici ca scriu recenzii sincere, asa cum le simt eu

pe sangre l-am intrebat serios, ca stiu ca el da recenzii pe bune de obicei, nu prea infloreste aiurea (decat in rare cazuri, le stie si el), si eram curios daca sunt eu nebun sau frumusetea jocului se opreste la forma fizica si cam aia e...

 

vezi tu sunt multi oameni care sunt usor de impresionat, eu nefiind unul dintre ei, rar mi se intampla sa dau recenzii de 10 cu trandafiri si limbi pe lindic, si daca le zic pe bune dupa aia se trezeste cate unu ca de ce sunt om rau si alte alea...

Just si la obiect !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...