Sari la conținut

0759414718 Sandra 38 ani Buna băieti!


Vizitator sandra m

Postări Recomandate

Vizitator lord_diamant
Reputație: 0

Mulțam mivanu, da trebe lămurit și discuția să mai lunje câteodată, oi băga încă o recenzie acii din ambiție da mai încolo umpticuț. Just12 Intreabo pă ciuha Ana cum să folose aplicația truecaler numa că nu te poți lua 100% după astfel de aplicații că mai dau erori, și poți confunda hamfău cu prefectura. A mere un om la tine și lii confunda cu mine. Ana o pățit și o mai sunat cu număr ascuns să audă o voce 2-3 secunde la diferite numere de telefon :))). Și amu are dubii da nu știe că atunci cînd eram la ie prime în acel timp mesaje de pă useru aiesta acii pă forum. Unițî-vă voi curvele între voi că poate poate împreună faceți ceva și încercați marea cu dejitu. Avelo bahtalo

Link spre comentariu
Vizitator lord_diamant
Reputație: 0

Mivanul de fapt nu mai zîc mulțam, îmi retrag cuvintele de mulțămnire. Poate vroiei să zîci numa de mine că îs fain, just12 nu i fain deloc. Dacă zîceai numa de mine îți mulțămnem. Avelo bahtalo

Link spre comentariu
Vizitator sandra m
Reputație: 0

Buna ziua.Dragilor are rost sa va ciondaniti aici ?

Lord ai fost la mine si mustaciosul si just

Indiferent de nație si etnie... toti suntem diferiti.

Fiecare in felul lui....

Roman sau țigan sau ungur sau orice alta naționalitate .... Nu sunt rasistă...insa imi place sa am clienți curați.

De ce folosesc Listerine ?

Este pentru ca nu pot face oral neprotejat inainte de al folosi.

Este modul meu de a lucra.

Clienții care vin la mine stiu ca fac asta de fiecare dată.

Dacă vă deranjează... imi cer scuze dar nu pot altfel.

Referitor la cei de etnie romă.... Nu ma deranjează ca vin la mine atata timp cat au o igienă corespunzatoare.

(De multe ori am intalnit țigani mai curați ca un roman .5 degete de la o mână nu se aseamănă intre ele)

Toti gandim diferit si avem concepții total diferite.

Este o recenzie mai sus ... persoana respectiva nu a fost la mine.... a scris anumite lucruri acolo.

Nu dau nume ... Nu are rost.

Cine vrea sa ma vada ma sună .

Cine nu vrea sa nu ma deranjeze .

Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu ceea ce am scris mai sus.

Nu imi place sa ma implic in asemenea discutii si nici sa ma bag in seama.

Multumesc celor ce au scris o recenzie referitor la serviciile mele.

O zi frumoasa tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator lord_diamant
Reputație: 0

Sandra dragă trebe să te învăț reguli de bună conduită și bune maniere, fără supărare, cînd mă strîji sau mii te adresezi o faci cu my lord, lord simplu nu e bine pt că am puțîntel sînje albastru. Dacă țo băgat careva o recenzie falsă ești obligată să spui cine e userul ca să primească bile negre și ban într-un final ! Care user e ? Da în loc de oiaga cu ses Listerin nu poți folosi aghiazmă ? Dacă nu atunci nui nici un bai. Gîndim diferit și avem concepții diferite da oricum ar hii adevărul e numa unu indiferent de ce gândesc unii și alțî, 2 ciuhe ori 2 capre nu pot be bere la sticlă cînd pot be numa la țap. Țîganii nu mai îs sclavii gajeilor, o trecut acele vremuri, deiei Dumnezo sănătate la Cyienteș că nio mărit ajutoarele sociale. Ești de treabă și îmi place că ai punctat bine că noi țîganii sîntem mai curați decât romînii. Avelo bahtalo

 

Link spre comentariu
Vizitator lord_diamant
Reputație: 0

Am o socoteală neîncheiată pacilea. just12 în ce dată zîceai că zii în oraș ca să îmi pui beteșiguri în oiaga lu sandra ? În oiaga ceie cu ses care mă spală sandra pă hamfău și pișcă de numa mă refer. Nu de alta da să știu când so cot ca să bag recenzia. Îmi zîci data și atunci o cot și bag recenzia ca săti demonstrezi cât ești de mnicuț și tu și ie. Spori

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...