Sari la conținut

Buna sunt o fata noua venita din cluj


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20181115/1405/77d624ee9f1713539499692969540509.jpg 

Daca voua vi se pare fizionomie de 20 de ani, poate ca este timpul sa-mi curat eu monitorul... totusi, avem si poza asta: 

https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20181115/1405/767f8a2f81ae0fd714a92c51d9d9a114.jpg 

Text: 
 

Descriere Matrimoniale

Ana 20 de ani, poze reale si recente pot demonstra cu tatuajele te astept in locatia mea curata si discreta pentru un masaj de relaxare de neuitat. Te asigur ca vei revenii cu drag la mine. Igiena si discretie maxima Programari cu 30 de minute inainte

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Mai saracie ce esti faci aici figuri si tu urli de foame pe străzi....sa iti fie rusine de jag penal

Da, mi-e rusine ca am coaie si pula atunci cand asist cum cei asemeni mie intretin prostia unora ca tine, care profita si se mai si impuie pe deasupra - ca aici e adevarata tragedie. 

 

Dați-aș muie in timp ce mori de jeg penal

Prima parte s-ar fi putut rezolva, daca aveai o alta abordare. Cu partea a II-a ar trebui sa te implici si tu putin, desi personal n-am nimic impotriva.  :console 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Imi retrag oferta, si daca este clona Angelinei Jolie la cum a scris si ce a scris nu merita nici scuipat...

ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

 

... poate sa aibe si o pizda sf care face muie si fute in acelasi timp.

Bre'... aici, cu toata imaginatia mea, si oricat de SF ar fi, nu m-am prins cum e cu pizda care face muie☺😊😀ðŸ˜ðŸ˜‚😃😄😅😆😇😈😉
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...