Sari la conținut

0747458311 blonda, tatarasi flora


mihaila

Postări Recomandate


Nou în Iaşi! Blondă ochi albaştri, sâni mari, 175/50kg, fund bombat, ofer sex total şi masaj domnilor generoşi. Sună şi nu vei regreta, pup. tel 0747458311

 

Din lipsa de ocupatie ma pune ala mic si negru sa merg la aratarea asta noua. Sun raspunde o voce frumoasa si imi spune ca face sex total la 80 nr si 150 ora. Oralul se pkate si nep...

Alerg cu gindul sa ii rup curul. Ajung, ma ghideaza spre apartament, o garsoniera cald raupt ca era aragaz deschis, ceva mucegai pe pereti si nu prea aveam aer sa respir. O intreb inca o data de servicii si ma asigura ca am inteles bine. Locatie -4

Tipa blonda vopsita, se vad fire negre la greu, sanii micuti lasati, fata de taranca si voce de taranca. 170 inaltime si cu ceva burta si piele in plus.notat cu -4. Gindesc cu pula si zic ca ramin...

Incepe un oral nep fara nimic spectaculos, nu ai voie sa o atingi, nu suge pula decit intins pe pat si foloseste mina la grea. In timp ce sugea simt ca ii cam pute gura si ma gindeam ca cine stie peste ce dau la cur asa ca prefer sa termin oral si sa fug repede acasa sa ma spal. Oral -4.

Am plecat cu gindul ca eram mult mai cistigat daca faceam o laba...

Nu recomand, nu revin!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...