Sari la conținut

0731093214 Evaevelina


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Vreau sa indrept o gresela..Nu!!!, vreau sa imi cer scuze.pt ce am scris fata de ccfdtig. am scris la un moment de betie crezand ca sunt un mare romancier.

dar alcoolul nu este o scuza.este o circumstanța atenuanta,la final ..m-am simtit nasol. dar am sfarsit sa postez.

Scary Little Green Men

E ok! Nu e nici o problemă...:)

De obicei nu iau la modul cel mai serios ce e scris in virtual tocmai fiindca:

- omul scrie la "cald" sau la "rece";

- omul scrie chiar si la o băută;

- omul nu este totdeauna ceea ce scrie in virtual :)

Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Buna dragule,aveam de gând sa vin ,dar m am răzgândit ,deocamdată nu ma gândesc sa vin prea curând! Zi frumoasa sa ai!

Din care vad a inceput sa ti placa la noi in Timisoara

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara

am o fantezie să umilesc un alt bărbat în prezența unei femei...cât ceri pentru fantezia asta ?

Cred ca prima data trebuia sa ma intrebi dacă sunt de acord cu asta,dacă mi ar placea sa iau parte la un astfel de moment...răspunsul meu fiind Nu! O zi faina sa ai!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Cred ca prima data trebuia sa ma intrebi dacă sunt de acord cu asta,dacă mi ar placea sa iau parte la un astfel de moment...răspunsul meu fiind Nu! O zi faina sa ai!

Raspuns de om zdravan la cap!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara

Buna Eva. O poza cu pasarica se poate??? 😘😘

Buna dragule,găsești pe paginile anterioare dacă o sa cauti! Sau poți sa ma vizitezi dacă vrei sa o vezi😘😊
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Buna dragule,găsești pe paginile anterioare dacă o sa cauti! Sau poți sa ma vizitezi dacă vrei sa o vezi😘😊

:laugh2

Raspunsul corect era:...daca vrei sa o vezi si s-o probezi. :laugh2

Kiss you! :) ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara

Buna din nou Eva✋. Momentan nu sunt in tara, dar cand o sa vin promit ca la tine ma opresc. Totusi am cautat acea poza dar nu am gasit. A.i putea sa pu.i una noua😉. Promit ca ma revansez cand o sa ajung la tine😘. Scuze daca deranjez!!

Te aștept,sa o vezi și sa o probezi,după cum zice maestrul mai sus😂☺ï¸â˜ºï¸ðŸ˜˜ seara faina sa ai!
  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,

 

Fiind in vizita prin Timișoara am zis ca tre sa ma relaxez și eu puțin și am căutat in oferta de la top, atras de pozele domnișoarei m-am hotărât sa ii fac o vizita...

Sunat și stabilit întâlnire in 30 de minute, respectata fără probleme, m-am încurcat puțin ca am înțeles numărul străzii greșit dar s-a rezolvat rapid ca eram aproape de locația ei.

 

Locatie - 10

Aspect - 9 aici scad un punct ca nu avea make-up ðŸ˜

OP - 9 aici un punct minus ca a fost protejat

NP - 10

 

Fără probleme este de 10 dar trebuia sa taxez oralul, eu fiind adeptul de ON.. ðŸ˜

 

Halat - 400

 

Mulțumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna Eva. O poza cu pasarica se poate??? 😘😘

Buna din nou Eva✋. Momentan nu sunt in tara, dar cand o sa vin promit ca la tine ma opresc. Totusi am cautat acea poza dar nu am gasit. A.i putea sa pu.i una noua😉. Promit ca ma revansez cand o sa ajung la tine😘. Scuze daca deranjez!!

Materialului îl ai 😉.... până ajungi în țară... spor, mai rămâne partea cu savuratul...

Și mai găsești și alte poze în colecția Evei!

post-299165-0-54784000-1602041481_thumb.jpg

post-299165-0-61243900-1602041487_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...