Sari la conținut

0731093214 Evaevelina


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
Acum 6 ore, rock10 a spus:

Eva.sper sa ramai o perioadă iarăși foarte mare in Timișoara ești tot mai Frumoasa te pup și sper sa ne vedem curând 🌹🙈

Buna dragule!rămân ,răman. Multumesc frumos și te aștept in vizita ☺️😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua Evelina! Urmaresc de ceva vreme postarile tale, astazi mi-am facut cont si eu aici. Mi-as dori foarte mult sa iti fac o vizita insa as vrea sa stiu daca accepti persoane de 49 de ani si daca esti in reglua dpdv medical, adica daca ai toate analizele la zi. Va multumesc! o zi buna tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 27.01.2021 la 15:34, malingil a spus:

Buna ziua Evelina! Urmaresc de ceva vreme postarile tale, astazi mi-am facut cont si eu aici. Mi-as dori foarte mult sa iti fac o vizita insa as vrea sa stiu daca accepti persoane de 49 de ani si daca esti in reglua dpdv medical, adica daca ai toate analizele la zi. Va multumesc! o zi buna tuturor!

Eu superbă din toate punctele de vedere și că și igienă e .. ceva de vis 🙏✌️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara , 

 

Am fost si eu in aceasta seara la domnisoara Eva dupa ce am vazut recenziile pozitive . Am sunat in jur de ora 21 , mi-a raspuns cu o voce finuta si amabila . Am intrebat daca e disponibila in seara asta , raspunsul fiind pozitiv am zis ca ajung in 20 min . Mi-a comunicat adresa si am decolat .

Ajuns la locatie imi deschide usa o minunatie de fata , facem cunostina , intram in bucatarie sa fumez si eu o tigare , stam putin la povesti sa ne mai cunoastem putin . I-am oferit cadoul (200 lei) dupa care ne indreptam spre camera unde se intampla actiunea . Dominisoara merge la baie dupa care intru si eu pt o scurta igenizare  . Cand intru in camera ma astepta dezbracata intinsa pe pat ca o zana , o imagine de vis si incepe distractia . Dupa primele ei atingeri domnisorul meu s-a trezit imediat , m-a sarutat pe corp dupa care si-a indreptat atenia la soldatel si eu la piersicuta ei . Are un corp superb si eu fund minunat . Era cat pe ce sa termin la oral dar am rezistat ca un erou :) . In partea doua a actiunii s-a urcat peste mine si dupa cateva minute am finalizat in balonas . 

Am mai ramas la o tigare si la un pahar de apa dupa care m-am pregatit sa plec . M-a luat in brate si ne-am urat reciproc o seara frumoasa . 

Note :

 

Locatie 10: Bloc nou , apartament frumos si curat , baia la fel , pat confortabil 

Aspect fizic:

Fata: 10 frumoasa foc

Corp: 10 frumos proportionata , si un fund minunat

OP : 9 

NP : 9 ( aici mai am eu de lucrat )

Igiena: 10 miros frumos si impecabil de curata

Atitudine: 10 te face sa te simti ca si cu o prietena 

De recomandat : Da

De revenit : Da 

Cadou : 200 lei ( pt 30 min )

PS: Prima recenzie asa ca ma scuzati daca am omis ceva .

 

O seara frumoasa

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
Acum 15 ore, Adrian_93 a spus:

Buna seara , 

 

Am fost si eu in aceasta seara la domnisoara Eva dupa ce am vazut recenziile pozitive . Am sunat in jur de ora 21 , mi-a raspuns cu o voce finuta si amabila . Am intrebat daca e disponibila in seara asta , raspunsul fiind pozitiv am zis ca ajung in 20 min . Mi-a comunicat adresa si am decolat .

Ajuns la locatie imi deschide usa o minunatie de fata , facem cunostina , intram in bucatarie sa fumez si eu o tigare , stam putin la povesti sa ne mai cunoastem putin . I-am oferit cadoul (200 lei) dupa care ne indreptam spre camera unde se intampla actiunea . Dominisoara merge la baie dupa care intru si eu pt o scurta igenizare  . Cand intru in camera ma astepta dezbracata intinsa pe pat ca o zana , o imagine de vis si incepe distractia . Dupa primele ei atingeri domnisorul meu s-a trezit imediat , m-a sarutat pe corp dupa care si-a indreptat atenia la soldatel si eu la piersicuta ei . Are un corp superb si eu fund minunat . Era cat pe ce sa termin la oral dar am rezistat ca un erou :) . In partea doua a actiunii s-a urcat peste mine si dupa cateva minute am finalizat in balonas . 

Am mai ramas la o tigare si la un pahar de apa dupa care m-am pregatit sa plec . M-a luat in brate si ne-am urat reciproc o seara frumoasa . 

Note :

 

Locatie 10: Bloc nou , apartament frumos si curat , baia la fel , pat confortabil 

Aspect fizic:

Fata: 10 frumoasa foc

Corp: 10 frumos proportionata , si un fund minunat

OP : 9 

NP : 9 ( aici mai am eu de lucrat )

Igiena: 10 miros frumos si impecabil de curata

Atitudine: 10 te face sa te simti ca si cu o prietena 

De recomandat : Da

De revenit : Da 

Cadou : 200 lei ( pt 30 min )

PS: Prima recenzie asa ca ma scuzati daca am omis ceva .

 

O seara frumoasa

Îți multumesc pentru vizita și pentru frumoasele cuvinte! Pe data viitoare!🙏🏻🤗te pup!

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 1 oră, evaevelina a spus:

Buna dimineața! Sa aveți o zi cât mai linistita ! Pupici😘

 

C9CAF18F-A271-4580-8B37-578162E0004C.jpeg

Io nu am stiut ca acum se face nudism si la lumina artificială dar na...învăț si eu.🤣😂😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, unoarecare67 a spus:

Ceau tuturor, citeam și eu liniștit commenturile si dintr-o dată apare poza asta...puls 200 😂  Superbă! 😍

Multumesc pentru compliment!🙏🏻☺️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara

Domnilor, va doresc o dup’amiaza placuta!
Astazi,disponibilă doar pana la ora 21:00! 

❣️Programul obișnuit este între orele 10:00-23:00 ,programările mai devreme de ora 10:00,se fac cu o zi înainte pupicei😘😘

 

 

14577B5E-7DC8-4178-B07A-8E7273092CC0.jpeg

  • Like 1
  • Trist 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0
10 hours ago, evaevelina said:

Domnilor, va doresc o dup’amiaza placuta!
Astazi,disponibilă doar pana la ora 21:00! 

❣️Programul obișnuit este între orele 10:00-23:00 ,programările mai devreme de ora 10:00,se fac cu o zi înainte pupicei😘😘

 

 

14577B5E-7DC8-4178-B07A-8E7273092CC0.jpeg

Se vede ca iti place sa itarati barbatii cu fundu ala mare si bun ......

Apropo faine sosetele

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...