Sari la conținut

0731093214 Evaevelina


Postări Recomandate

Acum 20 minute, evaevelina a spus:

Va salut,domnilor! O sa mai lipsesc o perioada,deoarece nu am terminat inca treburile ce le am.Cand voi termina voi veni(nu  zic o data fixa,deoarece nu știu încă).Va salut și va transmit îmbrățișări și toate cele bune! Pupici😘😘🤗

Dacă ai nevoie de ajutor eu unu vin sa termini treburile mai repede, că multi te vrem înapoi mai repede  😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 7/15/2021 at 2:43 PM, shoby233 said:

Dacă ai nevoie de ajutor eu unu vin sa termini treburile mai repede, că multi te vrem înapoi mai repede  😘

ti-e dor de un cauciuc supt  ? 😺

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 22 ore, fciuca a spus:

ti-e dor de un cauciuc supt  ? 😺

Pana la urmatoarele poze prostituata trebuie sa slabeasc,dar pana atunci colinda Europa,in UK are interzis pt ca trebuie sa intre in carantina.

 Ma intreb cine a fost primul.... cartabosii sau asta ?  oralul cu preze este bestial,mai ales cand auzi zgomotul facut de plastic ! se culca instant,important sa ramai fara bani,iar laudatorii o fac fara preze,cam asa sta treaba cu ..DANSA

 Apropos au la lidl niste carnaciori bestiali la gratar....

 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 2 ore, evaevelina a spus:

Buna dimineața ,domnilor!

O sa revin in Tm,pe data de 1 Octombrie!Va doresc o zi superba 🤗

Pe curând!😘

Aceeasi locație ,pe Torontalului in Toronto Residence !pupici 😘

Si cand revi o sa fi roscata aprins da 🤫❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde
Acum 7 ore, evaevelina a spus:

Buna dimineața ,domnilor!

O sa revin in Tm,pe data de 1 Octombrie!Va doresc o zi superba 🤗

Pe curând!😘

Aceeasi locație ,pe Torontalului in Toronto Residence !pupici 😘

Heey,asta chiar e o veste buna.

Nu te-am vazut de juma' de secol,om frumos.

Se preconizeaza noi episoade din serialul "Varful omu' in pestera muierii".

Pana la revedere ,all the best Eve !🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara

Bună ziua dragilor, vreau sa va spun ca o sa lipsesc iar o perioada din cauza situației prin care trecem, cu acest virus, din cauza noilor restricții si a ceea ce se intampla. O sa stau acasă o perioada îndelungată pana se mai "liniștesc apele" îmi pare rău că nu pot ajunge în frumosul vostru oraș și îmi cer scuze ca am anunțat puțin mai târziu, decizia mea. Va îmbrățișez cu drag și va doresc toate cele bune! Sa ne revedem cu bine! 🙏🙏😘😘🤗

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde
Acum 6 minute, evaevelina a spus:

Bună ziua dragilor, vreau sa va spun ca o sa lipsesc iar o perioada din cauza situației prin care trecem, cu acest virus, din cauza noilor restricții si a ceea ce se intampla. O sa stau acasă o perioada îndelungată pana se mai "liniștesc apele" îmi pare rău că nu pot ajunge în frumosul vostru oraș și îmi cer scuze ca am anunțat puțin mai târziu, decizia mea. Va îmbrățișez cu drag și va doresc toate cele bune! Sa ne revedem cu bine! 🙏🙏😘😘🤗

Pacaaat.

Te si sunasem.....

Link spre comentariu
Acum 26 minute, evaevelina a spus:

Bună ziua dragilor, vreau sa va spun ca o sa lipsesc iar o perioada din cauza situației prin care trecem, cu acest virus, din cauza noilor restricții si a ceea ce se intampla. O sa stau acasă o perioada îndelungată pana se mai "liniștesc apele" îmi pare rău că nu pot ajunge în frumosul vostru oraș și îmi cer scuze ca am anunțat puțin mai târziu, decizia mea. Va îmbrățișez cu drag și va doresc toate cele bune! Sa ne revedem cu bine! 🙏🙏😘😘🤗

Pai și anul trecut nu era la fel

Link spre comentariu
14 hours ago, evaevelina said:

Bună ziua dragilor, vreau sa va spun ca o sa lipsesc iar o perioada din cauza situației prin care trecem, cu acest virus, din cauza noilor restricții si a ceea ce se intampla. O sa stau acasă o perioada îndelungată pana se mai "liniștesc apele" îmi pare rău că nu pot ajunge în frumosul vostru oraș și îmi cer scuze ca am anunțat puțin mai târziu, decizia mea. Va îmbrățișez cu drag și va doresc toate cele bune! Sa ne revedem cu bine! 🙏🙏😘😘🤗

PLM .. csf nu ai csf... mai pui pe aici o poza doua sa te mai vedem ca esti bine 🤗😘 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...