Sari la conținut

0731093214 Evaevelina


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara

Salutare domnilor!

Primavara superba va doresc!! Sa va fie viata colorata , precum sunt floricelele primăvara, pe câmpii ! Pupici😘😘🌸🌸🌈🌞🌞🌞

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara

Buna dimineața domnilor!

❣️Pentru cei interesați , voi fi in continuare disponibilă cu același program ,între orele 10:00-00:00!

Programarile mai devreme de ora 10:00 ,făcându-se cu o zi înainte !

Aceeasi locație ,Toronto Residence pe Torontalului!

🌸Va imbratisez și va doresc o zi minunata cu mult spor!😘🙏🏻🌸🌸🌸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, evaevelina a spus:

Buna dimineața domnilor!

❣️Pentru cei interesați , voi fi in continuare disponibilă cu același program ,între orele 10:00-00:00!

Programarile mai devreme de ora 10:00 ,făcându-se cu o zi înainte !

Aceeasi locație ,Toronto Residence pe Torontalului!

🌸Va imbratisez și va doresc o zi minunata cu mult spor!😘🙏🏻🌸🌸🌸

La mulți ani și o primavara frumoasa !!!😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , experienta este de acum cateva zile nu stiu exact cate insa era seara trecut de ora 22 . Dupa de am plecat de la  un salon de masaj cu renume in Tm eram incins la maxim ( nu sa putut finalizarea si maseoza era noua si nu oferea alte servici extra ) am luat pubi la cercetat. Sun intreb detali nu prea ma inteleg cu fetele si vad si anuntul.Evelinei , mda ...sun si surpriza imi raspunde nu ma asteptam , chiar ma balbi 😂😂😂 si intreb politicos daca paote sa ma primeasca in 20 de min . Primesc raspuns afirmativ si gonesc catre locatia indicata ( cand zic ca gonesc chiar am gonit , cred ca am trecut ai pe rosu 😂😂😂) . Am ajuns in vreo 14 min🙈🙈 la adresa . 

Locatia , blocurile Toronto , locuri de parcare , gasit usor . 

Apartamentul ok , locul de joaca ok , pat mare nu scartaie . 

Igiena fatei 10 , a facut dus in fata mea . 

Aspect 9 , blonda , 160 inaltime , bronzata , minioana   , bronzata , tatuaje , cel de pe abdomen este absolut minunat   .

Atitudine 10   , am stat dupa la o tigara ( doar eu , ea sa lasat , bravo ei ) , la un pahar de apa si o mica barfa . 

Actiunea . 

A inceput cu un mic preludiu , sarutari pe corp , atingeri , mangaieri   . 

Oral protejat  6  nu contest tehnica insa nota este asa mica doar ca este protejat   . Altfel cred ca era de 9 . 

Normal protejat 9 , am incercat doar o pozitie , eram nerabdator sa finalizez   .

Banuti 200 de lei . 

Timp cred ca cu tot cu socializare 25 30 de.min . 

Nu face Cim , Fk , ON , Anal cel putin nu cu mine 😡😡

De revenit depinde de situatie si de starea mea.. 

De recomandat celor ce vor sa intalneasca femeie frumoasa . 

A fost o experienta interesanta   .

Multumesc Evelina . 

Numai bine 😉🙃

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, povestitorul a spus:

Salut , experienta este de acum cateva zile nu stiu exact cate insa era seara trecut de ora 22 . Dupa de am plecat de la  un salon de masaj cu renume in Tm eram incins la maxim ( nu sa putut finalizarea si maseoza era noua si nu oferea alte servici extra ) am luat pubi la cercetat. Sun intreb detali nu prea ma inteleg cu fetele si vad si anuntul.Evelinei , mda ...sun si surpriza imi raspunde nu ma asteptam , chiar ma balbi 😂😂😂 si intreb politicos daca paote sa ma primeasca in 20 de min . Primesc raspuns afirmativ si gonesc catre locatia indicata ( cand zic ca gonesc chiar am gonit , cred ca am trecut ai pe rosu 😂😂😂) . Am ajuns in vreo 14 min🙈🙈 la adresa . 

Locatia , blocurile Toronto , locuri de parcare , gasit usor . 

Apartamentul ok , locul de joaca ok , pat mare nu scartaie . 

Igiena fatei 10 , a facut dus in fata mea . 

Aspect 9 , blonda , 160 inaltime , bronzata , minioana   , bronzata , tatuaje , cel de pe abdomen este absolut minunat   .

Atitudine 10   , am stat dupa la o tigara ( doar eu , ea sa lasat , bravo ei ) , la un pahar de apa si o mica barfa . 

Actiunea . 

A inceput cu un mic preludiu , sarutari pe corp , atingeri , mangaieri   . 

Oral protejat  6  nu contest tehnica insa nota este asa mica doar ca este protejat   . Altfel cred ca era de 9 . 

Normal protejat 9 , am incercat doar o pozitie , eram nerabdator sa finalizez   .

Banuti 200 de lei . 

Timp cred ca cu tot cu socializare 25 30 de.min . 

Nu face Cim , Fk , ON , Anal cel putin nu cu mine 😡😡

De revenit depinde de situatie si de starea mea.. 

De recomandat celor ce vor sa intalneasca femeie frumoasa . 

A fost o experienta interesanta   .

Multumesc Evelina . 

Numai bine 😉🙃

Multumesc și eu pentru vizita,domnule!

O zi placuta! Pupici :*

 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Eva e o femeie ce are o stabilitate și e de apreciat .. are tot caracter ,calități fizice ,atitudine .. 

 

E printre putinele ce au rămas în Timișoara și oferă ce știm cu toții când o să o pierdem o sa fie vai de Timișoara.. 

  O zi frumoasa☝️☝️☝️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, rock10 a spus:

Eva e o femeie ce are o stabilitate și e de apreciat .. are tot caracter ,calități fizice ,atitudine .. 

 

E printre putinele ce au rămas în Timișoara și oferă ce știm cu toții când o să o pierdem o sa fie vai de Timișoara.. 

  O zi frumoasa☝️☝️☝️

 

Acum 3 ore, cristiano07 a spus:

Ai mare dreptate rock10, Eva❤️ e o bomboana de fata, e cea mai buna din toate punctele de vedere, o femeie minunata 

Baieti ,multumesc frumos pentru bunele gânduri și frumoasele cuvinte ,indreptate catre mine! Va imbratisez și va doresc o seara superba !🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eva draga trebuie neapărat sa ma organizez cumva sapt asta care vine și sa îți fac o vizita sa ne iubim, sa te dezmierd, ești nebunie, abia aștept sa te iubesc pătimaș, e o priveliște de nedescris când stai doggy 🥰😍❤️, te pup de nu te vezi 😘😘 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731093214
  • Oras:Timisoara
Acum 10 ore, cristiano07 a spus:

Eva draga trebuie neapărat sa ma organizez cumva sapt asta care vine și sa îți fac o vizita sa ne iubim, sa te dezmierd, ești nebunie, abia aștept sa te iubesc pătimaș, e o priveliște de nedescris când stai doggy 🥰😍❤️, te pup de nu te vezi 😘😘 

Pai te aștept atunci,sa ne dezmierdam impreuna ☺️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...