Sari la conținut

MASAJ EROTIC NUD -0724651287 /0762816608


Postări Recomandate

  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Vasile sa stii ca o sa imi consult jurnalul de bord sa vad daca ai dreptate, da sa stii ca am cam lasat si eu asa...de un Matiz prin saloane :) Si daca suntem la egalitate cumva, facem o repriza de prelungiri la Roxanica, cu toate ca este top 2.. :) Oricum, minunat ca ai rezolvat cu scama si ca esti baiat de gasca. Sa ai parte de ce vrea juniorul tau si sa ai bafta in weekend.

Accept provocarea :) nu stiu daca accepta roxana masaj la dublu  :laugh2  :laugh2

Glumesc nene. 

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Buna seara Roxana, am citit recenziile de pe topicul tau din care rezulta ca ai fi in top in ceea ce priveste masajul erotic. Am si eu o intrebare: ce m-ar determina sa apelez la serviciile voastre, pt ca am inteles ca mai ai o colega, in loc sa-mi consum timpul, sa zicem, facand o vizita la delfinariu?

Cu ce ar fi intr-adevar deosebita o vizita la voi fata de alte vizite, nu multe recunosc dar in acelasi timp  mai mult sau mai putin reusite. din cauza unor domnisoare  cu un ambalaj multumitor dar indeajuns de suficiente incat imi aminteau de bunica framantand si asteptand sa-i creasca cozonacii?

In acelasi timp rog si ceilalti colegi mai experimentati sa imi dea o mana de ajutor daca acest lucru e posibil...

Multumesc frumos, Johan

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

asta cred c-am inteles-o din prima citind topicul cap coada. Problema e ca eu lucrez in bucuresti, de fapt langa, in domeniul agricol si voi fi detasat o perioada in constanta cu serviciul dar si cu familia:)). Vroiam doar sa identific un loc unde calitatea primeaza, fara sa apuc "sa ma dau cu capul de pragul de sus"prea mult. Si acest lucru mi s-a parut citind acest topic si facand comparatie cu altele. De aceea am mai cerut niste lamuriri si nu ma refer aici la ce se presteaza, ce inseamna masajul erotic ci la cum se face asta in acest salon. alte lucruri urmeaza sa le mai identific eu ushor ushor, orasul e mare...

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

p.s. si aici mi-au mai placut si interventiile si umorul  serios daca pot spune asa al "dezbaterilor", daca lucrurile stau pe-aproape in cazul ambelor fete atunci cred ca e f bine. Chestia asta m-a mai atras si de-asta am cerut niste lamuriri suplimentare, ca sa ma explic, nevrand sa pierd prea mult timp din prima haihuind prin oras

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Domnule draga, nu stiu exact cum sa va raspund la intrebare. Sa fac o comparatie intre masajul pe care il facem noi si masajul facut de alte fete nu pot, pentru ca nu stiu cum fac ele, si nici nu e corect sa ma laud singura...

Nu am cum sa explic in cuvinte cum facem noi masajul erotic si sa va descriu fiecare moment pentru ca poate fi diferit de la persoana la persoana, depinde si de dvs si de ce anume va doriti. Si masajul se simte nu se explica in cuvinte.

Rau nu cred ca o sa va fie la noi avand in vedere ca nu s-a plans nimeni, inca, pe topicul asta cu privire la calitatea masajului....

Tot ce pot sa va spun e ca nu framantam cozonaci, nu suntem brutarie :-D :)))

Deci, luati-va inima in dintii si incercati, prea multe nu sunt de pierdut...

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Mai ales ca momentan, eu unul nu stiu vreo alta maseuza, din saloane sau particulara, la fel de ok (din toate punctele de vedere ca roxanica :) )

Si aici nu ii fac reclama dar, fetele care mai erau ok la masaj prin ct (din ce am vizitat eu) nu mai activeaza in domeniu. Dupa cum am mai spus, roxana e in top, foarte sus pt mine cand discutam de masaj.

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Multumesc, Roxana pt raspunsul tau. Citindu-l mi-am dat seama ca intrebarile mele poate nu au fost cele mai potrivite :(( , mai ales ca au fost adresate catre tine, dar tot ce am vrut eu a fost sa obtin un "intaritor"al parerii deja formate pana atunci. Iar de adresat m-am adresat tie intai avand in vedere ca sunt pe topicul tau.

Oricum prin raspunsul pe care mi l-ai dat :)) nu ai facut decat sa ma convingi ca trebuie cu siguranta sa va vizitez si sunt convins ca voi putea impartasi impresii pozitive.

te pup, johanvivaldi zis Agricultoru

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 Am intrat in acelasi cerc vicios care s-a discutat pe pagina 4

Mai Gabrieleee, lasa poporu sa puna intrebari, sa posteze, poate nu a citit omul topicul pana aici, parca tu erai cu free speech, acu ce facem punem pumnu in gura ? Ptr tine cta_74 , mai presteaza cu aceeasi calitate, am fost eu acum aproape o saptamana. Spor

Link spre comentariu

      Cred ca ai mania persecutiei Iubaretule Discret. Ca sa iti luminez ideile poti afla ca mister C-ta 74 este promovat de mine la gradul de serios contributor. Daca te-ai fi uitat un pic pe profilul omului ai fi putut sa vezi ca la vremurile cand ne zbateam noi pe aici tu inca erai foarte discret cu iubirile tale de ora sau mai mult. Acum ca eu m-am zbatut mai mult si el mai putin nu mai conteaza. Si doi daca citesti cu atentie ai vedea ca il directionez ca sa citeasca ce a declarat fetica despre treaba cu sunatul sa nu stea sa astepte ca un babalau pana o sa catadixeasca Roxana sa raspunda.

Link spre comentariu

Absolut corect. In schimb Gabriele cred ca ai o personalitatea mult prea mare, uneori nu da bine. Daca intelegi..o seara buna

 

 N-am ce face nene . Sint un munte de om si la asa volum trebuie o personalitate mare .  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...