Sari la conținut

MASAJ EROTIC NUD -0724651287 /0762816608


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta / Bucuresti
  • Oras:Constanta / Bucuresti

Mie unul imi apare ca am postat la 7:34. Sau nu am vazut bine 17:34. Oricum,mentionez am postat imediat cum am ajuns acasa. Pentru alte nelamuriri sunt la dispozitia voastra

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Daca ai cunoaste-o pe roxana si sanii aia belea pe care ii poseda, tratamentul perfect contra lenei (sau cum se scrie :)) )

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

in prezent mai este activa domnisoara Roxana ?

 

Acum vreo 2 luni Roxana era activa. Am fost la ea, undeva pe bd.Tomis, intre Liceul 4 si Spital, intr-un bloc la et.1. Per total a fost OK, as aprecia cu 9 pe linie, de la locatie, atitudine, masaj etc.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ba da Gabriel si fetitele astea erau meseriașe, dar mai erau câteva fete care chiar știau sa facă masaj erau niște saloane 2 sau închis(Zen)și unul dp eliberari. Pe vremuri si la buterfly aveam o gagica care era priceputa. Ma refer la masaj adevărat, dacă mergeam seara acolo dormeam super bine cum ajungeam acasă nu mai cautam telecomanda nani direct.

Când aveam câte o săptămână din aia fututa cu nervi și probleme un masaj din ala soft chiar era binevenit.

Și acum sunt prieten cu una din fetele care îmi făceau masaj, ieșim ocazional la o cafea la o (plimbare), cu mașina pana la epava, dar greu ma mai lipesc de un masaj de la ea.

Amintiri tata amintiri, as da și 100 de coco pe un masaj adevărat, nu frecții și laba cu ulei, unu sabte apuce tremuratu pe saltea.....

  • Like 3
Link spre comentariu

    Jerry as fi de acord cu tine, dar ma indoiesc ca vreo fata care activeaza la masaj erotic sa fi facut vreodata un curs de masaj adevarat. Acum sa nu intelegi ca as contesta calitatile lor, dar masajul - sa-i spunem terapeutic- ( ca sa-l putem diferentia de cel erotic ) nu prea are nici o legatura ci finalizarea. Cum experienta mea in masaj terapeutic ajunge spre 100% ( am peste 500 de sedinte cu maseuze diferite ) iar cea in masajul erotic tinde periculos spre zero, nu te-as contrazice cu toata inima, dar asa cum am spus mai sus, am destule dubii ca fetele ar stii sa faca un masaj adevarat. Pe partea de erotism sint intru- totul de acord cu tine.

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Ba da Gabriel si fetitele astea erau meseriașe, dar mai erau câteva fete care chiar știau sa facă masaj erau niște saloane 2 sau închis(Zen)și unul dp eliberari. Pe vremuri si la buterfly aveam o gagica care era priceputa. Ma refer la masaj adevărat, dacă mergeam seara acolo dormeam super bine cum ajungeam acasă nu mai cautam telecomanda nani direct.

Când aveam câte o săptămână din aia fututa cu nervi și probleme un masaj din ala soft chiar era binevenit.

Și acum sunt prieten cu una din fetele care îmi făceau masaj, ieșim ocazional la o cafea la o (plimbare), cu mașina pana la epava, dar greu ma mai lipesc de un masaj de la ea.

Amintiri tata amintiri, as da și 100 de coco pe un masaj adevărat, nu frecții și laba cu ulei, unu sabte apuce tremuratu pe saltea.....

De la Zen este Lorry care inca mai activeaza pe cont propriu.

Iar de la salonul dezbatut Diana chiar era maseur de meserie si facea masaj erotic pentru bani.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...