Sari la conținut

Cupluri


Postări Recomandate

Vizitator johnny plimbaretul
Reputație: 0

Eu as vrea sa stiu cam care e diferenta intre cluburile de swing din Bucuresti. Anumite diferente se vad singure din poze, dar unii poate sunt mai priceputi in photoshop, altii mint mai frumos. De ceva vreme imi tatonez sotia cu ideea de swing si cred ca o pot convinge sa mergem doar sa vedem cum e, fara a fi obligati sa intretinem relatii sexuale daca nu se considera pregatita. As merge si singur inainte, dar cum preturile sunt mult prea piperate pt barbatii single, nu imi permit sa dau cate o tura la fiecare doar pentru atata lucru.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Deva
  • Oras:Sibiu/Deva

Eu as vrea sa stiu cam care e diferenta intre cluburile de swing din Bucuresti. Anumite diferente se vad singure din poze, dar unii poate sunt mai priceputi in photoshop, altii mint mai frumos. De ceva vreme imi tatonez sotia cu ideea de swing si cred ca o pot convinge sa mergem doar sa vedem cum e, fara a fi obligati sa intretinem relatii sexuale daca nu se considera pregatita. As merge si singur inainte, dar cum preturile sunt mult prea piperate pt barbatii single, nu imi permit sa dau cate o tura la fiecare doar pentru atata lucru.

Ce varsta aveti ? :> da-mi un mail ; [email protected] :>

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...