Sari la conținut

Fata din tara ❌❌❌ - 0742422659


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna sunt fata din tara xxx :) Vrei sa petrecem clipe de neuitat ? Vreau sa-mi las amprenta unde calc asa ca mi-am propus sa o fac si la tine in oras. Suna-ma pentru detalii despre locația mea te sărut dulce

post-172588-0-50268700-1545303928_thumb.jpg

post-172588-0-39376700-1545303933_thumb.jpg

post-172588-0-46340900-1545303938_thumb.jpg

post-172588-0-60735300-1545303943_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna sunt fata din tara xxx :) Vrei sa petrecem clipe de neuitat ? Vreau sa-mi las amprenta unde calc asa ca mi-am propus sa o fac si la tine in oras. Suna-ma pentru detalii despre locația mea te sărut dulce

 

misto bucii

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am fost aseara. De cand am sunat-o pentru a stabili intalnirea, pana am ajuns la locatie (nu mai mult de 10 min), deja primise pe altcineva. Imi spune "sa mai astept 5 min". Mi-am dat seama de vrajeala, insa m-a sunat inapoi inainte de a ajunge la masina. Se pare ca futacul de dinainte nu a fost convins de ceva anume si nu a mai stat. Zic ok, ma duc inapoi spre scara. Locatia este intr-o garsoniera mult mai ordonata si curata decat celelalte cocini pe care le-am vazut in cartierul ala de la geamia de pe Sucevei. Tipa nu arata rau, este cea din poze, la 1,60 inaltime, dar nu as intarce privirea dupa ea pe strada. Totul mediocru / mecanic / neimpresionant, incepand cu dezbracatul, pana la ultimul strop din finalizare. Patul scartaia destul de tare, telefonul suna intr-una. Nu am mai stat pentru prelungiri, m-am imbracat si am plecat. 1 bulion tragerea, achitat la inceput. De vizitat doar pt o simpla descarcare, cand nu ai alte variante. Note: 6,50 pe linie.

 

:hihat

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:antile
  • Oras:antile

cam aceeasi impresie mi-a lasat si mie dupa vizita de ieri , fata a fost corecta , si-a dat chiar silinta dar nimic mai mult . nu am plecat suparat, pentru ca a muncit si a fost politicoasa , mi-a placut pilozitatea de pe coapse dar la pasarica nu a fost chiar f,resh , fapt pentru care mi-a cam pierit cheful de cunni  ,pacat de pasarica frumoasa.

are un corp interessant desi e micuta , picioare scurte , sta frumos in doggy, are un cur tare si bun de strins in palme talia ingusta si titisoare ferme . si ochi frumosi .

nu am reusit sa facem totusi acel click , imi imaginez ca a avut aglomeratie mare ieri si probabil ca am prins-o mai obosita . e veche in meserie si are destula experienta .

nu stiu ce nota sa ii dau , probabil intre 7si 8. nu m-a grabit , acordindu-mi 20 min pe care le-am respectat .

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...