Sari la conținut

Cunoasteti cuplu


digitalarad

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

aveti idee de acest anunt?a reusit cineva ceva?macar un mail sa primeasca?----cuplu serios, placut, fara experienta, dorim sa cunoastem un domn serios, intelegator, rabdator, in vederea dezvolatarii unei relatii de durata. Detalii prin mail sau hangouts: anamarlin801 gmail com. asteptam doar propuneri serioase si discutii constructive.

Link spre comentariu

Mai cunosc vreo doua cupluri dar n-au anunturi, sunt destul de discreti si sunt amatori de swing - cu alte cupluri sau chiar persoane singure. Nu pot lasa nr lor de tel pana nu cer permisiunea lor.

Ce anume te ar interesa cu un cuplu?  Voi intreba si daca e ok iti trimit numarul lor

m-ar interesa si pe mine. daca se poate, eventual un mesaz in privat, evident din motive bine intelese. multuesc

Link spre comentariu
  • Oras:Romford/Essex
  • Oras:Romford/Essex

^ Am fost odată aşa la UTA de s-a rupt prez.(era ceva iefin) şi am luat Chlamydia, era o țigancuşă slăbuță cu poze false. Am eliminat bacteria într-o săptămână de antibiotice.

 

ON: vorbisem şi eu cu acest cuplu pe WhatsApp, au tarife okay: 70 doar oral, 150 finalizare total sau 200 ora total. Ce nu înțelg eu este prezența bărbatului la fața locului...

ma daca nu ai fost deloc la ei, ai doua variante: prima de a merge si de a te convinge singur ca ce am spus eu mai sus e puru adevar si totodata sa te convingi tu singur, 2 daca nu iti va placea cum ea presteaza esti liber sa pleci pe unde ai venit in acel moment, 3 sunt oameni jos palaria, cine vb aiurea de ei sau la adresa lor e un idiot sau mai rau de atat, nu vorbiti de-an p.... daca nu cunoasteti sau nici macar sa fi fost la ei, numa bine

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bănuiesc că acesta este cuplul la care face referire acest topic https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/fantezie/675f5f75d7fg75hgedd3dfd206ee52f8.html

Daca iti doresti sa experimentezi ceva nou si inedit alaturi de un cuplu open mind...ea 34 el 41...sa te deconectezi de la rutina zilnica ...pentru mai multe detali poti apela numarul nostru de telefon....0741568348....valabil pentru domni,doamne si cupluri generoase si la fel de open mind ca si noi....

Telefon: 0741568348

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191106/1529/951d22ca81b22816d9ce0df218d5988e.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...