Sari la conținut

Aida colega Randunicii


rammstein

Postări Recomandate

Cred ca sunt inca prins de magia evenimentului. Am fost la Irina pentru epilare si avea o "eleva" noua foarte tare.

ce zic eu tare, e ceva wow wow. de 3 ori wow!

Probabil si pentru ca e la inceput si stangacia ei e foarte sexy sau pentru ca pur si simplu e naturala si tinerica (sa zic 18 maxim 19 ani. bruneta, frumoasa foc, slim slim, cam la 170, foarte misto).

Scriu din masina recenzia asta si inca am memoria plina, ca sa nu zic incinsa.

Sa revin la ea ca despre mine am scris destule: fratilor, e de neratat, nu stiu unde le gaseste Randunica pe fetele astea frumoase (ar fi ceva in genul Mirei dar mult mai deschisa si mai vorbareata, foarte inteligenta pentru varsta ei).

Banuiesc ca nu face prea multi "pui" in domeniu la cum arata si cat este de placuta asa ca eu abia astept sa ma intorc.

 

Nu stiu ce nr de telefon are, poate ne spune Randunica, eu am gasit-o acolo la ea, ii arata cum se epileaza si m-au pus cobai pentru masaj (cu voia mea bineinteles, am fost intrebat daca sunt de acord ca Irina sa imi faca masaj in timp ce Aida se uita la noi. Aida a stat mai intai langa mine rezemata de salteaua de la capatul patului pana cand m-a epilat Irina, luand "notite" vizuale. Apoi s-a asezat pe scaunul de langa pat si a privit atenta si interesata procesul de masaj. (uite asa m-am ales eu cu masaj a la Randunica). Dar imi era gandul si privirea numai la Aida si la faptul ca nu stiam ce se ascunde pe sub hainele ei (ea era in tricou si blugi, cred ca avea si sutien sau bustiera ca nu se vedea nici un sfarc nimic, era totul un mare mister). Mai catre final Aida a plecat la dus si s-a intors in costumul Evei.

 

Fuck, era atat de frumoasa si de wow. Iar incep cu Wow. Iar mi s-a sculat la gandul cum arata aceasta fetiscana.

Ce am facut noi acolo nici eu nu stiu..Ne-am pupatm am lins-o. am stat imbratisati. am mangaiat-o, i-am facut masaj, mi-a facut masaj, am finalizate cu manutele ei pe burtica ei, ea stand pe spate.

 

Nu stiu cand a disparut Randunica pentru ca la un moment dat eram doar cu Aida, ea in toata splendoarea ei in bratele mele si ne-am pupat. ce experienta!!!

Atat stiu sa va spun, nu stiu ce servicii ofera, ce stie sa faca, eu unul am savurat un fel de sedinta cum ii spune Irina de cadaling sau asa ceva. Fiind de-al casei si nefiind pregatit de ce ma asteapta i-am lasat Aidei 300 de ron pt joaca, sa spunem vreo ora cu aproximatie, sper sa nu gresesc.

 

Randunico, ne dai si noua mai multe informatii?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Aida nu are poze nicaieri si momentan nu este "publica".

Cand va fi momentul potrivit va fi si poza si informatii.

Este o prietena de-a mea inca indecisa care vine cateodata pe la mine, e curioasa si inca nu s-a hotarat sa intre in lumea asta. Mai vine din cand in cand dar nici eu nu stiu sa spun cand vine si cat sta si asa mai departe. Daca se va decide sa fie oficial parte din lumea asta o sa va anunt.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

E bine ca nu face sex. O domina adevarata nu face sex cu supusii. Oare nu i-ar place dominarea si umilirea? Daca ii place, as fi bucuros s-o vizitez.

Sincer e cam timida. Habar nu am ce ii place si ce nu. Abia acum le incearca si ea sa vada ce e de ea si ce nu.

Link spre comentariu

Buna!
Mi-a luat ceva timp să mă decid să fiu oficial parte din comunitate.

Eu sunt Aida, am 19 ani și un pic.
Sunt o femeie mai timida de fel însă doar până mă obișnuiesc cu voi.
Am avut câteva experiente "din umbra", dacă pot să le spun așa . Majoritatea foarte plăcute de ambele parti.

Sunt disponibila doar cu programare in prealabil.
Nr meu este 0732466030

Va pun la dispoziție servicii de drăgălășenie, cuddling, masaj erotic, fără contact sexual. O ședință durează aproximativ 40-45 de minute, cost 200 Ron indiferent ce va doriți să cuprindem. Nu negociez cadoul

Fotografii și detalii complete voi scrie pe blogul meu http://aidamasaj.blogspot.com

Ca aspect fizic mă pot descrie ca fiind slim skinny si foarte interesanta. momentan bruneta cu ten alb. Iubesc sala si solarul. Petrec foarte mult timp la sala si la solar. De asta va veți convinge voi singurei.
Promit și câteva fotografii foarte sexy in cel mai scurt timp.


Va aștept să ne cunoaștem

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Sper sa nu faci si tu ca o colega de-a ta care a raspuns la mesajul trimis de mine dupa cateva ore bune. Eu deja eram acasa cu familia.

Stiu ca o sa spuneti ca pt astfel de activitate este nevoie de alta cartela, dar.....

Sper ca tu sa raspunzi mai des la telefon si la mesaje fata de ele.

Link spre comentariu

Sper sa nu faci si tu ca o colega de-a ta care a raspuns la mesajul trimis de mine dupa cateva ore bune. Eu deja eram acasa cu familia.

Stiu ca o sa spuneti ca pt astfel de activitate este nevoie de alta cartela, dar.....

Sper ca tu sa raspunzi mai des la telefon si la mesaje fata de ele.

Mai bine nu ma cauti
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mesajul cu "buna" a ajuns, tu mi-ai dat block dupa ce ai vazut mesajul. Asa ca nu eram deja blocat.

Am fost si la Mira si a fost totul ok asa ca nu cred explicatia. Doar incercam sa aflu motivul, dar nu cred ca exista unul.

Link spre comentariu

De cand am postat anuntul pana acum au fost cel putin 40-50 de persoane care mi-au scris. Cu siguranta toti sunteti de pe forum pt ca nu am inca nici un anunt absolut nicaieri in alta parte. 90 la suta dintre conversatii incep cu preafericita propozitie "in legatura cu anuntul,imi dai detalii" sau "despre ce e vorba".

 

Va rog mult daca aveti neclaritati sa ma intrebati punctual ce nu este clar in descrierea mea.

Locatia este in Titan. Complex Rasarit de Soare. Sunt colega si prietena Randunicii. Se stiu destule despre locatia ei si despre celelalte fete care mai lucreaza acolo. Niciodata nu vom fi doua in apartament, discretia si intimitatea va sunt respectate.

Toate avem agenda comuna, daca ati fost de evitat lanuna, probabil ca nici alta nu va va primi.

Programul este zilnic dupa ora 10 00 pana pe la 20 00 sau mai tarziu maxim 22 00 daca este vorba de vreun client pe care il cunosc.

Daca nu raspund la apel puteti lasa sms sau whatsapp. Nu raspund cand am o sedinta. Vin in locatie special pt programare si apreciez domnii punctuali.

Am scris si mai sus ca ofer masaj si tot ce poate fi inclus in gama de masaj, inclusiv atingeri,mangaieri,sarutari, daca igiena este cum trebuie. Nu puteti cere sesiuni pasionale si pretentii de cuplu cand noi nu ne stim decat din doua randuri pe whatsapp. Asta vom decide impreuna cand ne vom cunoaste. Insa mentionez si subliniez ca daca aveti probleme cu igiena,cu dantura, cu comportamentul, cu siguranta nu vom merge mai departe cu nimic.

Daca sunteti draguti si va comportati frumos nu vad de ce nu am avea parte de o sesiune plina de tandrete si pupaceli. Cunni este parte din serviciile mele dar deasemenea imi rezerv dreptul de a refuza daca exista probleme precum barba sau mustata neingrijita,aspra sau orice ma poate irita. Asta nu inseamna neaparat ca refuz toti barbatii cu barba sau mustata, ci pe aceia care o au aspra si naspa si ma poate deranja.

 

Sunt foarte selectiva, pt mine este un job de timp liber, imi place ceea ce scriu ca va ofer, vreau sa fie cu persoane alaturi de care sa ma simt si eu bine si sa am satisfactia ca am facut un lucru fain in compania unui om foarte ok,etc.

Sper ca de aceasta data am fost la explicita si daca doriti sa imi scrieti sa o faceti in vederea programarilor si mai putin in vederea "da-mi detalii". Daca e ceva ce am uitat sa mentionez intrebati-ma si va voi raspunde.

 

Am 5 poze dragute pt voi de atasat dar spune sa astept cateva minute intre postari.

Pozele mele sunt suta la suta reale, acum le-am facut, nu au fost editate decat un filtru de culoare, sunt slim, 170/47.

  • Like 2
Link spre comentariu

Pare mai degrabă descriere de skinny, nu de slim. Și parcă așa se vede și în poză. Fără supărare, e doar o precizare.

Posibil sa nu stiu eu termenii corecti. Sunt slabuta. Dar cu forme dragut proportionate

Mesajul cu "buna" a ajuns, tu mi-ai dat block dupa ce ai vazut mesajul. Asa ca nu eram deja blocat.

Am fost si la Mira si a fost totul ok asa ca nu cred explicatia. Doar incercam sa aflu motivul, dar nu cred ca exista unul.

Esti trecut in agenda dragul meu. Am primit mesajul cu "buna" pe whatsapp si evident ca am purces la pasii necesari. Poate fix Mira te-a notat de evitat. Ai putea incerca sa iei masuri in privinta igienei tale bucale. O zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator picard91
Reputație: 0

Pare mai degrabă descriere de skinny, nu de slim. Și parcă așa se vede și în poză. Fără supărare, e doar o precizare.

E slim.

 

Skinny e... God, nu vrei sa vezi !!! M-a luat un amic fotograf italian la o scoala de moda la Milano, acum 2-3 ani, era in pregatire o defilare pentru colectia de primavara, erau cateva fete piele si os... Dear God, toate ca toate, dar asa ceva nu... Eu nu am lucrat cu modele skinny/anorexice si nici nu as putea fotografia, mi se face mila si dispare si concentrarea si creativitatea. Sunt vai de steaua lor. Plus ca toata viata de fotomodel implica niste tabieturi si reguli foarte stricte si dure, totodata. Da exista frumusete si senzualitate, dar cu un pret mult prea mare uneori...

 

Scuze de off-topic.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...