Sari la conținut

Aida colega Randunicii


rammstein

Postări Recomandate

  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

E slim.

 

Skinny e... God, nu vrei sa vezi !!! M-a luat un amic fotograf italian la o scoala de moda la Milano, acum 2-3 ani, era in pregatire o defilare pentru colectia de primavara, erau cateva fete piele si os... Dear God, toate ca toate, dar asa ceva nu... Eu nu am lucrat cu modele skinny/anorexice si nici nu as putea fotografia, mi se face mila si dispare si concentrarea si creativitatea. Sunt vai de steaua lor. Plus ca toata viata de fotomodel implica niste tabieturi si reguli foarte stricte si dure, totodata. Da exista frumusete si senzualitate, dar cu un pret mult prea mare uneori...

 

Scuze de off-topic.

 

Mie modelele astea anorexice nu mi se par ca intra la categoria frumusete si nu sunt de acord nici cu regulile alea stricte si dure de fotomodel. Nu zice nimeni ca trebuie sa fie grase dar totusi.

Mie fata din poze mi se pare ok.

Link spre comentariu

Mie modelele astea anorexice nu mi se par ca intra la categoria frumusete si nu sunt de acord nici cu regulile alea stricte si dure de fotomodel. Nu zice nimeni ca trebuie sa fie grase dar totusi.

Mie fata din poze mi se pare ok.

Multumesc pt clarificari. Atunci sunt slim. Nici pe departe anorexica.

Va pup si multumesc pt vizitele de azi.

Link spre comentariu

Ca o completare sau o concluzie pe ziua de azi: Doamne,cati barbati bolnavi la cap exista!!

 

Scuzati-mi sinceritatea dar nu credeam ca voi intalni vreodata discutiile sau aberatiile pe care le-am avut/ auzit astazi in conversatiile cu unii care au sunat.

Ma asteptam sa fie un domeniu cu o mare varietate de barbati, de personalitati, de dorinte si fetishuri,dar nici pe departe nu ma asteptam sa port conversatii cu "barbati" atat de disfuncti...

 

Nu e o generalizare, am avut si discutii foarte ok . Am avut si intalniri fooarte placute. Dar si cate altele ... Trist...

 

Va doresc tuturor o seara minunata!

Maine ajung in locatie dupa ora 10 00.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Mesajul cu "buna" a ajuns, tu mi-ai dat block dupa ce ai vazut mesajul. Asa ca nu eram deja blocat.

Am fost si la Mira si a fost totul ok asa ca nu cred explicatia. Doar incercam sa aflu motivul, dar nu cred ca exista unul.

 

 

 Ai putea incerca sa iei masuri in privinta igienei tale bucale. O zi buna!

 

itaaa ca ai aflat si motivul.

iti pute gura a hoit.

a cacat, a shaorma cu ceapa, a mici, sau a toate la un loc.

nu-i asa ca acum o sa vi sa spui ca nu tu?!?

ca nu tie, ca n-are cum.

 

asa e cu sconcsii, nu stiu ca sunt sconcsi, ba se dau si deodorant de camera daca li se spune ca sunt sconcsi.

 

soncs!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Pare mai degrabă descriere de skinny, nu de slim. Și parcă așa se vede și în poză. Fără supărare, e doar o precizare.

 

La masaj mai conteaza daca e subtirica sau slaba, atata timp cat sedinta nu include si oral?

Link spre comentariu

Buna dimineata!

Astazi sunt disponibila pana la ora 20 00 ultima programare.

 

La masaj mai conteaza daca e subtirica sau slaba, atata timp cat sedinta nu include si oral?

Daca taceai, filozof ramaneai

itaaa ca ai aflat si motivul.

iti pute gura a hoit.

a cacat, a shaorma cu ceapa, a mici, sau a toate la un loc.

nu-i asa ca acum o sa vi sa spui ca nu tu?!?

ca nu tie, ca n-are cum.

 

asa e cu sconcsii, nu stiu ca sunt sconcsi, ba se dau si deodorant de camera daca li se spune ca sunt sconcsi.

 

soncs!

Buna asta

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Daca taceai, filozof ramaneai

 

Masajul erotic adevarat include sex oral. Ce faci tu e o varianta restrictiva.

Masaj de relaxare sigur nu stii, e nevoie de o anumita stiinta si de sute de ore ca sa indraznesti macar sa te numesti maseuza.

Nu ai de ce sa te simti jignita, nu ai de ce sa fii suparata, te-am incadrat corect.

Ai publicul tau nisa, ocupa-te de el, nu avea pretentii de profesionista

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

itaaa ca ai aflat si motivul.

iti pute gura a hoit.

a cacat, a shaorma cu ceapa, a mici, sau a toate la un loc.

nu-i asa ca acum o sa vi sa spui ca nu tu?!?

ca nu tie, ca n-are cum.

 

asa e cu sconcsii, nu stiu ca sunt sconcsi, ba se dau si deodorant de camera daca li se spune ca sunt sconcsi.

 

soncs!

Hoit esti tu cu mata aia care a nascut un cacat puturos ca tine si cu toate curvele pe care le pupi in cur. Stai la scara ta si nu te mai baga in seama aiurea.

Oricum am ajuns la Aida sunand dupa alt numar, dar nu are rost sa dau detalii pentru ca se va spune ca sunt subiectiv.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Hoit esti tu cu mata aia care a nascut un cacat puturos ca tine si cu toate curvele pe care le pupi in cur. Stai la scara ta si nu te mai baga in seama aiurea.

Oricum am ajuns la Aida sunand dupa alt numar, dar nu are rost sa dau detalii pentru ca se va spune ca sunt subiectiv.

Am banuit de ieri. Dar sa spunem ca inca nu stiu cum sa procedez sa intrerup o sedinta pe la jumatate. Trebuie sa invat sa fiu mai directa si mai hotarata. Inca sunt la inceput si mai am multe de invatat.

Ca sfat: guma tot nu ajuta. Mergi totusi la medic!

Bafta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Hoit esti tu cu mata aia care a nascut un cacat puturos ca tine si cu toate curvele pe care le pupi in cur. Stai la scara ta si nu te mai baga in seama aiurea.

Oricum am ajuns la Aida sunand dupa alt numar, dar nu are rost sa dau detalii pentru ca se va spune ca sunt subiectiv.

 

Ai warn pentru limbaj!

Zi senina!

Bitchy

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Hoit esti tu cu mata aia care a nascut un cacat puturos ca tine si cu toate curvele pe care le pupi in cur. Stai la scara ta si nu te mai baga in seama aiurea.

Oricum am ajuns la Aida sunand dupa alt numar, dar nu are rost sa dau detalii pentru ca se va spune ca sunt subiectiv.

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Ai warn pentru limbaj!

Zi senina!

Bitchy

 

acum, nu ca caut nod in papura, dar la ce exprima de decerebrat a avut userul respectiv, sa-i urezi "zi senina" mi se pare aberant.

imagineaza-ti ca-ti zicea tie chiestia aia despre mama. tot "zi senina" ii urai?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Se vede că te păstorește o "doamnă". În curând vei ajunge să vinzi tampoane folosite, chiloți împuțiți, sticle cu pișat, borcane cu căcat. O adevărată moștenitoare a rapandulei înaripate...

 

 

Ne-ai parasit temporar din cauza limbajului.

Zi faina!

Bitchy

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...