Sari la conținut

Analiza!!!


Vizitator cavadoro

Postări Recomandate

Vizitator freeway1
Reputație: 0

pe amelica , pardon, lindicul ameliei, moca nu-l dau =))) doar e o investitie si ca sa fie profitabila ... il exploatam ;)

Asa sa faci, si pana la epuizare,dar trebuie neapărat sa-i ceri si ei voie.Ei sau lindicului!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Bai, o curiozitate, care e idealul lui Cava? La cat m-am preumblat, mare lucru sa nu fi gasit pe undeva ceva care sa i se potriveasca. Si daca nu am fost eu, au fost altii, cum citesc cam tot forumul, poate il indrum...

 

 

PS: din martie pana in iunie e musai sa ajung la Constanta... dau de stire in sectiunea privata daca e cineva interesat de o cafea sau, daca poposesc o noapte, chiar de ceva cu grade...

Doar trei persoane stiu. Una din ele este Amelia!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Bai, o curiozitate, care e idealul lui Cava? La cat m-am preumblat, mare lucru sa nu fi gasit pe undeva ceva care sa i se potriveasca. Si daca nu am fost eu, au fost altii, cum citesc cam tot forumul, poate il indrum...

Coliega...ti pup pi gurita pientru spiritu tau di intrajutorare !!! :)

 

Is pi telifon acuma...da deseara iti scriu io un PM siti zic cie si cum...ca nu ie pientru toati lumili !!! Ie o chestii intradivar rara...da nisidicum nu inposibila !!!

 

Io una is optimista di fiel !!! :))))))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator freeway1
Reputație: 0

Amelico, auzi fa!? Lasa optimismul, pune tolu pa chioru si tine-te de promisiune. Cauta! Asa ai promis! Eu am tot cautat, dar, poate tu stii si alte locuri! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...