Sari la conținut

Bruneta sexy


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

ai uitat nr de tel: 0729711153

 

in alta ordine de idei: sa pui poza cu tine si cu pestele in acelasi cadru: priceless

ori esti retardata, ori rechinul are chiar o reputatie buna si te avantajeaza

 

Poate nu era peste 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ™ˆ fata era dupa cum se vede intr-un salon de bronzat ( solar) 🤷ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¨

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare compatrioți futaciosi, am fost acum câteva zile.

Sunat tipa târziu.. 2 am, răspuns... Etc stabilit și ajuns.

Eram în dubii ca era în spate la euro hotel... Am lovit și bine da și rău acolo... ÃŽn fine

Am întrat... Tipa a zis ca are 27 dacă mai țin bine minte, avea colega de vreo 22_23 plm... Mi-au propus un sex în 3.... Cu amândouă... Am stat doua numere... Adică 1 cu ea și unu cu colega ei... Dar au stat ambele în pat cu mine... Etc... Oral np,np cu ambele.... La tipa din anunțul de mai sus nu am stat 20 min 😳😳😳 are forme și se plângea ca zice lumea ca pare grasa... Da ai in ce da cu pula :) 8+

...colega ei... Slăbuța... Strâmtă... Nu a vrut sa o iau pe sus și ceva mai puternic :))) numa ce m-am încălzit cu colega ei.... ÃŽn fine... 8+ și ea... Deci dacă aveti noroc sa le prindeți pe ambele... Recomand cu încredere dragi compatrioți!! :))) aderența placuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare compatrioți futaciosi, am fost acum câteva zile.

Sunat tipa târziu.. 2 am, răspuns... Etc stabilit și ajuns.

Eram în dubii ca era în spate la euro hotel... Am lovit și bine da și rău acolo... În fine

Am întrat... Tipa a zis ca are 27 dacă mai țin bine minte, avea colega de vreo 22_23 plm... Mi-au propus un sex în 3.... Cu amândouă... Am stat doua numere... Adică 1 cu ea și unu cu colega ei... Dar au stat ambele în pat cu mine... Etc... Oral np,np cu ambele.... La tipa din anunțul de mai sus nu am stat 20 min are forme și se plângea ca zice lumea ca pare grasa... Da ai in ce da cu pula :) 8+

...colega ei... Slăbuța... Strâmtă... Nu a vrut sa o iau pe sus și ceva mai puternic :))) numa ce m-am încălzit cu colega ei.... În fine... 8+ și ea... Deci dacă aveti noroc sa le prindeți pe ambele... Recomand cu încredere dragi compatrioți!! :))) aderența placuta

ceva mai mult detalii de colega ei ?

Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

Poate nu era peste ‍♀ fata era dupa cum se vede intr-un salon de bronzat ( solar) ‍♀

Hai sa fim seriosi si vrei sa zici ca cel care apare in poza a venit singur si bineinteles la bronzat.Stii ceva eu nu cred tu crezi ce vrei.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Hai sa fim seriosi si vrei sa zici ca cel care apare in poza a venit singur si bineinteles la bronzat.Stii ceva eu nu cred tu crezi ce vrei.

Nu stiu doar mi-am dat cu parerea :P

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

yep

numar nou de telefon (ca sa mai prostim niste fraieri): 0799348212

in speranta ca asa va reusi sa prosteasca mai multi fraieri
pentru mine asta e comportament de tzepara, si cum nu am vazut o recenzie cat-de-cat recomand mutare la De evitat

post-280165-0-21062500-1558216327_thumb.jpg

post-280165-0-65564400-1558216330_thumb.jpg

Link spre comentariu

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...