Sari la conținut

Amira , noua in oras


amira22

Postări Recomandate

Salut. După mult timp am revenit in Bacău pentru o scurta vizita. Am vizitat-o pe Amira. O fata drăguța cu un fizic frumos. Locația e destul de ok. Amira e o fata frumoasa și atât. Noi in Bacău am avut fete calde tip Ana de la mall.loredana,chiar și Roxana. Fete drăguțe și in comportament. Întâlnirea a decurs bine dar totul făcut mecanic. O atitudine rece din partea ei ceea ce nu cred ca o ajuta in a avea o clientela buna , de calitate. Scriu aceasta întâmplare mai mult pentru ea sa poată schimba atitudinea. Am vrut sa stau mai mult dar credeți-mă ca după 30 min aveam sentimentul ca nu ma mai poate atrage. Pentru cine vrea o fata simpatica și atât poate merge. Plătit 150. O experiența din care am mai învățat ceva. Mai avea o colega in camera alăturată am văzut-o dar eu am fost special PTR Amira.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salut. După mult timp am revenit in Bacău pentru o scurta vizita. Am vizitat-o pe Amira. O fata drăguța cu un fizic frumos. Locația e destul de ok. Amira e o fata frumoasa și atât. Noi in Bacău am avut fete calde tip Ana de la mall.loredana,chiar și Roxana. Fete drăguțe și in comportament. Întâlnirea a decurs bine dar totul făcut mecanic. O atitudine rece din partea ei ceea ce nu cred ca o ajuta in a avea o clientela buna , de calitate. Scriu aceasta întâmplare mai mult pentru ea sa poată schimba atitudinea. Am vrut sa stau mai mult dar credeți-mă ca după 30 min aveam sentimentul ca nu ma mai poate atrage. Pentru cine vrea o fata simpatica și atât poate merge. Plătit 150. O experiența din care am mai învățat ceva. Mai avea o colega in camera alăturată am văzut-o dar eu am fost special PTR Amira.

sunt in principiu de acord cu tine dar cred ca in mare parte diferenta intre Amira si celelalte fete la care faci referire ,se explica si prin faptul ca Amira este cam tinerica,netrecuta prin casatorie esuata ,cu copil de crescut si implicit rezolvarea nevoii de castig ,atat pentru ea cat si pentru copil. Toate astea mai calde :Loredana,Sandra,Ana,Roxana,Mona au copiii si au invatat de la viata cum ar trebui abordata meseria.Amira este o tinerica foarte frumoasa care nu are obligatii ca ale astora si presteaza cum crede ea si specific varstei
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in paradis
  • Oras:in paradis

Ma nene de unde stii matale ca cele enumerate de tine au copii?

sunt in principiu de acord cu tine dar cred ca in mare parte diferenta intre Amira si celelalte fete la care faci referire ,se explica si prin faptul ca Amira este cam tinerica,netrecuta prin casatorie esuata ,cu copil de crescut si implicit rezolvarea nevoii de castig ,atat pentru ea cat si pentru copil. Toate astea mai calde :Loredana,Sandra,Ana,Roxana,Mona au copiii si au invatat de la viata cum ar trebui abordata meseria.Amira este o tinerica foarte frumoasa care nu are obligatii ca ale astora si presteaza cum crede ea si specific varstei

Link spre comentariu

Multumesc tuturor pt vb frumoase si pt sustinere.....iar pt persoanele care au cv de obiectat la adresa mea... Eu sunt foarte naturală la comportament , toata lumea stie asta. Eu nu ma prefac ... Da posibil am fost putin rece ..depinde de starea mea de spirit...pt ca viata mea nu este roz ...si nu am cum sa ma prefac...pt ca nu imi place sa fiu falsa....daca unora le plac persoanele cu un comportament fals.... Nu este problema mea.... Va pup o zii buna ..💖

  • Like 1
Link spre comentariu

sunt in principiu de acord cu tine dar cred ca in mare parte diferenta intre Amira si celelalte fete la care faci referire ,se explica si prin faptul ca Amira este cam tinerica,netrecuta prin casatorie esuata ,cu copil de crescut si implicit rezolvarea nevoii de castig ,atat pentru ea cat si pentru copil. Toate astea mai calde :Loredana,Sandra,Ana,Roxana,Mona au copiii si au invatat de la viata cum ar trebui abordata meseria.Amira este o tinerica foarte frumoasa care nu are obligatii ca ale astora si presteaza cum crede ea si specific varstei

sunt in principiu de acord cu tine dar cred ca in mare parte diferenta intre Amira si celelalte fete la care faci referire ,se explica si prin faptul ca Amira este cam tinerica,netrecuta prin casatorie esuata ,cu copil de crescut si implicit rezolvarea nevoii de castig ,atat pentru ea cat si pentru copil. Toate astea mai calde :Loredana,Sandra,Ana,Roxana,Mona au copiii si au invatat de la viata cum ar trebui abordata meseria.Amira este o tinerica foarte frumoasa care nu are obligatii ca ale astora si presteaza cum crede ea si specific varstei

. Nu vreau sa intru in discuții contradictorii, dar in aceasta activitate ai nevoie și de putina psihologie.Daca nu te ajuta o educație corespunzătoare nu cred ca te poți face îndrăgita de cei din jur. După fetele menționate am rămas mulți cu regrete pentru ca sau retras. Cu sau fără copii totul depinde de educația pe care o ai sau nu o ai. Poți reuși pe termen scurt și atât. Eu când veneam in Bacău eram convins pe cine vreau sa vizitez și eram tratat regește și ca atare tratam și eu tot regește și nu mi părea rău oricât plăteam. Șanț multe de spus dar totul depinde de educația lor. Vreau sa fiu înțeles ca nu m-a plâng de scumpă Amira. Dar când beau o cafea la bar contează mult și cine mi-o face.
  • Like 1
Link spre comentariu

Pai da nu este vb de educatie daca sunt naturala in comportament . nu cred ca te am jignit in vreun fel sau am facur cv din care sa reiasa ca nu am educatie. Ti am vb frumos etc. Repet NU POT SA FIU FALSA IN COMPORTAMENT ASTA INSEAMNA EDUCATIE BUNA... DACA ESTI FALS SI TE PREFACI NU MAI ESTE EDUCATIE BUNA... Deci ? ...esti singura persoana care s a plans si m ai si jignit cand ai spus lipsa de educatie ? Pt ca nu am fost falsa si nu am mintit? Iar cand spui lipsa de educaie imi jignesti parintii in primul rand ... Eu nu ma cert cu nimeni ..pt simplu fapt ca eu cel putin fata de alte persoane ...sunt cea mai naturala si directa ...in vb si comportament...iar despre cele menționate ele au o anumita varsta ...iar eu sunt mai mica..fara copii fara etc... Repet NU IMI PLACE SA FIU FALSA ....CINE VREA SA INTELEAGA ASTA OKE...CINE NU ..MERGETI IN ALTE PARTI UNDE SUNTETI MINTITI SI UNDE ESTE FALSITATE .si am inchis subiectul..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...