Sari la conținut

Amira , noua in oras


amira22

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare, fiind mai liber si singur 🙄, am inceput cubrecenzii 😂cand le am gasit prima data in bacau, pe amira si colega ei blonda, erau pe bacovia 7. Am fost prima data la blonda si in comparatie cu amira e pistil cu apa. Am ales blonda pt ca amira era foarte obisita, parerea mea si la prezentare nu prea avea chef.

Dar nu m am lasat si am revenit la ea, insa la alta locatie, dupa pod la blocurile turn.

Intampinat in costumas sexy, 150 /fin 300/ora.

E slabuta dar foarte simpatica, fund fara rival, ceva acid in buze cred. Machiata aranjata, parfumata.optez pt o fin, mers la baie, prosop si toate cele ok. Ea m a asteptat in camera cumintica. Dragi colegi, la oral... Fata asta e the best, cu deep, lins oua de ti vine sa musti din ea. I am intors favorul si jos am gasit o pasarica epilata si curata, fundul foarte accesibil de zici ca face anal in fiecare zi. Pacat ca nu accepta anal 😒, probabil e de 10. Trecut la normal, schimbat cateva pozitii si terminat in caciula destul de rapid, se misca si nu te lasa la voia intamplarii sa lucrezi doar tu. Parca se activeaza cand o bagi 😬. Recomand dar cred ca nu mai e in oras perioada asta. Mi a zis ca blonda nu mai e colega ei. Fiind pe fuga, nu am apucat sa profit de toate atuurile ei. Amira sa ne spui cand te intorci. Te pup 💋 si te mai asteptam 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...